З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Замена ШРУСа

Заміна ШРКШ та пильника ШРКШ у Харкові

Заміна ШРКШ

Назва послугиЦіна
Заміна пильника ШРКШвід 1300 грн
Заміна ШРКШвід 1170 грн

Інші послуги сервіса

Абревіатура ШРКШ розшифровується як шарнір рівних кутових швидкостей. Цей механізм передає крутний момент від коробки на провідні колеса і тим самим забезпечує рух транспортного засобу. При виході цього вузла з ладу безпечне пересування автомобілем стає неможливим. Тому діагностику ШРКШ рекомендують виконувати при кожному плановому ТО. Якщо виникають ознаки несправності, слід негайно звернутися на СТО і усунути поломку.

Застосування пильника ШРКШ

Шарнірні вузли в автомобілях бувають зовнішніми та внутрішніми, розміщені на задній та передній півосі. Найчастіше на сучасних моделях виробники встановлюють триподні та кулькові модифікації. Незалежно від конструктивних особливостей деталі виконують однакову функцію: забезпечують обертання коліс і роблять транспорт керованим.

Для вільного руху шарніра потрібна достатня кількість мастила та мінімальне тертя. Щоб з механізму не витікало масло, а всередину не потрапляли волога та бруд, на нього встановлюють пильовик. Він є конусоподібним чохолом з полімеру або гуми, наповнений мастильним матеріалом. Цей елемент закріплюється на валах шарніру сталевими хомутами, герметизує його та захищає від несприятливих зовнішніх факторів.

В яких випадках потрібна заміна ШРКШ зовнішнього та внутрішнього: вартість

Полімерні та гумові ковпаки мають солідний робочий ресурс, але в процесі експлуатації неминуче зношуються. На поверхні з’являються розриви і тріщини, порушують герметичність. Основними причинами виникнення цих дефектів є:

 • стираючі та деформуючі навантаження;
 • помилки, допущені під час встановлення запчастини;
 • агресивний стиль водіння;
 • тривалий простій машини;
 • часті контакти з водою, різкі температурні перепади.

Про несправності свідчать сторонні звуки під час їзди. Потрапляючи на шарнір, частинки бруду та піску викликають скрегіт, а зменшення кількості мастила посилює стирання. На пізніших стадіях у поєднанні валу утворюється люфт. Якщо вчасно не зробити заміну пильовика ШРКШ, ціна такої безтурботності буде високою: зламаний вузол може розвалитися прямо під час руху та спричинити аварійну ситуацію.

Ціна заміни ШРКШ в СТО Елькарс

Виявити, що механізм вийшов з ладу цілком можна самостійно. Для цього колеса повертають до упору. У такому положенні стан ковпака візуально оцінюється. Втім, для огляду доступні лише механізми передніх коліс у передньопривідних авто, отримати огляд задніх пильовиків важко.

Про необхідність замінити комплектуючі свідчать такі ознаки:

 • хрумкий звук при повороті колеса;
 • візуально помітні підтьоки мастила або дефекти на поверхні деталі;
 • слабкі ривки під час старту.

Якщо ви помітили ці симптоми, відвідайте станцію технічного обслуговування. Без повної діагностики не можна однозначно сказати, що заміні підлягає лише зношений пильовик. При детальному огляді можуть виникнути проблеми у суміжних механізмах та вузлах. Звернення до професіоналів є запорукою комплексного ремонту та повного відновлення справності авто.

Етапи заміни ШРКШ в Елькарс

ДіагностикаПри первинному тестуванні фахівці визначають, чи є характерні шуми під час руху машини. Потім транспортний засіб встановлюють на витяг і візуально оцінюють стан комплектуючих. Якщо виявлено ознаки несправності, вузол демонтують та дефектують. На підставі отриманої інформації визначається вартість робіт із заміни ШРКШ та номенклатура необхідних запчастин.
Заміна комплектуючихНесправності можуть обмежуватися розгерметизацією вузла через зношений пильник. У цьому випадку майстру достатньо замінити зношений елемент і заповнити його мастилом. Якщо ж через вплив вологи та бруду пошкоджено основний механізм, необхідно повністю демонтувати його та встановити новий. Вартість заміни зовнішнього та внутрішнього ШРКШ визначається складністю маніпуляцій, ціною деталей та матеріалів.
Технічне обслуговуванняПо завершенню сервісу майстри дають автовласникам рекомендації щодо профілактики повторних поломок. Але навіть їхнє чітке дотримання не дає 100% гарантії того, що вузол не буде пошкоджений. Тому ми рекомендуємо проходити діагностику механізму не рідше ніж через кожні 10 000 кілометрів пробігу.

Переваги послуги від компанії Elcars

 1. Технічна оснащеність. В автоцентрі є обладнання для проведення всіх видів ремонту та діагностики. Це дозволяє нам забезпечувати комплексний підхід до обслуговування транспортних засобів та виконувати всі необхідні маніпуляції без допомоги сторонніх підрядників.
 2. Професіоналізм працівників. Майстри компанії Елькарс мають великий досвід обслуговування всіх марок і моделей. Вони чудово знайомі зі “слабкими місцями” машин, безпомилково визначають наявність несправностей, виконують всі етапи ремонту відповідно до заводських інструкцій та рекомендацій.
 3. Гарантії. При проведенні ТО використовуються оригінальні запчастини або сертифіковані аналоги, на деталі надається 1 рік гарантії. Наша впевненість у компетентності майстрів настільки висока, що ми надаємо довічну гарантію на надані послуги.
 4. Оперативність. Щоб мінімізувати час обслуговування, ми підтримуємо запас найбільш затребуваних комплектуючих, оптимізуємо завантаженість автоцентру, закріплюємо за кожним відвідувачем персонального менеджера. Заміна та діагностика ШРКШ займає у нас не більше 1-3 годин.
 5. Комфорт для клієнта. Співробітники нашого сервісу спілкуються з відвідувачами ввічливо та професійно, надають клієнтам повну інформацію щодо вартості та обсягу послуг. Якщо власник авто не хоче чекати завершення ТО на станції, ми пропонуємо безкоштовний трансфер до будь-якої точки Харкова.

Щоб скористатися нашими послугами, залиште заявку онлайн або зв’яжіться з менеджерами у телефонному режимі.

Онлайн запис на сервіс