З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

protochka-tormoznykh-diskov

Проточка гальмівних дисків у Харкові

Інші послуги Elcars автосервіса

Онлайн запис на сервіс

При експлуатації гальм на металевих площинах з'являються дефекти та сліди зношування. Повної заміни гальмівних дисків можна уникнути, якщо виконати більш доступну послугу за ціною проточки гальмівних дисків. У ході цієї процедури вироби проточують високоточними різцями на спеціальних верстатах. Повторювати маніпуляції можна доти, доки товщина комплектуючих не досягне встановленого виробником мінімуму.

Послуга проточування гальмівних дисків на СТО Елькарс

Щоб бути впевненими у справності гальм, ремонтуйте їх на СТО Elcars. Автосервіс входить до трійки лідерів всеукраїнського рейтингу, фахівці компанії мають понад 12 років досвіду в обслуговуванні та ремонті авто різних марок і моделей. Ми гарантуємо оперативне та якісне виконання робіт.

Проточка дисків - одна з найпопулярніших послуг у нашому автосервісі: її замовляють приблизно кожні два дні. Клієнти скаржаться на биття при гальмуванні, на вібрації керма, неефективне гальмування і писк колодок. Середня вартість процедури становить 1200 грн., а час її проведення не перевищує двох годин. Найчастіше роботи проводяться без зняття, але ми також проточуємо демонтовані комплектуючі.

Проточка тормозных дисков в автосервисе Элькарс

Коли потрібно проточити гальмівні диски?

Від справності системи гальмування багато в чому залежить безпека руху. Тому власникам авто необхідно уважно стежити за станом цих механізмів та приїжджати на проточку гальмівних дисків у Харкові за перших ознак несправності.

Деталі піддаються інтенсивним механічним впливам. Це призводить до утворення таких дефектів:

 • борозенок та хвиль у місцях зіткнення з колодками;
 • бортиків по краях;
 • деформацій.

Нерівності та виступи з'являються через нерівномірне зношування елементів, попадання між колодкою і металом піщинок, пилу. Зміну геометрії викликають температурні перепади, наприклад, коли на розігріте від тертя залізо потрапляє холодна вода. Прискореному зношуванню комплектуючих також сприяє агресивна їзда з різкими та частими гальмуваннями.

Про несправність вузла свідчать такі ознаки:

 • поява нехарактерних шумів та скреготу під час гальмування;
 • помітне збільшення гальмівної колії;
 • довільна зміна траєкторії руху при пригальмовуванні;
 • биття в кермо при гальмуванні
 • блокування педалі.

Багато майстрів на СТО при скаргах на ці проблеми відправляють власників міняти колодки. Але це буде лише частковим рішенням. Обов'язково потрібно звертати увагу на стан дисків, тому що навіть нові колодки не можуть щільно прилягати до деформованої поверхні. Щоб повністю відновити працездатність вузла, замовте проточку гальмівних дисків в автосервісі Elcars. За допомогою сучасного обладнання ми усунемо з деталей усі дефекти та сліди зношування.

Проточка дисков на современном оборудовании в СТО Элькарс

Проточка гальмівних дисків без зняття і як відбувається процедура

Обробка виконується у кілька етапів:

 • машину фіксують на підйомнику, демонтують колеса;
 • забезпечують доступ до деталі шляхом відкручування супорта;
 • проводять діагностику для визначення кривизни поверхні;
 • закріплюють обладнання та приступають до обробки диска.

На відміну від процедури зі зняттям, цей метод залишає площадку недоторканої, що примикає до маточини. До переваг технології можна віднести економію часу, одночасне зачищення обох сторін.

Якісне відновлення запчастини дозволяє отримати такі профіти:

 1. Збільшення експлуатаційного ресурсу колодок, продовження терміну служби системи. Якщо замінити один елемент без відновлення другого, проблему з гальмами не буде вирішено. Більш того, дефектна деталь негативно впливатиме на працездатність всього вузла в цілому.
 2. Зниження ризику виникнення аварійної ситуації через некоректну роботу механізмів. У критичних ситуаціях дуже важливо, щоб машина поводилася передбачувано. З несправними гальмами це неможливо.
 3. Скорочення відстані, яку транспорт проходить до моменту повної зупинки. Це досягається за рахунок щільного прилягання запчастин та збільшення площі контакту.
 4. Поліпшення роботи АБС, стабілізуючих систем машини.

І, звичайно, справні гальма дарують відчуття впевненості та контролю під час поїздки.

Диагностика и проточка тормозных дисков в компании Элькарс

Переваги послуги від автосервісу Елькарс

 1. Якість. Ми використовуємо сучасні установки, які дозволяють виконувати маніпуляції з високою точністю, швидко та якісно. Відмінною особливістю обладнання є можливість одночасного відновлення обох площин, досягнення ідеальної паралельності поверхонь, компенсації биття під час обертання на високих швидкостях. Фахівці СТО мають великий досвід, добре знайомі з конструктивними особливостями різних автомобілів. Надаються гарантії.
 2. Оперативність. Ми знаємо, який дискомфорт потребує відмовитися від поїздок на автомобілі. Тому, коли ви приїжджаєте на проточку дисків у Харкові на СТО Elcars, будьте певні, що процес триватиме не більше 2 годин. Ви можете провести цей час на станції у затишному залі очікування або скористатись безкоштовним трансфером по місту.
 3. Комфорт. У нашому техцентрі немає черг, тому що ми грамотно організували робочий процес. Якщо ви приїдете у призначений час, наші спеціалісти одразу займуться вашим транспортним засобом. Для оперативного вирішення питань, що виникають, за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер.

Для запису в автосервіс телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповнюйте заявку онлайн.

Проточка дисков в СТО Элькарс