З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт авто после ДТП

Відновлення авто після ДТП у Харкові

Ремонт авто после ДТП

Назва послугиЦіна
Фарбування 1 місцявід 4550 грн
Рихтуваннядоговірна

Інші послуги сервіса

Рух у жвавому транспортному потоці, поїздки за несприятливих погодних умов, неакуратні та різкі маневри – ось далеко не повний перелік причин, які можуть призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Якщо неприємність вже трапилася, не варто впадати у відчай і приймати поспішне рішення про продаж розбитої машини за копійки. Досвідчені фахівці автосервісу Elcars займаються ремонтом авто після ДТП у Харкові понад 12 років. Тому нам ви можете довірити відновлення будь-яких, навіть найсерйозніших ушкоджень. Роботи будуть виконані якісно та з гарантією.

У яких випадках звертатися за відновленням авто після ДТП?

Викуп транспортного засобу після аварії – популярне рішення. Багато автовласників приймають його, оскільки не бачать альтернативи. Але замість віддавати розбитий автомобіль за мізерні гроші, краще зайнятися його відновленням. По-перше, частину вартості ремонту авто після ДТП може компенсувати страховка. По-друге, справний транспорт також можна продати, але вже за вищою ціною.

Звертатися на станцію технічного обслуговування ми рекомендуємо в таких випадках:

 1. Після незначних зіткнень. Навіть якщо на кузові транспортного засобу немає видимих ​​дефектів, це не означає, що аварія пройшла безслідно. Є ймовірність, що через механічні дії вийдуть з ладу вузли та механізми, стан яких неможливо оцінити візуально.
 2. При пошкодженнях пластикових накладок та бамперів. Якщо удар не сильний, полімерна деталь набуває початкової форми і залишається цілою. Але при цьому порушується лакофарбовий шар, який згодом починає відшаровуватися.
 3. Після спрацювання системи безпеки Airbag. Фахівці техцентру замінюють подушки, що вистрілили, перепрошивають блоки управління, замінюють пошкоджені елементи обробки салону. Після якісного ремонту система буде готова знову захистити водія та пасажирів у позаштатних ситуаціях на дорозі.
 4. Якщо є дефекти несучих елементів кузова. Від їхньої справності залежить жорсткість корпусу, безпека пересування на транспорті.

Якщо ви не винні у дорожньо-транспортній пригоді та хочете отримати компенсацію, обов’язково відвідайте наш автоцентр. Ми обстежимо транспортний засіб, дамо висновок про виявлені дефекти, оформимо інші документи для подання до суду чи страхової компанії.

Як замовити відновлення машини після аварії?

Щоб скористатись нашими послугами, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами. Менеджери проконсультують вас за ціною ремонту авто після ДТП та інших організаційних питань. Якщо ваша машина на ходу, ви можете приїхати в сервіс у погоджений час. Якщо потрібно, ми самостійно заберемо ваш транспорт та доставимо його на станцію. При незначних поломках, які можна усунути за кілька годин, ви можете очікувати завершення робіт в затишній кімнаті відпочинку. Якщо це незручно, ми безкоштовно доставимо вас до будь-якого району Харкова.

Діагностика

Побачивши сильно деформований кузов багато автовласників впадають у відчай і думають, що повернути засобу пересування колишній вигляд неможливо. Але не слід робити поспішних висновків. Автомобільні кузови роблять з тонколистової сталі, тому при зіткненнях вони легко складаються в гармошку і виглядають плачевно. Але це зовсім не означає, що найважливіші вузли та агрегати постраждали настільки ж сильно. Щоб оцінити серйозність пошкоджень, стан систем та механізмів, потрібна комплексна діагностика.

Сервісний автоцентр Elcars оснащений сучасними стендами, що дають змогу виявляти несправності на будь-яких стадіях їх виникнення. Наші фахівці ретельно перевіряють електроніку, дефектують несучі елементи кузова, силовий агрегат, ходову, підвіску та інші системи. Після інспекції власник отримує докладну та достовірну інформацію про реальний стан машини та може прийняти правильне рішення.

Ремонт авто після ДТП на СТО Елькарс

Телефоном у нас часто запитують, скільки коштує відновити авто після аварії. Однозначної відповіді це питання немає: обсяг і складність робіт різна у кожному даному випадку. Щоб скласти кошторис, спеціалістам необхідно зробити діагностику. На підставі отриманих даних складається перелік несправностей і список комплектуючих, що потребують заміни, розраховується підсумкова сума. Майстри погоджують цю інформацію з клієнтом і лише після затвердження приступають до маніпуляцій.

Наш автосервіс виконує такі види роботи:

 • розбирання пошкоджених вузлів та агрегатів;
 • усунення електричних проблем;
 • усунення механічних проблем з ходовою;
 • рихтування та фарбування кузова;
 • адаптація та діагностика електроніки та ін.

Роботи ведуться відповідно до заводських інструкцій та рекомендацій виробника. Після завершення всіх процедур транспорт перевіряється на виїзних випробуваннях.

Переваги ремонту машини після аварії в компанії Елькарс

 1. Гарантія на комплектуючі. У ході обслуговування дефектні механізми та пристрої замінюються якісними оригінальними деталями. У деяких випадках ми рекомендуємо встановити сертифіковані аналоги, використання яких допускається виробниками транспортних засобів. На запасні частини надається 1 рік гарантії.
 2. Гарантія для роботи. Фахівці автосервісу понад 12 років займаються обслуговуванням машин різних марок та моделей. Минулого часу вони досконально вивчили конструкцію транспортних засобів, навчилися визначати “проблемні ділянки” та усувати несправності будь-якої складності. На надані послуги ми даємо довічну гарантію, і це найкраще підтвердження нашого професіоналізму.
 3. Комплексний підхід. На базі нашого СТО виконується повний комплекс процедур, необхідних для відновлення авто. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що всі поставлені завдання будуть вирішені і вам не доведеться додатково звертатися до інших сервісних центрів.
 4. Оперативність. Роботи виконуються у такі строки:
 • розбирання та дефектування – 1-3 дні;
 • процінка в декількох варіантах усіх запчастин, необхідних для ремонту;
 • узгодження повної вартості відновлення машини з власником.

Терміни обслуговування визначаються складністю кожної конкретної ситуації. Але наші майстри завжди роблять все можливе, щоб ви змогли якнайшвидше використовувати транспорт у звичайному режимі.

Довірте вашу машину професіоналам – звертайтесь до компанії Elcars!

Онлайн запис на сервіс