З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Компьютерная диагностика авто в Харькове

Комп'ютерна діагностика авто у Харкові

Діагностика

Назва послуги Ціна
Діагностика кондиціонера 650 грн
Діагностика ДВЗ від 330 грн
Комп'ютерна діагностика 650 грн

Інші послуги Elcars автосервіса

Онлайн запис на сервіс

За допомогою комп’ютерної діагностики автомобіля можна отримати інформацію про стан усіх його електронних систем. Принцип полягає в зчитуванні кодів помилок з усіх вузлів та механізмів усередині авто та подальше їх усунення. Аналіз стану машини займає мінімум вашого часу, зате ви помітно заощадите на подальшому ремонті серйозніших поломок.

Що входить до комп’ютерної діагностики?

На станції обслуговування Elcars проводять комплексну діагностику автомобілів різного класу та марок. Причиною є явні проблеми або плановий огляд згідно з техкартою. Всього за годину ви дізнаєтеся все про поточний автомобіль або модель, яку збираєтеся купити:

 • звірка кілометражу з тим, що показує спідометр;
 • виявлення та усунення помилок;
 • виявлення всіх можливих несправностей, які можна зчитати з електронних датчиків;
 • зчитування кодів помилок з усіх електронних систем автомобіля.

Діагност після кожного обстеження дає висновок.

Як проводиться комп’ютерна діагностика машини у Харкові?


Комп’ютерна діагностика авто на СТО Елькарс проводиться переважно оригінальним дилерським приладом або мультибрендовим сканером. Проводимо тестування машини будь-якої марки та року випуску. Це може бути електромобіль або дизель із великим пробігом. Визначення стану відбувається у кілька етапів:

 1. Машина заганяється у спеціально обладнаний бокс.
 2. Використовуючи оригінальне обладнання відповідно до марки, майстер підключається до автомобіля.
 3. Спеціалізоване діагностичне обладнання зчитує дані, після чого комп’ютер звіряє їх із припустимими параметрами та видає помилку, якщо параметри не потрапляють у заданий діапазон.
 4. Для виправлення помилок або перепрограмування ЕБК використовується той самий комплекс програм, що й на заводі-виробнику.
 5. Після усунення несправностей помилки видаляються і майстер робить повторну комп’ютерну діагностику.

Власник отримує результати перевірки, а також якісну експертну оцінку нашого майстра.

Коли потрібно робити комп’ютерну діагностику автомобіля?

Ми рекомендуємо нашим клієнтам робити комп’ютерну діагностику авто раз на півроку. Але є й такі випадки, коли цю процедуру не варто відкладати.

 1. Поїздка на далекі відстані: коли ви збираєтеся в подорож по пересіченій місцевості, їдете в гори або ліс. Тобто туди, де не буде можливості провести повноцінний ремонт у разі поломки.
 2. Перед покупкою уживаного легкового авто. Всього за 1 годину можна дізнатися про всі приховані несправності та спроби швидкого ремонту.
 3. Після невеликої ДТП і власник відзначає погіршення в роботі. Обстеження покаже всі несправності, що виникли внаслідок зіткнення або навіть не дуже сильного удару.
 4. Іноді сам комп’ютер сигналізує власникові про те, що є поломка (загоряється індикатор, що вказує на поломку).
 5. Після ТО. Скидання дрібних помилок, що збереглися, допоможе наступного разу точно визначити поломку.
 6. Помітні погіршення роботи двигуна. Підвищення споживання палива, зниження його потужності та інші несправності.

В автосервісі Elcars можна провести детальне тестування з можливістю подальшого ремонту знайдених несправностей. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту будь-якого рівня складності.

Комп’ютерна діагностика двигуна

Ознаки несправності будь-якого з цих агрегатів відбиваються і на роботі машини в цілому:

 • двигун погано запускається або перестав запускатися взагалі;
 • на панелі приладів постійно блимає індикатор несправності;
 • інші фактори, що впливають на правильну роботу автомобіля.

Перевірка двигуна за допомогою комп’ютера покаже всі можливі несправності. Вона поділяється на три етапи:

 1. Блок управління двигуна. Це центральний комп’ютер, який отримує інформацію з датчиків та роздає команди виконавчим системам. Його можна повністю перевірити за допомогою спеціального програмного забезпечення. Майстер підключається до ЕБК, програма зчитує всю інформацію з комп’ютера, а потім виводить її на екран майстра. У деяких випадках потрібно зробити перепрошивку ЕБК або скинути установки до заводських.
 2. Датчики. Вони розташовані у всіх частинах авто та виконують роль індикаторів стану механізмів та систем. Робота датчиків полягає у вимірюванні швидкості, частоти обертання, температури або тиску та подальше перетворення цих показників у сигнал, зрозумілий комп’ютеру. Вихід із ладу будь-якого датчика негативно позначається на роботі транспорту, тому що ЕБК не може повноцінно контролювати стан механізму без показань датчика.
 3. Виконавчі системи. До них належить бензонасос, регулятор паливного тиску та холостого ходу, модуль та свічки запалення, вентилятор, форсунки тощо.

Значну частину систем транспорту можна перевірити приблизно за 30-40 хвилин, але лише за умови наявності спеціального обладнання та досвідченого майстра.

Обладнання для комп’ютерної діагностики на СТО Elcars

Для комп’ютерної діагностики авто часто використовується сканер. Його випускають на заводі виробника конкретної марки авто. Сканери використовують у дилерських сервісних центрах. У сервісі Елькарс є близько 15 оригінальних сканерів, призначених для технічної перевірки певної моделі та споріднених з нею марок:

 • Mercedes – Star Diagnosis Connect
 • BMW, MiniCooper – Icom
 • Audi, VW, Skoda, Seat – VCDS VAG-COM
 • Honda – Him HDS
 • Toyota, Lexus – Techstreat
 • Nissan, Infinity – Consult 3 plus
 • Porsche – PIWIS
 • Subaru – Select 3
 • Mitsubishi – MUT 3
 • Tesla – ToolBox, TCat
 • Ford, Mazda – VCM 2
 • Jaguar – JLR
 • KIA, Hyundai – GDS VCS
 • Opel – GM Tech 2
 • Peugeot, Renault – Lexia 3
 • Suzuki – Suzuki SDT.

Дилерські сканери пропонують повну інформацію про всі несправності, видають код помилки в роботі авто, вказують локацію проблеми. Також такий сканер потрібен для перепрошивки та корекції даних у блоці управління. Вартість комп’ютерної діагностики автомобіля при цьому залишається фіксованою.

У нашому сервісі є мультимарочний сканер (універсальний). Він сумісний практично з усіма марками, має стандартні функціональні можливості. Допоможе виявити складні поломки без необхідності робити капітальне розбирання авто. Також допоможе у безпечному перепрошиванні комп’ютера.

Порядок виконання сканування:

 1. Підключення пристрою до автомобіля. Для цього передбачено спеціальні роз’єми.
 2. Сканування та отримання відомостей про помилки.
 3. Усунення проблем шляхом корекції або перепрошивки ЕБК.

Ось так швидко усуваються всі проблеми електронних систем. У будь-якому разі робити це має кваліфікований експерт. Неправильні налаштування призведуть до збою всієї електронної системи автомобіля, а подальший ремонт стане ще дорожчим.

Ціна комп’ютерної діагностики на СТО Елькарс 600 грн. Проводити таку перевірку можна раз на 6 місяців. Якщо ви не користуєтеся машиною регулярно, то рідше. Пам’ятайте: навіть найякісніші механізми потребують техогляду та періодичного ремонту.