З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт электрики авто в Харькове

Автоелектрик у Харкові

Електрика

Назва послуги Ціна
Заміна лампочки у фарі від 130 грн
Заміна лампочки у ліхтарі від 130 грн
Заміна лампочки ПТФ (за 2шт.) від 330 грн
Заміна лампочки підсвічування номерного знака від 110 грн

Інші послуги Elcars автосервіса

Автомобільна електрика – одна з основних систем, під керуванням якої перебуває більшість вузлів та механізмів транспортного засобу. Її обслуговування потребує високої кваліфікації та великого практичного досвіду. Спроби усунути несправність самостійно найчастіше обертаються новими поломками та додатковими витратами. Тому вартість послуг автоелектрика повністю виправдана гарантією, що працездатність системи буде повністю відновлена.

Ремонт електрики авто на СТО Elcars

Наш автосервіс пропонує:

 • комп’ютерну діагностику;
 • ремонт електроустаткування будь-якої складності;
 • діагностику електропроводки автомобіля;
 • демонтаж та заміну дефектних елементів;
 • відновлення контактів електричного ланцюга;
 • монтаж додаткового електроустаткування.

Найскладнішим етапом є виявлення несправності. Специфіка роботи майстра полягає в тому, що необхідно пройти по всій проводці, виявити обірвані дроти або контакти, що окислилися. Від точності дефектування безпосередньо залежить те, наскільки швидко та успішно буде відновлена працездатність системи.

Ремонт електропроводки автомобіля: ціни та гарантії від Елькарс

Сервісний автоцентр Elcars дбає про машини своїх клієнтів понад 12 років. За минулий час фахівці компанії накопичили унікальний досвід обслуговування засобів пересування різних марок і моделей. Висока кваліфікація фахівців є гарантією того, що роботи будуть виконані якісно та оперативно.

Вартість послуги залежить від обсягу та складності необхідних маніпуляцій. Якщо несправність незначна, то витрати на її усунення будуть невисокими. Ситуація ускладнюється, якщо замикання спричинило вигоряння проводів або виходу з ладу електрообладнання. У цьому випадку витрати будуть суттєвішими. У кожному конкретному випадку вартість ремонту електрики авто розраховують індивідуально.

Ми рекомендуємо відвідувати сервіс раз на півроку або через кожні 10 000 пробігів. Сигналом до відвідування СТО є:

 • індикація помилки на панелі приладів;
 • регулярне перегорання лампочок;
 • наявність візуально помітних ділянок підгорілого дроту;
 • вихід з ладу одного або кількох запобіжників;
 • збої в роботі автомагнітоли, підігріву сидінь, сигналізації.

Пам’ятайте, що своєчасно недорога профілактика дозволить уникнути повної заміни проводки в авто, ціна якої набагато вище.

Ремонт електропроводки автомобіля

Найчастіше несправність автоелектрики викликають такі причини:

 1. Вихід з ладу акумулятора: недотримання термінів сервісу АКБ, окислення контактів, неякісний електроліт, механічне пошкодження корпусу.
 2. Поломка генератора: дефекти діодного мосту або реле напруги, зношування щіток або підшипників, обрив обмотки.
 3. Несправність конденсаторів, діодів та інших електронних комплектуючих.
 4. Проблеми в електропроводці: обриви проводів, окислення клем, перегорання через коротке замикання, псування ізоляції.
 5. Дефекти в системі запалювання: збої у функціонуванні котушки, свічок, контактної групи.

До найпопулярніших послуг автоелектриків відносяться:

ДіагностикаАвтовласники нерідко звертаються на СТО з такою проблемою: обладнання, що споживає електроенергію, не працює, але запобіжник цілий. У цьому випадку майстер проходить по всьому ланцюгу і перевіряє всі його ділянки для того, щоб знайти обрив або сліди короткого замикання. Бувають і складніші ситуації, коли фахівцям доводиться шукати прихованих дефектів, спираючись на заводську електросхему конкретного транспортного засобу.
Відновлення генератора та стартераПоломка цих пристроїв може бути викликана зносом запчастин або наявністю комплектуючих, що перегоріли. Їх сервіс проводиться у суворій відповідності до інструкцій заводу-виробника.
Обслуговування панелі приладівЦей пристрій візуалізує та допомагає водієві контролювати робочі параметри транспортного засобу: рівень масла та палива, режим роботи фар, швидкість та інші характеристики. Він складається з багатьох контролерів і датчиків, кожен з яких може вийти з ладу. Тому відновлення панелі приладів потребує уважності та професійного підходу.
Підключення сигналізаціїВстановлення цього обладнання має виконуватися акуратно та якісно. Звернувшись до нашого техцентру, ви отримаєте гарантію на виконані роботи та зможете скористатися послугами наших майстрів, якщо буде потрібно обслуговування або ремонт системи.

Переваги ремонту автоелектрики в автосервісі Елькарс

 1. Комплексний підхід. Всі маніпуляції, потрібні для повного відновлення електрики, можна замовити в одному місці. Наші фахівці виконають діагностику електропроводки автомобіля, знайдуть та замінять дефектні деталі, перевірять працездатність виконавчих механізмів.
 2. Якість та оперативність. Під час проведення сервісу використовуються оригінальні комплектуючі та матеріали, на послуги надається довічна гарантія. Усі необхідні процедури виконуються протягом одного дня та займають від 30 хвилин до 8 годин.
 3. Комфорт. На СТО створено комфортні для клієнтів умови, забезпечується безкоштовний трансфер містом для тих, хто не хоче чекати закінчення обслуговування на станції.

Щоб записатися на сервіс та дізнатися ціну ремонту проводки автомобіля, телефонуйте за вказаним на сайті безкоштовним телефоном або заповнюйте заявку онлайн.

Онлайн запис на сервіс