З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт подвески

Діагностика та ремонт ходової частини (підвіски) автомобіля у Харкові

Вартість ремонту підвіски

Назва послугиЦіна
Заміна переднього амортизаторавід 650 грн
Заміна опори/поворотного підшипника/тарілки переднього амортизаторавід 650 грн
Заміна пружини переднього амортизаторавід 650 грн
Заміна стійок переднього стабілізатора (за пару)650 грн
Заміна втулок переднього стабілізатора (за пару)від 330 грн
Заміна переднього важелявід 330 грн
Заміна сайлентблоків переднього важеля (зі зняттям)від 650 грн
Заміна кульової опоривід 330 грн
Заміна заднього амортизаторавід 330 грн
Заміна сайлентблоків ресорвід 650 грн
Заміна підшипника передньої ступицівід 780 грн
Заміна підшипника задньої ступицівід 780 грн
Заміна зовнішнього пильовика лівого ШРКШвід 780 грн
Заміна зовнішнього пильовика правого ШРКШвід 780 грн
Заміна внутрішнього пильовика лівого ШРКШвід 780 грн
Заміна внутрішнього пильовика правого ШРКШвід 780 грн
Заміна кермового наконечникавід 390 грн
Заміна кермового наконечникавід 390 грн
Заміна кермового наконечникавід 390 грн
Заміна рульової рейкивід 1560 грн

Інші послуги автосервісу

Ходова частина автомобіля відповідає за його рух трасою, а також за комфорт водія та пасажирів усередині. Основною в цій системі вважається підвіска, завдання якої знижувати вібрації та коливання. Якщо всі деталі справні, вибоїни та нерівності на шляху практично невідчутні в салоні, також від них не страждають інші системи транспортного засобу. Професійну діагностику та ремонт ходової у Харкові ви можете пройти на СТО Елькарс. Час виконання послуги від 15 хв до 12 годин.

Ремонт ходової частини автомобіля

Слабка амортизація, високий рівень вібрацій – це ознаки того, що вам потрібна діагностика підвіски в автосервісі, і можлива заміна запчастин, що зносилися. Рухаюча частина тільки здається масивною, але за фактом у ній не так багато елементів:

 1. Підвіска, вона пом’якшує коливання та тряску. Залежна – коли два колеса об’єднані між собою жорсткою балкою і однаково реагують на всі нерівності та нахили. Незалежна – у коліс немає жорсткого з’єднання між собою, тому вони можуть змінювати положення та кут нахилу незалежно один від одного.
 2. Шини. Першими беруть на себе вібрації та пом’якшують їх.
 3. Ресори. Відповідають за горизонтальне положення машини щодо дорожнього полотна та пружність їхнього зв’язку.
 4. Буфери стиснення. Згладжують сильні коливання та тертя між металевими деталями.
 5. Амортизатори. Пригнічують коливання кузова, забезпечують комфорт пасажирів у салоні.
 6. Стабілізатор поперечної стійкості вирівнює кузов на поворотах та відповідає за його положення щодо осей коліс.

Усі елементи вимагають регулярного огляду та контролю стану. На СТО Елькарс техогляд займає від 15 хвилин до години. Стандартна процедура триває 0,5-1 години, якщо не потрібно проводити розбір для пошуку складнішої несправності.

Професійний ремонт ходової на СТО Елькарс

Хід авто повинен завжди бути плавним та м’яким. Не варто відкладати перевірку машини “на потім”, якщо помітили погіршення чи зміни. Несправності негативно позначаються на інших механізмах, запчастинах, двигуні, оскільки на них збільшується навантаження під час їзди або при попаданні на нерівності.

Ознаки несправності:

 • під час руху транспортний засіб відводить в один бік;
 • відчутно розгойдування кузова на поворотах або при зупинці;
 • при наборі швидкості рух відбувається не по прямій, а зигзагоподібно, машину тягне на узбіччя;
 • відчуваються вібрації в поїздці;
 • сторонній шум і стукіт спереду кузова, передається на кермо;
 • чути стукіт амортизатора;
 • знос гуми на покришках відбувається нерівномірно, стирання з одного боку.

Ознаками також бувають просідання та крен під час поворотів. У сервісі Елькарс ремонт підвіски та інших запчастин проводиться на професійному обладнанні. Наші майстри надають гарантію на послуги.

Діагностика ходової частини

Резонно проводити обслуговування у спеціалізованому автосервісі, адже від цього залежить ваша безпека на дорозі та легкість керування транспортним засобом. Перевірка стану транспортного засобу в автосервісі Елькарс складається з багатьох етапів, включає комплексний огляд всіх механізмів і елементів.

