З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Замена тормозных дисков

Заміна гальмівних дисків у Харкові

Ціна заміни гальмівних дисків

Назва послугиЦіна
Заміна гальмівних дисківвід 700 грн
Проточка гальмівних дисківвід 1000 грн

Інші послуги сервіса

Заміна гальмівних дисків в авто

Справність всіх компонентів системи гальм – гарантія безпеки на дорозі. За рахунок високих навантажень та прискореного зносу заміна гальмівних дисків має проводитися вчасно. Це забезпечує хорошу керованість автомобілем та дозволяє уникнути небезпечних аварійних ситуацій. Замінювати ці елементи рекомендується кожні 50 – 70 тисяч км пробігу, періодичність багато в чому залежить від стилю їзди.

Особливості конструкції та роботи гальмівних дисків

Основним елементом системи є диск, який встановлюється на маточину колеса та закріплюється болтовими кріпленнями. Він являє собою обід з дзвоном, який має П-подібний переріз і має здатність до самоочищення, оскільки колодки не дають накопичуватися забрудненням.

Основним завданням конструкції є прийом кінетичної енергії рухомого авто та її викид у навколишнє середовище. За рахунок трансформації енергії матеріал нагрівається, тому моделі з покращеними параметрами мають вентиляційні порожнини.

В результаті постійного тертя виникають деформації та різні дефекти, що погіршує гальмування. Тому слід регулярно проходити діагностику та техобслуговування, змінювати зношені комплектуючі. Особливої ​​уваги вимагає передня вісь, оскільки вона сильніше навантажується і її складові швидше зношуються, ніж задній. Якщо цікавить вартість заміни передніх гальмівних дисків, зателефонуйте нашим консультантам.

Основні несправності

Визначити неполадки можна за характерними дефектами. Їх можна побачити, якщо відкрутити колесо:

 • тріщини, вибоїни та опуклості – серйозні пошкодження;
 • синій колір, що вказує на окислення;
 • при прокручуванні спостерігається рух овальною траєкторією, що говорить про короблення.

При огляді можна виявити деформовані та перекошені ділянки, глибокі подряпини, піднятий зовнішній край, витончену товщину. Такі зміни відбуваються внаслідок тривалої експлуатації, при попаданні твердих частинок бруду у разі несвоєчасної заміни колодок.

Коли необхідна заміна гальмівних дисків

Оцінити стан деталей та необхідність заміни гальмівного диска можна й у процесі їзди. Тому слід звернути увагу на такі моменти:

 • При екстреному, різкому натисканні на педаль під час їзди виникає скрипучі та інші сторонні звуки. Це говорить про те, що несправна деталь чіпляє обід, що може призвести до його деформації.
 • При зниженні швидкості педаль дуже легко натискається, провалюється або блокується. Ця ознака свідчить про максимальну зношеність.
 • Занадто довгий шлях гальмування.
 • Вібраційні навантаження та різкий звук при гальмуванні, блокування коліс свідчать про задираки на поверхні.
 • Якщо педаль не дає зворотного ходу, можливо, колодки пригоріли до дискової поверхні. З такою поломкою експлуатацію автомобіля заборонено.

Перелічені ознаки можуть свідчити про несправності. Точно встановити їх можна шляхом діагностики, огляду та виміру. Дізнатись ціну заміни гальмівних дисків та діагностичних процедур на СТО Елькарс можна за телефоном.

Етапи заміни гальмівних дисків на СТО “Elcars”

На початковому етапі спеціаліст проводить обстеження та огляд, визначає необхідність ремонту або встановлення нових комплектуючих. Щоб замінити несправні деталі, виконують поетапні дії:

 • Якщо потрібно замінити всі елементи, машина розміщується на підйомнику.
 • Демонтуються колеса та компоненти системи.
 • Поверхня маточини та супорта ретельно очищаються від забруднень.
 • Відкручуються кріплення фіксації до маточини.
 • Знімається скоба і прикріплюється так, щоб вона не пошкодила шланги.
 • Проводиться демонтаж супортного вузла. Послідовно знімаються колодки, пружини та скоба супорта.
 • Фіксується маточина, після чого виймається зношений компонент.

Після встановлення нових комплектуючих збирання проводиться у зворотній послідовності. Прокачуються гальма та тестується їхня працездатність. Процедура займає від 30 хвилин до однієї години.

Як записатися на заміну гальмівних дисків в автосервіс Елькарс

Автосервіс преміум-класу надає послуги з технічного обслуговування та ремонту гальмівної системи автомобілів різних марок та моделей. Обслуговування здійснюється за попереднім записом. Зателефонуйте менеджеру і погодьте зручний час, також можна проконсультуватися і дізнатися про вартість заміни задніх гальмівних дисків, колодок або інших деталей. Записатися можна шляхом оформлення онлайн-заявки.

Ми маємо великий вибір запчастин високої якості – різного виробництва та вартості, на встановлені нові деталі надається гарантія терміном на один рік. Сервіс знаходиться у центрі Харкова. Для клієнтів завжди відкритий комфортний зал очікування, на замовлення надається безкоштовний трансфер до будь-якої точки міста.

Онлайн запис на сервіс