З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

TESLA

Ремонт та комп'ютерна діагностика Тесла у сервісі Elcars у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51%

Виберіть модель

Виберіть послугу

Кожна модель електромобілів TESLA – неповторна. Під час виробництва застосовуються передові технології, що дозволяють створити автомобіль майбутнього. Електромобілі Tesla мають низку конструктивних та технічних особливостей, які вигідно виділяють серед інших видів транспортних засобів. Витрати на утримання таких авто мінімальні, оскільки електродвигуни змінного струму не потребують регулярного обслуговування. Якщо ж проблеми виникли, то ремонт електромобілів Тесла рекомендовано довірити професіоналам. У такому великому місті, як Харків, ринок рясніє пропозиціями, але поспішати з вибором не варто. Занадто дешеві послуги пропонують компанії без досвіду, які можуть лише погіршити проблему.

Технічне обслуговування та ремонт та TESLA в автосервісі Elcars у Харкові

Автосервіс Елькарс у місті Харків надає послуги преміум-класу. Станція технічного обслуговування одна з перших СТО у місті полагодила електрокар Тесла. Це сталося ще 2015 року. За 7 років набуто колосального досвіду роботи з даними авто, обслужено понад 100 електромобілів. Клієнтам доступний спектр кваліфікованих послуг, які включають:

 1. Комп’ютерна діагностика TESLA. Доступні три види діагностики авто: починаючи від T-CAN і закінчуючи TOOLBOX. Процедура в залежності від ступеня складності займає від 2 годин до 2 діб.
 2. Підбір автозапчастин. У сервісному центрі використовують оригінальні запчастини чи сертифіковані аналоги. В асортименті є комплектуючі для популярних моделей. Шукати деталі самостійно не потрібно.
 3. Ремонт авто Тесла. Час ремонтних робіт встановлюється в індивідуальному порядку та залежить, наприклад, від рівня складності, наявності запчастин. Рік випуску електрокара немає значення. Механіки мають необхідні знання, знайомі з пристроєм машини з електродвигуном.
 4. Технічне обслуговування Тесла. Регулярне ТО – запорука безпеки електрокара. Періодично рекомендується перевіряти тиск у шинах, розвал-сходження, проводити огляд шин. Також слід здійснювати заміну салонного фільтра, щітки склоочисника, батареї в брелоку, гальмівної рідини, охолоджуючої рідини акумулятора та читання помилок спеціальним сканером.

Виконаємо грамотний ремонт Tesla за вартістю, яка знаходиться в середньому та високому ціновому діапазоні. Висока ціна послуг обумовлена наданням ВІП сервісу та довгострокової гарантії. Важливо пам’ятати, що оригінальні запчастини є дорогими, тому від дешевих пропозицій краще відмовлятися відразу. При співпраці з нами можна не побоюватись за машину. Роботи виконуються на найвищому рівні з використанням спеціалізованого обладнання.

Переваги обслуговування та ремонту Тесла в СТО Elcars у Харкові

Станція технічного обслуговування Елькарс пропонує найкращий сервіс з ремонту електромобілів у східному регіоні. Команда досвідчених фахівців здійснить професійні ремонтні роботи, діагностування, техобслуговування авто за короткий термін. Компанія має такі переваги:

 • зручне розташування сервісного центру;
 • надання довічної гарантії на всі види послуг;
 • 12 місяців гарантії на запчастини;
 • доставка клієнта у вказане місце без оплати.

Сервіс Тесла в Харкові Елькарс – один із фіналістів, який займає 2 місце серед VIP сервісів України та переможець у номінації найкращий сервіс з електромобілів у східному регіоні. До команди входять майстри з досвідом роботи у певному напрямку не менше 12 років. Вони знаходяться на лідируючих позиціях у ТОПі спеціалістів міста. Про якість роботи свідчать численні відгуки постійних клієнтів, які із задоволенням рекомендують автосервіс знайомим.

Технічне обслуговування

Назва послугиЦіна
Заміна антифризу в СО із прокачуванням100 $
Додати ключ (з ключем клієнта)200 $
Додати ключ (якщо взагалі немає ключа)500 $
Зняти Valet Mode250 $
Діагностика усієї машини T-CAN100 $
Diagnostic mode with ROOT400 $
Навігація500 $
Євросвітло під ключ (з переробкою ліхтарів)800 $
Зняти краш в SRS на Model Sот 150 $
Заміна контактів у батареї1200 $
Під ключ із відновленням блоків SRS, TAS + redeplay1500 $
Прошивка блоку (redeploy)300 $
Калібрування ручок Model S100 $
Калібрування дверей та спойлера Model X100 $

Ремонт гальмівної системи

Назва послугиЦіна
Заміна гальмівної рідини (з прокачуванням)від 300 грн
Заміна передніх гальмівних колодоквід 300 грн
Заміна передніх гальмівних дисківвід 600 грн
Заміна переднього гальмівного супортавід 600 грн
Заміна головного гальмівного циліндравід 600 грн
Заміна задніх гальмівних колодок (барабани)від 750 грн
Заміна задніх гальмівних колодоквід 300 грн
Заміна задніх гальмівних барабаніввід 600 грн
Заміна задніх гальмівних дисківвід 600 грн
Заміна заднього гальмівного циліндравід 300 грн
Заміна заднього гальмівного супортавід 600 грн
Заміна троса ручного гальмавід 300 грн
Профілактика передніх гальмівних супортів (з/в, заміна пильовиків та змащування напрямних)від 300 грн
Профілактика задніх гальмівних супортів (з/в, заміна пильовиків та змащування напрямних)від 300 грн

Онлайн запис на сервіс