Діагностика підвіски на СТО Елькарс складається з перевірки:

 • важелів, пружин, ресор, торсіонів, пневматичних подушок, пошук можливих дефектів;
 • місць стиків та кріплень;
 • люфт шарнірних з’єднань;
 • сайлентблоків, пошук можливих тріщин та надривів;
 • герметичність амортизаторів;
 • верхніх опор;
 • механізмів кермового управління;
 • стабілізаторів поперечної стійкості;
 • приводу та трансмісії.

На фінальному етапі майстер проводить оцінку стану автозапчастин, складає список робіт та автодеталей, які слід поміняти. Ми погоджуємо з нашими клієнтами всі рекомендовані послуги, необхідність часткового розбору кузова для пошуку та усунення поломки. Огляд та заміна автозапчастин проводиться одним комплексом.

Ціна діагностики ходової вказана на сайті. Багато що залежить від “віку” автомобіля та експлуатаційних умов. У сервісі Елькарс роботи виконуються сумлінно, щоб надалі ви приїжджали до нас лише на плановий огляд.

Ремонт ходової частини

Якісний огляд не може зайняти 10-15 хвилин вашого часу. Крім явної несправності майстер повинен перевірити справність всієї системи. Одна проблема могла спричинити ряд інших поломок, непомітних при візуальному огляді. Майстри перевіряють ШРКШ, кермові наконечники, стійки, ступичні підшипники, важелі та багато іншого. У разі нерівномірного зношування можуть постраждати й інші запчастини, що провокується надмірним навантаженням.

Етапи виконання ремонтних робіт:

 1. Попередній візуальний огляд. Рекомендується робити після кожних 10 000 кілометрів пробігу. Проводиться на підйомнику. Слюсар оглядає сайлентблоки, перевіряє люфти у шарнірних з’єднаннях, стан гумових втулок. Цей етап займає трохи більше півгодини. На підставі даних, отриманих в результаті перевірки, майстер складає список усіх необхідних робіт. Також узгоджується встановлення або заміна необхідних запчастин.
 2. Ремонтні роботи. Більшість запчастин не підлягають ремонту, їх змінюють на нові. Винятком вважається важіль, у якому можна замінити сайлентблок. Але надійність важеля після цього помітно нижча, тому доцільніше встановити новий. Усі деталі змінюються не по одній, а парами. Їхня вартість часто невелика. За рахунок цього навіть комплексна заміна не вимагатиме великих капіталовкладень. Поширені послуги – заміна задніх та передніх втулок, задніх стояків стабілізатора, важелів.
 3. Развал-сходження. Завершальний етап, під час якого регулюється три параметри: нахил колеса по відношенню до дороги (розвал), кут горизонтального розташування колеса в колісній арці та кут вертикального нахилу колеса по відношенню до поздовжньої осі машини.

Ремонт ходової Харків на станції Elcars проводиться в спеціально обладнаному боксі, у нас є необхідні інструменти, а також більшість найпопулярніших запчастин. Щоб уникнути черги, рекомендуємо заздалегідь погодити день та час.

Будь-який транспорт у хорошому стані має бути легким в управлінні, слухати кермо, не видавати сторонніх звуків. При зносі запчастин можливе виникнення тріщин і вм’ятин, що гостро відчувається під час їзди по вибоїстій дорозі. Ходовий механізм технічно несе на собі вагу всієї машини та пасажирів усередині, тому досвідчений водій знає, як важливо підтримувати у відмінному стані саме цю частину.

Вплив справності ходової на керованість авто:

 1. Контакт з дорогою. Справна підвіска забезпечить рівне положення осі щодо дорожнього полотна, навіть за наявності сильних нерівностей авто легко керується.
 2. Менший знос гальм. Несправні амортизатори сильно впливають на якість та швидкість гальмування, збільшується гальмівний шлях автомобіля, він постійно повертає в один бік і потрібно періодично підрулювати.
 3. Зношування шин відбувається рівномірно. Це важливо у міжсезоння або при встановленні зимової гуми з глибоким протектором. Надмірно швидке зношування підвищує ризик аварії на дорозі.
 4. Комфорт під час подорожі. Вібрації, тряска та інші моменти пригнічуються під час їзди, а при наборі великої швидкості авто залишається слухняним, його не кренить у різні боки.
 5. Маневреність. При виконанні маневрів, поворотів або розворотів не повинно виникати крену та сильного занесення убік.

Вартість ремонту ходової частини автомобіля швидко себе виправдає. В результаті ви заощадите на дорогих запчастинах, будете впевнені у своєму авто за будь-яких погодних умов – сніг, ожеледь, мокрий асфальт. Автомобілі еліт рівня повинні бути зручними, а зі справною ходовою це вам гарантовано.

