З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт генераторов в Харькове

Ремонт генераторів автомобілів у Харкові

Ремонт генератора

Назва послуги Ціна
Заміна генератора від 650 грн
Ремонт генератора від 1090 грн

Інші послуги Elcars автосервіса

Онлайн запис на сервіс

Генератор є основним джерелом електроенергії в автомобілі. Завдяки йому акумулятор отримує постійний підзаряд, працюють електроприлади у машині. З цього випливає, що у разі поломки цього механізму транспортний засіб не зможе повноцінно функціонувати, а АКБ швидко розряджається.

Якщо Ви помітили погіршення роботи цього механізму, приїжджайте на СТО Елькарс. Ми надаємо різні за складністю послуги, у нас є необхідне обладнання та автомобільні запчастини, а наші майстри – досвідчені профі. Надаємо всі види послуг, виконуємо ремонт будь-якої складності. Головне – працюємо на результат, тому вам не доведеться по кілька разів звертатися до нас з однією проблемою.

Причини несправності генераторів

Мерехтіння фар, проблемний запуск двигуна – явні ознаки необхідності ремонту генератора автомобіля. АКБ працює з ним у парі, і весь струм отримує від нього. У разі несправності першого з ладу виходить другий елемент. Причинами несправності стають:

 1. Поширений випадок – знос чи старіння. Тобто, з’являється корозія, затираються щітки, підшипники та інші елементи. У такому разі їх простіше замінити, аніж ремонтувати. Виробники стали частіше встановлювати механізми та вузли закритого типу, які підлягають повній заміні.
 2. Якість запчастин. Це можливо, якщо водій встановив китайські деталі, а не оригінал. Або ж придбав б/у запчастини зі слідами зносу, сподіваючись таким чином заощадити.
 3. Робота “на знос”. Тобто порушено допустимі норми навантажень. Помітивши несправності, водій продовжував користуватися машиною далі, не намагаючись усунути їх.
 4. Вплив навколишніх факторів. Часто це попадання солі, бруду, технічних рідин, вологи.

У легковому авто з бортовим комп’ютером на панелі приладів блимає індикатор несправності. Система сама визначає поломку, для її усунення рекомендуємо звернутися до сервісу, а не розбирати транспортний засіб самостійно.

Ремонт генераторів у Харкові

Несправності механізму умовно поділяються на два типи:

 • пов’язані з електрикою – обрив обмотки, затирання щіток, замикання, несправності діодного мосту та реле-регулятора;
 • механічні – корозія корпусу, кріплень, підшипників, пружин, ремінного приводу тощо.

Щоб визначити несправність та її причину, у нашому автосервісі проводиться первинна діагностика. Вона допоможе визначити фронт робіт, від чого залежить термін виконання подальших послуг. На ремонт автомобільного генератора ціна складається після діагностики стану.

Діагностика складається з таких етапів:

 • за необхідності весь вузол знімається для подальшого огляду на стенді;
 • тестується напруга на клемах АКБ;
 • дані порівнюються при увімкненому моторі.

Отримана інформація частково розкриває причину поломки. Немає напруги – дефект потрібно шукати в генераторі, показник більший за норму – має бути огляд реле-регулятора. Ціна діагностики генератора залежить від того, в якому стані перебуває авто.

Далі спеціаліст рекомендує наступні види ремонтних робіт:

Ремонт стартера, заміна деяких елементів.Стартер перебирається, визначаються дефектні запчастини. Часто вимагає заміни реле, втулки та підшипники.
Ремонт самого генератора.Найлегшими несправностями вважаються зношування підшипників або регулятора напруги. Для більш складного ремонту необхідно розібрати агрегат. Якщо стан механізму є плачевним і потрібно замінити багато деталей, майстер може порекомендувати встановити новий генератор.
Заміна стартера та електрогенератора.Рекомендована в тому випадку, якщо немає сенсу лагодити ці вузли через їх сильне зношування. У вартість заміни генератора входить сам вузол, демонтаж старого агрегату, встановлення, запуск та тестування нового.

Ремонт генератора Харків займає від двох до дванадцяти годин. Діагностування стану проводиться протягом однієї години. Заміна – не більше трьох годин.

Переваги СТО Елькарс

Клієнти повертаються в наш автосервіс, тому що залишаються задоволені результатами ремонту та обслуговування. Ми цінуємо власний і ваш час, тому виконуємо роботу якісно та вчасно, надаючи гарантію на весь перелік послуг.

Переваги компанії Elcars:

 1. Гарантія на послуги. У разі поломки з нашої вини повторний ремонт безкоштовно.
 2. Велика наявність автозапчастин. У тому випадку, якщо необхідної деталі немає, ми самі замовляємо її і доставляємо в найкоротші терміни.
 3. Сервіс “на висоті”. Ми хочемо, щоб ви завжди були задоволені нашими послугами та справною роботою вашого авто.
 4. Стандартні та вузькоспеціалізовані послуги та наявність необхідного для цього обладнання.

Якщо ви маєте справи, не потрібно відкладати їх через візит на СТО. У разі потреби ми доставимо вас до будь-якої точки міста, поки майстри займуться діагностикою та ремонтом.