Коли необхідно замінити повітряний фільтр
Щоб двигун внутрішнього згоряння працював ефективно та безпечно, він повинен споживати 15 куб. метрів повітря із розрахунку на 100 км колії. Від чистоти повітря багато в чому залежить термін експлуатації двигуна, тому компонент, який його очищає, потрібно регулярно замінювати. Зробити це можна у нашому автосервісі. У цьому розділі наведено вартість заміни повітряного фільтра, тут можна оформити онлайн-заявку. Термін експлуатації елемента залежить від особливостей двигуна, умов експлуатації, ступеня забруднення повітря.
Рекомендується встановлювати нову автозапчастину через кожні 10000 – 15000 кілометрів, не чекаючи ознак зносу. Для авто з дизельним турбо двигуном запчастину потрібно міняти частіше, оскільки такі мотори погано реагують на забруднення.
Процедуру часто проводять у рамках періодичного технічного обслуговування, поєднують із заливкою нової олії, плановим ТО. Наша СТО надає таку послугу, скільки коштує заміна повітряного фільтра, залежить від його типу. Робота займає від 5 хвилин до однієї години.
Ознаки несправності фільтра
До поширених ознак зносу елемента очищення повітря відноситься:
- перевитрата палива;
- погіршення потужності параметрів автомобіля;
- підвищення токсичності, зміна кольору диму від вихлопу.
Якщо погіршилася робота системи вентиляції і в салоні з’явився неприємний запах, то причиною може бути засмічення салонного елемента, що фільтрує.
Фільтрування затримує до 99% пилу та корозійно-активних частинок. При надмірній запиленості та загазованості проводиться ретельне обслуговування повітряних фільтрів, промивання їх елементів, що є особливістю техобслуговування транспортних засобів у таких умовах.
Підготовка до заміни полягає у підборі потрібного компонента. Він може бути циліндричним, круглим, панельним, безкаркасним або сухим, з картриджем. Придбати його можна у нашому сервісі у Харкові, у нас завжди є високоякісні комплектуючі для авто різних марок та моделей. Наявність запчастин та ціни можна уточнити у менеджера.
Процедура включає такі етапи:
- зняття кришки корпусу;
- продування корпусу від пилу та піску;
- встановлення нового елемента;
- встановлення кришки.
Довіряючи роботу професійним майстрам, можна уникнути поширених помилок та додаткових витрат, отримати якісний результат.