З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт рулевой рейки

Діагностика та ремонт кермової рейки у Харкові

Ремонт кермової рейки

Назва послугиЦіна
Зняття та встановлення кермової рейкивід 2600 грн
Ремонт кермової рейкивід 4550 грн

Інші послуги сервіса

Кермове управління – це механізм, який дає водієві можливість маневрувати на транспортному засобі. Від якості та надійності цього вузла багато в чому залежить поведінка машини на дорозі та, відповідно, безпека поїздки. Нехтування ознаками несправностей, невчасна заміна зношених елементів, порушення термінів регламентного сервісу – все це веде до погіршення керованості, прискореного зносу покришок. Тому діагностика рульового керування автомобіля має бути одним із обов’язкових пунктів регулярного ТО у списку відповідального автовласника.

Переваги ремонту кермової рейки на СТО Елькарс

Автосервіс Elcars спеціалізується на сервісному обслуговуванні машин усіх марок та моделей. Понад 12 років наш техцентр допомагає автолюбителям підтримувати транспортні засоби у справному стані, виконує всі види ТО, у тому числі – ремонт кермового керування автомобіля.

Ми гарантуємо нашим клієнтам:

 1. Професійний підхід. Фахівці нашого СТО мають великий досвід обслуговування імпортних автомобілів різних років випуску, добре знайомі з їх конструктивними особливостями і зі 100 % точністю визначають проблемні місця. Це є запорукою того, що будь-яка поломка буде усунена акуратно та якісно. Ще один бонус для відвідувачів нашого автосервісу – довічна гарантія на надані послуги.
 2. Використання якісних комплектуючих. Ми співпрацюємо з постачальниками оригінальних запчастин та деталей, рекомендованих виробниками автомобілів. У ціну ремонту кермової рейки входять саме такі комплектуючі – сертифіковані, надійні та довговічні.
 3. Оперативність. Ми розуміємо, який дискомфорт завдає неможливості використовувати засіб пересування у звичайному режимі. Тому на всіх етапах обслуговування ми прагнемо мінімізувати тимчасові витрати. Автомобілі приймаються по запису, за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер для швидкого вирішення робочих питань. Як правило, відновлювальні роботи займають не більше 1-2 днів.

Діагностика кермової рейки

На поведінку машини у дорозі впливає не тільки стан керма та пов’язаних з ним комплектуючих, а й справність ходової. Щоб унеможливити наявність дефектів ходової частини, первинний огляд механізму проводиться прямо на автомобілі. Під час цього майстер перевіряє:

 • відсутність протікання в гідросистемі;
 • люфт у хрестовині;
 • ступінь зносу черв’ячної пари;
 • стан тяг та наконечників;
 • рівень люфту опорної втулки.

Другий етап – інспекція демонтованого агрегату. У ході неї також виявляється люфт опорної втулки, визначається рівень вироблення зубів черв’ячної пари, перевіряється наявність корозії на яблуках тяг.

Третій етап – дефектування розібраного вузла. Після огляду комплектуючих майстер приймає рішення, чи підлягає він відновленню чи вартість ремонту кермової рейки буде порівнянна з покупкою нового агрегату.

Висока кваліфікація фахівців нашого автоцентру є гарантією того, що під час діагностики будуть виявлені будь-які, навіть приховані дефекти.

Ремонт кермового управління в Харкові

Механізм призначений для передачі зусилля від керма до тяг, що забезпечує поворот коліс. Цей вузол експлуатується у режимі високих навантажень, тому неминуче зношується. Появі несправностей також сприяє агресивний стиль водіння, пересування по поганих дорогах, відсутність профілактичного обслуговування.

Про необхідність відвідати СТО говорить поява таких ознак:

 • стук в області передньої осі, що віддає в кермо;
 • зниження зусилля на кермі при обертанні в одну або обидві сторони;
 • підтікання рідини;
 • невідповідність кутів повороту керма та коліс;
 • самовільне обертання керма під час руху транспорту.

Рекомендуємо не нехтувати цими симптомами, оскільки без профілактики і заміни елементів, що вийшли з ладу, ситуація буде погіршуватися. Це може призвести до того, що під час поїздки транспорт погано входитиме в повороти або його почне кидати з боку в бік на високих швидкостях. Ціна діагностики кермової рейки не може зрівнятися з цінністю життя та здоров’я, тому за перших ознак несправності приїжджайте на СТО Elcars.

Ремонт рейок кермових в автосервісі Elcars

Роботи з відновлення кермової рейки умовно поділяють на дві категорії:

 1. Усунення проблем у підсилювачі. Гідравлічні моделі “страждають” течією сальників, зносом ущільнювальних кілець, дефектами розподільника або посадкового місця. Ще одна поширена неприємність – корозія валу. Вона спричиняє його деформацію і знижує термін служби сальників. В електропідсилювачах найчастіше діагностується несправність блоку керування, датчиків, системи магнітів або електродвигуна.
 2. Усунення механічних дефектів. Саме вони стають причиною стукоту, яке відчувається водієм під час маневрів. До найпоширеніших поломок відносяться знос та пошкодження зубів черв’ячної передачі, поломки втулок валу.

Великий досвід обслуговування транспортних засобів дозволяє нам впевнено говорити про те, що в більшості випадків можливий ремонт гідравлічних рульових рейок і агрегатів з електропідсилювачем. Виняток становлять випадки, коли суттєво пошкоджено вал чи корпус.

Щоб отримати доступ до дефектних комплектуючих, фахівці повністю розбирають вузол. Корпус очищають від забруднень, перевіряють наявність тріщин, інших ушкоджень. Особлива увага приділяється огляду валу. За наявності на ньому іржі, задирок, подряпин та інших ушкоджень, поверхня ретельно полірується. Після інспекції механізм збирають, принагідно замінюючи втулки, сальники, ущільнювачі.

До вразливих елементів також відносяться тяги та наконечники. За допомогою цих комплектуючих поворотні кулаки та рейка поєднуються в єдиний вузол. Про несправність тяг свідчить поява люфта у шарнірі. Щоб отримати доступ до цієї деталі, майстер знімає наконечник та пильовик. Демонтаж та встановлення нової запчастини вимагають використання спеціального інструменту. Багато недосвідчених автомеханіків намагаються зробити це звичайними ключами, але найчастіше недостатньо добре закручують тяги або пошкоджують їх. Якщо встановлення деталі виконано неправильно, багаторазово зростає ймовірність корозії валу.

Через простіший доступ, при заміні наконечників виникає менше складнощів. Ці деталі знаходяться на зовнішній частині рульової рейки у безпосередній близькості до колес. Щоб отримати доступ до наконечників, достатньо зняти колеса. Основна причина виходу запчастин з ладу – зношування шарнірів і поява в них люфту. Якщо вчасно не замінити дефектних елементів, наконечники можуть повністю зруйнуватися. В цьому випадку можливість керувати колесом буде повністю втрачено.

Щоб підвищити безпеку пересування та отримати впевненість у справності транспортного засобу, відвідайте СТО Elcars. Наші фахівці мають великий досвід заміни кермових рейок, ціна послуг відповідає якості, на всі виконані роботи надається гарантія. Щоб записатись на обслуговування, заповніть заявку онлайн або зв’яжіться з менеджером за вказаними на сайті телефонами.

Онлайн запис на сервіс