Ремонт ходової в СТО Елькарс

Elcars орієнтовані насамперед на якість наданих послуг. Наші майстри забезпечать швидкий та якісний ремонт, а також ввічливе, шанобливе ставлення до клієнтів.

Щоб замовити послугу, достатньо залишити заявку на сайті, зателефонувати нам або приїхати в сервіс міста для огляду, діагностики та ремонту. Виберіть зручну дату та послугу, погодьте всі деталі з нашим менеджером та не витрачайте свій час на очікування. Послуга ремонту ходової, ціна та якість нашої роботи неодмінно вас здивують!

Ходова частина автомобіля відповідає за його рух трасою, а також за комфорт водія та пасажирів усередині. Основною в цій системі вважається підвіска, завдання якої знижувати вібрації та коливання. Якщо всі деталі справні, вибоїни та нерівності на шляху практично невідчутні в салоні, також від них не страждають інші системи транспортного засобу. Професійну діагностику та ремонт ходової у Харкові ви можете пройти на СТО Елькарс. Час виконання послуги від 15 хв до 12 годин.

Ремонт ходової частини автомобіля

Слабка амортизація, високий рівень вібрацій – це ознаки того, що вам потрібна діагностика підвіски в автосервісі, і можлива заміна запчастин, що зносилися. Рухаюча частина тільки здається масивною, але за фактом у ній не так багато елементів:

 1. Підвіска, вона пом’якшує коливання та тряску. Залежна – коли два колеса об’єднані між собою жорсткою балкою і однаково реагують на всі нерівності та нахили. Незалежна – у коліс немає жорсткого з’єднання між собою, тому вони можуть змінювати положення та кут нахилу незалежно один від одного.
 2. Шини. Першими беруть на себе вібрації та пом’якшують їх.
 3. Ресори. Відповідають за горизонтальне положення машини щодо дорожнього полотна та пружність їхнього зв’язку.
 4. Буфери стиснення. Згладжують сильні коливання та тертя між металевими деталями.
 5. Амортизатори. Пригнічують коливання кузова, забезпечують комфорт пасажирів у салоні.
 6. Стабілізатор поперечної стійкості вирівнює кузов на поворотах та відповідає за його положення щодо осей коліс.

Усі елементи вимагають регулярного огляду та контролю стану. На СТО Елькарс техогляд займає від 15 хвилин до години. Стандартна процедура триває 0,5-1 години, якщо не потрібно проводити розбір для пошуку складнішої несправності.

Професійний ремонт ходової на СТО Елькарс

Хід авто повинен завжди бути плавним та м’яким. Не варто відкладати перевірку машини “на потім”, якщо помітили погіршення чи зміни. Несправності негативно позначаються на інших механізмах, запчастинах, двигуні, оскільки на них збільшується навантаження під час їзди або при попаданні на нерівності.

Ознаки несправності:

 • під час руху транспортний засіб відводить в один бік;
 • відчутно розгойдування кузова на поворотах або при зупинці;
 • при наборі швидкості рух відбувається не по прямій, а зигзагоподібно, машину тягне на узбіччя;
 • відчуваються вібрації в поїздці;
 • сторонній шум і стукіт спереду кузова, передається на кермо;
 • чути стукіт амортизатора;
 • знос гуми на покришках відбувається нерівномірно, стирання з одного боку.

Ознаками також бувають просідання та крен під час поворотів. У сервісі Елькарс ремонт підвіски та інших запчастин проводиться на професійному обладнанні. Наші майстри надають гарантію на послуги.

Діагностика ходової частини

Резонно проводити обслуговування у спеціалізованому автосервісі, адже від цього залежить ваша безпека на дорозі та легкість керування транспортним засобом. Перевірка стану транспортного засобу в автосервісі Елькарс складається з багатьох етапів, включає комплексний огляд всіх механізмів і елементів.

Діагностика підвіски на СТО Елькарс складається з перевірки:

 • важелів, пружин, ресор, торсіонів, пневматичних подушок, пошук можливих дефектів;
 • місць стиків та кріплень;
 • люфт шарнірних з’єднань;
 • сайлентблоків, пошук можливих тріщин та надривів;
 • герметичність амортизаторів;
 • верхніх опор;
 • механізмів кермового управління;
 • стабілізаторів поперечної стійкості;
 • приводу та трансмісії.

На фінальному етапі майстер проводить оцінку стану автозапчастин, складає список робіт та автодеталей, які слід поміняти. Ми погоджуємо з нашими клієнтами всі рекомендовані послуги, необхідність часткового розбору кузова для пошуку та усунення поломки. Огляд та заміна автозапчастин проводиться одним комплексом.

