З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Чистка радиатора печки

Чищення радіатора печі автомобіля у Харкові

Ціна чищення радіатора пічки автомобіля

Назва послугиЦіна
Заміна радіатора печівід 1000 грн

Інші послуги сервіса

Чистка радіатора печі в Харкові

Для створення в салоні автомобіля оптимального температурного режиму використовують обігрівач, який передає повітря тепло від теплоносія. Його основним компонентом є пристрій для розсіювання тепла в повітрі, яке працює за тим самим принципом, що й у системі охолодження. Він з’єднується з двигуном шлангами та штуцерами, оснащується заслінкою, керувати якою можна кнопкою на панелі приладів або вручну. Якщо обігрів значно погіршився, можливо, знадобиться чищення радіатора печі або його заміна. Визначити це може спеціаліст за наслідками діагностичної перевірки.

У конструкцію пристрою входить:

 • теплообмінник;
 • впускний та випускний бачок;
 • бачки повернення.

У сучасних авто використовують, в основному, алюмінієві моделі – легкі, міцні та стійкі до корозії. Мідні встановлені у ранніх версіях. За конструкцією вони можуть бути дво- та трирядними, складатися з круглих або прямокутних трубок.

Компанія Елькарс надає послуги з промивання радіатора пічки в Харкові, встановлення оригінальних комплектуючих. Роботи проводяться після огляду та діагностики системи опалення та її складових.

Коли необхідно чистити радіатор печі

Поширеними проблемами, за яких може знадобитися промивання, є:

 • Засмічення. Навіть при ефективній фільтрації з часом відбувається засмічення сот пилом та мікрочастинками бруду. Прочищати елемент можна із застосуванням спеціальної хімії. При неправильному її використанні або застосуванні невідповідних засобів можна отримати складніші проблеми. Тому краще звернутися до професійного сервісу. Дізнатись ціну промивання радіатора печі можна по телефону у наших консультантів.
 • Забруднення каналів. Заливка неякісного антифризу з часом призводить до утворення відкладень усередині трубок, внаслідок чого виникає їхня непрохідність. Якщо забруднення досягло критичного рівня, очищення може бути неефективним. Тому на сучасних машинах такий елемент просто замінюють.

При виявленні тріщин, пробоїв та інших дефектів ремонтувати деталь недоцільно, тому встановлюють іншу запчастину.

Встановлені комплектуючі та старі після обробки не потребують специфічного обслуговування. Щоб у машині було тепло, потрібно регулярно міняти фільтр у салоні, використовувати якісний антифриз, звертати увагу на роботу печі.

У разі погіршення її функціонування, витоку рідини, що охолоджує, потрібно відразу звертатися в автосервіс за професійною допомогою. Це дозволить уникнути перегріву двигуна, підвищення тиску в системі охолодження, розгерметизації вузлів, а мікроклімат у салоні завжди буде комфортним.

Етапи промивання радіатора автомобіля на СТО Елькарс

На СТО промивання радіатора опалення автомобіля зі зняттям проводиться у такому порядку:

 • Знімається передня панель машини, деталі від’єднуються. Майстер виконує процедуру акуратно, використовуючи спецінструмент, тому ризик ушкодження виключено.
 • Від’єднуються патрубки та опалювальний блок.
 • Забруднений компонент промивається з усіх боків.
 • Всі елементи встановлюються назад. Правильне складання приладової панелі дозволяє уникнути деренчання та інших сторонніх звуків під час їзди. Процедура триває від трьох годин. Рекомендується промивати деталь кожні 24 місяці.

Також можливе чищення без зняття та розбирання приладової панелі при незначному забрудненні. Процедура проводиться набагато швидше і полягає у використанні спеціальних рідин, які розкладають відкладення та продукти корозійних процесів. Після миття у систему заливається новий антифриз. Вартість залежить від виду та складності робіт.

Переваги послуги промивання радіатора пічки на СТО “Elcars”

СТО преміум-класу в центрі Харкова надає послуги з чищення компонентів системи опалення та заміни несправних комплектуючих. Для миття використовується заводський бустер та спеціальна автомобільна хімія, безпечна для двигуна. Записатися на техобслуговування та дізнатися ціну заміни радіатора автомобіля можна за телефоном. Переважною стороною нашого сервісу є:

 • зручне розташування в центрі міста;
 • великий вибір оригінальних запасних частин для різних марок та моделей авто;
 • клієнт може очікувати в комфортному залі або замовити безкоштовний трансфер до будь-якої точки міста;
 • усі маніпуляції виконують майстри з великою практикою;
 • на роботи надається довічна гарантія, на запасні частини – строком до 12 місяців.

Зателефонуйте або надішліть онлайн-заявку, і у погоджений час на вас чекатиме персональний менеджер.

Онлайн запис на сервіс