З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Замена подшипника ступицы

Заміна підшипника маточини у Харкові

Заміна підшипника маточини

Назва послугиЦіна
Заміна підшипника маточинивід 1040 грн

Інші послуги сервіса

Ступиця автомобіля забезпечує рухоме з’єднання коліс із віссю. За допомогою цього елемента крутний момент передається від приводу до провідної колісної пари, на ньому ж закріплені гальмівні диски. Найбільш навантаженою частиною механізму є підшипник. Саме він найчастіше виходить з ладу, тому заміну ступичного підшипника можна назвати однією з найбільш затребуваних послуг на СТО.

Заміна ступичного підшипника

Ступовий вузол бере на себе вагу автомобіля та всі динамічні навантаження, викликані гальмуванням, розгоном, вібрацією. Щоб деталь витримувала такий режим експлуатації, її виготовляють із якісної сталі, корпус роблять цільнометалевим. Але в цій конструкції все ж таки залишається один вразливий елемент – підшипник.

До виходу з ладу цієї деталі приводять:

 • температурні перепади;
 • різкі удари при наїзді на перешкоду або яму;
 • ушкодження захисного кільця, при якому з корпусу випливає пластичне мастило;
 • проникнення вологи та бруду.

Якісні запчастини мають великий робочий ресурс, але під дією перерахованих вище факторів швидко зношуються. Поломкам також сприяє агресивний стиль водіння, у якому навантаження досягають критичних значень.

Про необхідність відвідати сервісний центр та пройти діагностику підшипника маточини говорять такі ознаки:

 • гул при вході машини в поворот;
 • вібрація та удари, що передаються в кермо;
 • зміщення авто від заданого курсу.

Пошкоджена деталь підвищує і так інтенсивний механічний вплив на механізм, що нерідко призводить до необхідності замінювати весь вузол повністю. А оскільки ціна заміни підшипника маточини висока, рекомендуємо не ігнорувати ознаки поломки та своєчасно відвідувати СТО. Експлуатація зношеного механізму також спричиняє погіршення керованості транспортного засобу, зниження його ходових характеристик, суттєве збільшення витрати пального та скорочення робочого ресурсу гальм, приводних валів, покришок.

Основні етапи та ціна заміни підшипника маточини

Деякі автовласники вважають, що можна заощадити та замінити зношену запчастину самостійно. Але в сучасних автомобілях конструкція вузла досить складна, далеко не всі модифікації піддаються розбиранню самостійно. На автомобілях із системою АБС встановлюються спеціальні підшипники з магнітним кільцем, взаємопов’язаним із датчиком антиблокувальної системи гальмування. Все це робить завдання не таким простим, як здається на перший погляд. Фахівці автосервісу Елькарс не раз стикалися з необхідністю усувати наслідки некваліфікованих дій, і завжди це призводить до додаткових витрат для автовласника.

Скільки коштує заміна підшипника маточини, можна дізнатися з нашого прайс-листа. Але звертаємо вашу увагу, що в кожному конкретному випадку вартість може змінюватися в залежності від конструктивних особливостей вузла, обсягу та складності робіт, ціни комплектуючих, що замінюються.

В рамках послуги майстра СТО Elcars виконують такі процедури:

ДіагностикаДля інспекції механізму автомобіль розміщують на підйомнику. За звуками, що видають розблоковані та вивішені колеса, майстер безпомилково визначає наявність дефекту. Про пошкодження деталі говорить характерний хрускіт, заїдання колеса під час обертання.
Демонтаж та розбирання вузлаДля проведення відновлювальних робіт механізм знімають та розбирають. Маніпуляції виконуються акуратно і професійно, без пошкодження вузлів і механізмів, що примикають. Після розбирання визначається вартість заміни маточини або окремих її елементів, а після погодження кошторису із замовником майстер приступає до подальших маніпуляцій.
РемонтФахівці випресовують запчастину, зачищають місце її кріплення. При заміні переднього ступичного підшипника використовується спеціальний інструмент та комплектуючі, які рекомендовані виробником авто. Всі процедури виконуються точно та акуратно, відповідно до заводських інструкцій.
Контрольний заїздДля перевірки працездатності відремонтованого механізму виконується пробний виїзд, під час якого фахівці контролюють поведінку машини на дорозі, відсутність сторонніх шумів та інших ознак несправності.

Клієнти автосервісу Elcars отримують такі переваги:

 1. Професійний підхід. Наш сервісний автоцентр обслуговує транспортні засоби понад 12 років. За минулі роки майстри тисячі разів виконували відновлення маточини на машинах різноманітних марок та моделей. Накопичений досвід дозволяє їм безпомилково визначати несправність вузла, виконувати роботи максимально чітко та швидко.
 2. Якість. Щоб відновлений механізм працював довго та справно, у ході сервісу використовуються високоякісні запчастини – оригінальні або аналоги, встановлення яких допускається виробником автомобіля. Гарантія на комплектуючі складає 1 рік, на виконані роботи – довічна.
 3. Прозоре ціноутворення. Щоб наші клієнти розуміли, за що вони платять гроші, ми складаємо докладний кошторис робіт та матеріалів. Майстри приступають до сервісу лише після погодження підсумкової вартості, а замовник може бути впевнений, що вона не зміниться у процесі обслуговування.
 4. Оперативність. На складі автосервісу підтримується запас матеріалів та деталей, які можуть знадобитися під час ТО. Це дозволяє нам виконувати поставлені завдання у стислий термін. Заміна заднього ступичного підшипника займає від 1 до 3 годин.
 5. Комфортні умови. На станції є затишна кімната очікування для клієнтів. Кожного замовника курирує персональний менеджер, який забезпечує оперативне вирішення питань. Автовласникам, які не бажають чекати завершення робіт на СТО, ми пропонуємо безкоштовний трансфер у будь-яку точку Харкова.

Звертайтеся до нас і скористайтесь усіма цими перевагами. Для запису на СТО використовуйте онлайн-форму або телефони, вказані на сайті.

Онлайн запис на сервіс