Ціна діагностики ходової вказана на сайті. Багато що залежить від “віку” автомобіля та експлуатаційних умов. У сервісі Елькарс роботи виконуються сумлінно, щоб надалі ви приїжджали до нас лише на плановий огляд.

Ремонт ходової частини

Якісний огляд не може зайняти 10-15 хвилин вашого часу. Крім явної несправності майстер повинен перевірити справність всієї системи. Одна проблема могла спричинити ряд інших поломок, непомітних при візуальному огляді. Майстри перевіряють ШРУСи, кермові наконечники, стійки, ступичні підшипники, важелі та багато іншого. У разі нерівномірного зношування можуть постраждати й інші запчастини, що провокується надмірним навантаженням.

Етапи виконання ремонтних робіт:

 1. Попередній візуальний огляд. Рекомендується робити після кожних 10 000 кілометрів пробігу. Проводиться на підйомнику. Слюсар оглядає сайлентблоки, перевіряє люфти у шарнірних з’єднаннях, стан гумових втулок. Цей етап займає трохи більше півгодини. На підставі даних, отриманих в результаті перевірки, майстер складає список усіх необхідних робіт. Також узгоджується встановлення або заміна необхідних запчастин.
 2. Ремонтні роботи. Більшість запчастин не підлягають ремонту, їх змінюють на нові. Винятком вважається важіль, у якому можна замінити сайлентблок. Але надійність важеля після цього помітно нижча, тому доцільніше встановити новий. Усі деталі змінюються не по одній, а парами. Їхня вартість часто невелика. За рахунок цього навіть комплексна заміна не вимагатиме великих капіталовкладень. Поширені послуги – заміна задніх та передніх втулок, задніх стояків стабілізатора, важелів.
 3. Развал-сходження. Завершальний етап, під час якого регулюється три параметри: нахил колеса по відношенню до дороги (розвал), кут горизонтального розташування колеса в колісній арці та кут вертикального нахилу колеса по відношенню до поздовжньої осі машини.

Ремонт ходової Харків на станції Elcars проводиться в спеціально обладнаному боксі, у нас є необхідні інструменти, а також більшість найпопулярніших запчастин. Щоб уникнути черги, рекомендуємо заздалегідь погодити день та час.

Будь-який транспорт у хорошому стані має бути легким в управлінні, слухати кермо, не видавати сторонніх звуків. При зносі запчастин можливе виникнення тріщин і вм’ятин, що гостро відчувається під час їзди по вибоїстій дорозі. Ходовий механізм технічно несе на собі вагу всієї машини та пасажирів усередині, тому досвідчений водій знає, як важливо підтримувати у відмінному стані саме цю частину.

Вплив справності ходової на керованість авто:

 1. Контакт з дорогою. Справна підвіска забезпечить рівне положення осі щодо дорожнього полотна, навіть за наявності сильних нерівностей авто легко керується.
 2. Менший знос гальм. Несправні амортизатори сильно впливають на якість та швидкість гальмування, збільшується гальмівний шлях автомобіля, він постійно повертає в один бік і потрібно періодично підрулювати.
 3. Зношування шин відбувається рівномірно. Це важливо у міжсезоння або при встановленні зимової гуми з глибоким протектором. Надмірно швидке зношування підвищує ризик аварії на дорозі.
 4. Комфорт під час подорожі. Вібрації, тряска та інші моменти пригнічуються під час їзди, а при наборі великої швидкості авто залишається слухняним, його не кренить у різні боки.
 5. Маневреність. При виконанні маневрів, поворотів або розворотів не повинно виникати крену та сильного занесення убік.

Вартість ремонту ходової частини автомобіля швидко себе виправдає. В результаті ви заощадите на дорогих запчастинах, будете впевнені у своєму авто за будь-яких погодних умов – сніг, ожеледь, мокрий асфальт. Автомобілі еліт рівня повинні бути зручними, а зі справною ходовою це вам гарантовано.

Ремонт ходової в СТО Елькарс

Elcars орієнтовані насамперед на якість наданих послуг. Наші майстри забезпечать швидкий та якісний ремонт, а також ввічливе, шанобливе ставлення до клієнтів.

Щоб замовити послугу, достатньо залишити заявку на сайті, зателефонувати нам або приїхати в сервіс міста для огляду, діагностики та ремонту. Виберіть зручну дату та послугу, погодьте всі деталі з нашим менеджером та не витрачайте свій час на очікування. Послуга ремонту ходової, ціна та якість нашої роботи неодмінно вас здивують!

Онлайн запис на сервіс