З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт ГБЦ

Ремонт ГБЦ у Харкові

Ремонт ГБЦ

Назва послугиЦіна
Зняття та встановлення ГБЦвід 4550 грн
Ремонт ГБЦвід 5200 грн

Інші послуги сервіса

Головка блоку циліндрів – важлива складова частина двигуна, від справності якої залежить до 60% його потужності. Цей вузол піддається високим навантаженням, через що може виникнути потреба в ремонті ГБЦ. Щоб не ризикувати дорогим механізмом і гарантовано відновити його працездатність, довірте роботу професіоналам – фахівцям компанії Elcars.

Діагностика головки блоку циліндра

ГБЦ відповідає за газорозподіл та охолодження двигуна внутрішнього згоряння. Цей пристрій подає паливо в циліндри, забезпечує його згоряння, відводить гази, що утворюються при цьому. Напрямні втулки та сідла клапанів забезпечують герметичність газорозподільного механізму. Вузол поєднує впускні та випускні клапани, маслопроводи до основних вузлів двигуна, камери згоряння, посадкові місця для свічок запалювання або форсунок (у дизельних моторах).

Від цього багатозадачного пристрою залежить коректна робота і довговічність мотора. Але експлуатація при високих навантаженнях негативно впливає на ГБЦ. До характерних несправностей відносяться:

 1. Утворення тріщин. Дефекти виникають, коли не дотримується температурний режим двигуна або через закипання рідини, що охолоджує, сорочки головки блоку циліндра перегріваються.
 2. Зміщення осей напрямних сідел та втулок. Ця поломка виникає через знос комплектуючих при тривалій експлуатації двигуна в режимі підвищених навантажень, за відсутності рекомендованого виробником сервісу агрегату.

Для усунення цих та інших несправностей потрібен відповідний досвід, наявність спеціального інструменту та обладнання. Низька ціна ремонту ГБЦ у деяких майстернях приваблива, але неякісне виконання маніпуляцій загрожує повторними поломками та витратами на покупку нового агрегату.

Ремонт головки блоку циліндрів у Харкові

За більш ніж 12 років обслуговування автомобілів різноманітних марок та моделей майстра автосервісу Елькарс набули великого досвіду діагностики та відновлення комплектуючих. Накопичені знання дозволяють фахівцям безпомилково знаходити дефект та якісно усувати його. В рамках обслуговування головки блоку циліндра проводять такі роботи:

Розбирання та складанняЩоб ретельно проінспектувати вузол та оцінити стан усіх деталей, майстри акуратно виконують розбирання. Не менш відповідальним завданням є коректне складання механізму після завершення всіх маніпуляцій та встановлення вузла на автомобіль.
ОчищенняУ процесі експлуатації на поверхнях утворюється наліт із сажі, залишків ПММ, нагару. Тому після того, як агрегат розібраний, його промивають спеціальним складом.
Відновлення та ремонт клапанівПісля демонтажу майстер перевіряє деталі та приймає рішення, чи підлягають вони заміні. Повністю вийшли з ладу елементи замінюють, придатні для подальшого використання – очищають і притирають.
Зварювальні та фрезерувальні роботиЗварювання застосовують для усунення тріщин, а пошкоджені поверхні обробляють фрезерувальним та плоскошліфувальним обладнанням.

Ремонт головок ГБЦ у Харкові

Оскільки ціна заміни ГБЦ є досить високою, багато автовласників роблять вибір на користь ремонту. Але важливо врахувати, що відновлення деталі не завжди можливе. Прикладом є такі ситуації:

 • метал “втомився”: в області зварного шва, виконаного під час ремонту, знову з’являються тріщини;
 • геометрія головки суттєво змінена;
 • тріщини розміщуються на таких ділянках, зварювання яких спричинить критичну зміну геометрії.

Кількість циклів відновлення обмежує і те, що у процесі фрезерування з поверхонь знімається шар металу. Все це говорить про те, що якість робіт має велике значення. Майстер повинен знати і розуміти принципи дії обладнання і процесів, що відбуваються в ньому, виконувати маніпуляції акуратно і точно. Саме так працюють спеціалісти автосервісу Elcars.

Наші замовники отримують такі переваги:

 1. Гарантія якості. Автоцентр оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє проводити діагностику та ремонт обладнання будь-якої складності. Натомість зношених встановлюються лише оригінальні та сертифіковані комплектуючі, процедури виконуються згідно з інструкціями та рекомендаціями виробника. Надаються довічна гарантія.
 2. Оперативність. Ремонт ГБЦ – досить копіткий і трудомісткий процес, тому він не може виконуватися за лічені години. Проте наші фахівці роблять все можливе, щоб мінімізувати тимчасові витрати. Як правило, процес займає від 2 до 7 днів залежно від складності поломки.
 3. Турбота про клієнта. На нашому СТО створено комфортні умови: кожного клієнта супроводжує персональний менеджер, персонал надає відвідувачам всю інформацію, що стосується послуг, формування вартості заміни головки блоку циліндра. Ми також пропонуємо безкоштовний трансфер по Харкові після прийому авто на обслуговування.

Щоб записатися в автосервіс, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть веб-форму.

Онлайн запис на сервіс