З якого ви міста?

КиївХарків
  • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
  • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
  • (073) 331-34-34

Проверка авто перед покупкой

Перевірка авто перед покупкою у Харкові

Вартість огляду машини перед покупкою

Назв послугиЦіна
Діагностика ходовоївід 300 грн
Комп’ютерна діагностикавід 600 грн
Перевірка лакофарбового покриттявід 500 грн
Перевірка розвалувід 200 грн

Інші послуги сервіса

Етапи діагностики автомобіля перед покупкою

Близько 30% покупців бу автомобілів стикаються з неполадками різного характеру та масштабу, усунення яких потребує додаткової витрати коштів та витрат часу. Причина такої ситуації – відсутність професійної перевірки перед укладанням угоди. Тому важливо зробити якісну діагностику автомобіля перед покупкою у автосервісі. Технічна діагностика має таке саме значення, як і юридичні процедури, вивчення історії. Автоексперт дозволяє оцінити реальний стан авто, виявити всі недоліки та дефекти, включаючи приховані та ретельно замасковані.

Будь-яка ціна огляду машини на СТО окупається за рахунок отримання покупцем достовірної інформації, на підставі якої він ухвалює рішення про покупку. Часто це дозволяє уникнути значних вкладень у ремонт.

У більшості випадків передпродажна комплексна перевірка автомобіля включає такі етапи:

  • Перший крок – візуальний огляд кузовних елементів, визначення товщини лакофарбового покриття. Це дозволяє точно визначити, які ділянки піддавалися фарбуванню та ремонту. Після цього оглядається нижня частина машини, оцінюється стан елементів передньої та задньої підвіски, рульового управління, гальмівної та приводної системи. Несучі компоненти кузова обстежуються на наявність ознак корозії, ударів при ДТП. Виявляються протікання технічних рідин – олії, гальмівної рідини, що охолоджує.
  • На другому етапі передпокупного огляду комплексному обстеженню піддається двигун. Для цього використовується візуально-акустичний метод. За запитом клієнта – заміряється компресія в циліндрах. Для деяких авто така процедура є складною і трудомісткою, тому узгоджується окремо.
  • Комп’ютерна діагностика спрямована на сканування електронних блоків та виявлення збоїв, помилок. За необхідності проводиться оцінка функціонування датчиків та виконавчих пристроїв.
  • Перевірка автомобіля на стендовому обладнанні розвал-сходження. Якщо деталі підвіски не мають пошкоджень, тоді на стенді можна перевірити геометрію коліс. За допомогою проміру можна побічно оцінити стан конфігурації кузова та виявити сліди аварії.

На повну перевірку авто перед покупкою входить визначення фактичного пробігу. Враховуючи, що недобросовісний продавець може вдатися до коригування спідометра та блоків управління, експерти нашого сервісу роблять це за непрямими ознаками. Для цього визначається ступінь зношування підвіски, салону, враховується загальний техстан транспортного засобу.

Професійна допомога у підборі авто – це економія часу та грошей, захист від шахраїв та необґрунтованих витрат. Комплексна процедура займає приблизно одну-дві години. Послуги автопідбору надаються лише на СТО, без виїзного варіанта, оскільки для всебічного обстеження потрібне застосування стаціонарного обладнання. У нас є комфортний зал очікування та безкоштовний трансфер по місту.

Ціна діагностики автомобіля перед покупкою (передпокупного огляду) у СТО Елькарс у Харкові

Розрахунок остаточної ціни діагностики автомобіля перед покупкою проводиться окремо для кожного об’єкта та з урахуванням цілого ряду факторів. На підсумкову суму впливає обсяг робіт – виконується комплексне поетапне обстеження або проводяться вибіркові процедури. Ми можемо виконати не чотири етапи під ключ, а лише той, що замовить клієнт. Також має значення марка автомобіля, його стан, терміновість отримання результатів.

Онлайн запис на сервіс