З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Заправка кондиционеров авто

Заправка кондиціонерів авто

Назва послугиЦіна
Заправка кондиціонера R134від 1000 грн
Заправка кондиціонера R1234від 4500 грн

Інші послуги Elcars автосервіса

Онлайн запис на сервіс

Автомобільний кондиціонер - це невід'ємна та необхідна частина транспортного засобу. У спекотну літню погоду без нього не обійтися жодному автолюбителю, адже незалежно від погодних умов, за його допомогою можна керувати мікрокліматом у машині. Така деталь багатофункціональна і дозволяє забути не тільки про постійне регулювання температурних показників, але також про рівень вологості та сторонні запахи. Але виникають ситуації, коли необхідно провести ремонт кондиціонерів у Харкові або його діагностику. У такому разі потрібна допомога досвідчених спеціалістів із сучасним спеціалізованим обладнанням.

Найпоширеніша проблема - це розгерметизація та витік холодоагенту. Для визначення місця витоку фахівці компанії Elcars використовують ультрафіолетові лампи, які висвітлюють всі елементи кондиціонера, а місце витоку відсвічує зеленим і на відміну від інших «несумлінних» майстрів перевіряють систему кондиціювання на витік АЗОТОМ, а не звичайним повітрям.

До 1993 року як заправка використовувався фреон R-12. Але в наступні роки заправка проводиться виключно фреонами, які не містять у своєму складі хлору та інших речовин, що впливають на захисний шар землі - озон.

Заправка кондиціонера в Харкові, на СТО Елькарс, проводиться в автоматичному режимі з використанням сучасного обладнання. Час виконання послуги – 30-50 хв. Людський фактор зводиться до мінімуму, і зрештою кондиціонер отримує достатній рівень фреону для надійної та тривалої роботи.

Заправка авто кондиціонера в Харкові

Після проведення детальної діагностики системи кондиціонування приймається рішення про заміну деталей (при необхідності). Ситуації, коли пристрій потребує повної заміни, досить рідкі, часто змінюють фільтр, вивідні трубки або компресор. Далі спеціалістами надається послуга заправки кондиціонера холодоагентом.

Для цього автосервіс Елькарс має у своєму арсеналі сучасні станції ROBINAIR AC960.15 (під фреон 134R) та TEXA 707R (під фреон R-1234), які роблять весь процес заправки повністю автоматичним та проводять одночасно кілька операцій протягом 40 хвилин без людського втручання.

За цей час апарат для заправки здійснює такі процеси:

 • відкачування залишків фреону та олії;
 • вакуумування системи, яка дасть інформацію про герметичність;
 • залив новим маслом;
 • визначення типу фреону та його заправка.

Тривала і безперебійна робота системи безпосередньо залежатиме від точного підбору виду холодоагенту і правильності заправки. Тому так важливо довірити цей процес фахівцям СТО Elcars, які працюють з усіма моделями автомобілів і мають величезний досвід. На заправку фреоном та ремонт кондиціонера авто ціна залежить від виду несправності.

СТО Elcars надає якісний сервіс та надає такі види послуг:

 • комп'ютерна діагностика системи;
 • визначення місця витоку фреону;
 • заміна фільтрів, що засмітилися, та очищення радіатора;
 • заправляє всі види фреону;
 • ремонт деталей кондиціонера (радіатори, трубопроводи, компресори);
 • обробка пристрою антибактеріальними засобами.

Система клімат-контроль працюватиме злагоджено та коректно, якщо довірити її професіоналам, які проведуть ретельну діагностику та обслуговування. Щоб дізнатися більш детально про компанію, можна відвідати сайт СТО або зателефонувати, де менеджер розповість деталі технічного обслуговування та вартість послуг.

Як часто і навіщо заправляти автомобільний кондиціонер

Якщо ви власник нового сучасного автомобіля, який правильно експлуатується і регулярно проходить перевірку, то залив хладагентом проводиться не частіше ніж один раз кожні 2-3 роки. Якнайчастіше потрібно звертатися на СТО в тому випадку, якщо машина регулярно експлуатується вже більше 6 років. Але ці терміни - це умовність, якщо у роботі кондиціонера виявляється несправність, її необхідно вчасно діагностувати і усунути.

Система клімат-контролю допомагає у підтримці нормального температурного режиму у салоні транспортного засобу. Оптимальна температура вважається в межах 18-20 градусів, за яких вологість підтримується на рівні 40-70 відсотків. Якщо температура в спекотний період року піднімається, то може збільшуватися рівень вологості, що в кінцевому підсумку призведе до появи неприємних запахів, утворення грибка та цвілі.

Коли пристрій потребуватиме заправки, то можуть з'явитися такі ознаки:

 1. Охолоджувальна здатність знижується. Це явний і вірний симптом. Кондиціювання хладагентом відбувається під тиском, а значить, його нестача відразу призводить до зниження продуктивності. Під час роботи буде помітно, що повітря менш прохолодне, а іноді бувають ситуації, коли на всіх режимах йде тепле повітря.
 2. Муфта не вмикається. Коли відбувається встановлення регулятора пристрою на мінімальний температурний режим, зазвичай чується клацання, яке говорить про те, що муфта компресора запустилася. Ця деталь реагує на сигнал вимикача, якому надходить інформація про тиск. Якщо фреону недостатньо – тиску немає, муфта не вмикається, і система не працює.
 3. Витік фреону. Коли з'являються явні сліди витоку холодоагенту, це вже серйозніший ознака. При перших появах маслянистих плям на деталях, можна зрозуміти, що рівень фреону стрімко знижується і незабаром система перестане запускатися.
 4. Перегрів та сторонні звуки. Не завжди, але іноді поява сторонніх звуків і перегрів пристрою говорить про те, що настав час замовляти послугу заправки фреоном.

При появі хоча б однієї з перелічених вище ознак, терміново потрібна діагностика авто кондиціонера, яка з гарантією і максимально якісно виконується компанією Elcars. Проводити заправку самостійно заборонено, адже тут важливу роль відіграє правильне дозування олії та холодоагенту. Недолік чи надлишок може призвести до виходу з ладу найдорожчої деталі – компресора.

Діагностика, ремонт та обслуговування компресорів у СТО у Харкові

За нормальних умов експлуатації, без поломок та витоків, витрата холодоагенту становить не більше 10 відсотків за рік. Якщо фреон витрачається значно швидше, необхідно перевіряти і знаходити цьому причину.

Багато автолюбителів вважають, що послуга по повній заправці пристрою клімат-контролю - це звичайне доливання фреону до позначки. Але ці уявлення далекі від реальності і весь процес набагато складніший.

Часто трапляються ситуації, коли холодоагент випаровується із системи швидше у зв'язку з тріщиною у шлангу або через іншу поломку. Тоді необхідне повне обслуговування кондиціонерів у Харкові, інакше - фреон витече всього за кілька годин.

Діагностика, ремонт та обслуговування кондиціонерів відбувається такими етапами:

 1. Діагностика системи кондиціювання. Спочатку фахівці автосервісу проводять ретельний огляд та обстеження усієї системи. Це необхідно для виявлення можливих місць витоку фреонів, пошкоджень та поломок інших деталей. Для цього використовуються спеціальні прилади та пристрої. Перевіряються трубопроводи та електроніка.
 2. Герметизація. Якщо в спліт-системі було виявлено витік, то елемент у якому знайдений витік ремонтується або змінюється.
 3. Відкачування фреону із системи. У випадку, якщо відбулася розгерметизація та витік фреону, то усередину починає надходити повітря. Це призводить до утворення рідини, а це, у свою чергу, призводить до виникнення корозійного процесу в компресорі.
 4. Процес вакуумування. Цей етап дуже важливий, оскільки забираються залишки повітря та вологи. Далі майстер проводить тести на визначення герметичності.
 5. Закачування олії. Коли тест на герметичність успішно пройдено, проводять закачування незначної кількості масла для компресора.
 6. Заправка холодоагентом. За допомогою спеціального обладнання відбувається заправка фреоном автокондиціонера, ціна на яку відповідає високій якості послуг.

Коли всі етапи пройдені, фахівець запускає кондиціонер на максимальну потужність, щоб переконатися, що система справна і може впоратися із охолодженням салону транспортного засобу.

На просторах Інтернету можна зустріти багато інформації про те, як провести самостійне заправлення пристрою. Але приступати до таких робіт, не маючи достатнього досвіду, не рекомендується, адже згодом це може призвести до виходу з експлуатації компресора і збільшення вартості ремонту.

Кондиціонер – це незамінна деталь будь-якого сучасного автомобіля, власник якого бажає відчувати комфортний мікроклімат у салоні. Звертайтеся до спеціалістів автосервісу Елькарс, де вам нададуть цілу низку якісних послуг із довгостроковою гарантією.