З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт и замена ремня ГРМ в Харькове

Ремонт та заміна ременя ГРМ у Харкові

Заміна ГРМ

Назва послуги Ціна
Заміна ременя ГРМ для автомобілів без кондиціонера від 1090 грн
Заміна ременя ГРМ для автомобілів з кондиціонером від 1630 грн
Заміна приводного ременя та роликів від 650 грн

Інші послуги Elcars автосервіса

Ремінь газорозподільного механізму встановлений у кожному автомобілі. Він виконує роль синхронізатора роботи колінчастого та розподільчого валу, у потрібний момент допомагає відкрити та закрити клапани. Ця запчастина виконана із щільної зносостійкої гуми, з внутрішньої сторони йде ряд зубців. Якщо в автомобілі встановлено ремінь оригінального виробництва, проблем із ним не буде протягом кількох років. Якщо ж ні, то приїжджайте до Elcars. Ціна заміни ланцюга ГРМ включає розбирання, складання, налаштування механізму.

У техкартах часто вказано терміни заміни. Сервісний центр Елькарс радить міняти його після 60-80 тисяч кілометрів пробігу. Тим не менш, багато залежить від умов експлуатації транспортного засобу. Якщо всередину механізму потрапляє пил, бруд або волога, це також негативно впливає на його стан.

Ознаки, що вказують на необхідність заміни ГРМ:

 1. Закінчення терміну служби. Незалежно від того, як часто водій користується авто, стоїть він у гаражі або щодня проходить десятки кілометрів, ремінь може прослужити не більше 5 років. Потім він втрачає еластичність, стає твердим і може порватися в невідповідний момент.
 2. Складний запуск двигуна, низька потужність. Це може бути обумовлено тим, що ремінь перескочив через кілька зубців, через що робота всього двигуна порушується.
 3. Цокаючий звук при увімкненому моторі. Якщо ремінь потріскався, то з-під кожуха системи долітатимуть звуки, що ляскають або клацають. Чим більше обертів видає двигун, тим вони будуть інтенсивнішими.
 4. Авто не заводиться, але чути, як працює стартер. Це ознака, що ремінь порвався. Прямим наслідком буде зниження компресії у циліндрах.

Причинами поломки можуть бути інші механізми в автомобілі, несправність яких не була вчасно виявлена. Рекомендуємо проводити капітальний огляд легковика через кожні 10000 кілометрів.

Чому важлива своєчасна діагностика проблем ГРМ?

Діагностика ланцюга ГРМ або ременя займає 30 хвилин, складається з візуального огляду та практичної частини. Весь процес виглядає так:

 1. Відбувається запуск холодного двигуна. Якщо чути шуми в області ГРМ, а в міру прогріву вони пропадають, це говорить про зношування, поганий натяг.
 2. Майстер дивиться, чи немає тріщин, сильних потертостей, сколів.
 3. Ремінь згинають у різних напрямках, перевіряючи на наявність тріщин, розривів.
 4. Якщо на поверхні деталі є сліди мастила, це вказує на необхідність заміни сальників.

У сервісному центрі Елькарс ремонт будь-якої складності виконають якісно протягом одного дня. Ми маємо необхідні деталі оригінального виробництва. Якщо потрібних запчастин немає, здійснюємо їх доставку в найкоротший термін. Працюємо лише з перевіреними імпортерами.

Заміна ременя ГРМ

Змінювати цю деталь потрібно в спеціалізованому сервісі, адже важливо не тільки розібрати машину, поставити новий ремінь і знову зібрати все разом. Основним моментом вважається правильний натяг ланцюга, а це повинен робити лише профі.

Етапи заміни:

 1. Знімається захист. Далі звільняється доступ до нижнього кожуха системи.
 2. Демонтується допоміжний ремінь та ролики.
 3. Старий ремінь демонтується, на його місце одягається новий.
 4. За допомогою ролика виконується натяжка. Вона вважається правильною та достатньою, якщо ремінь не провертається вручну.

Ціна заміни ременя ГРМ Харків розпочинається від 1200 гривень. Значення має марка автомобіля та складність робіт загалом. В автосервісі Елькарс ви отримуєте гарантію на всі виконані роботи та обслуговування. Ми цінуємо ваш час, тому робимо свою роботу добре з першого разу.

Заміна ланцюга ГРМ

Деякі водії вважають, що ланцюг довговічніший за ременя. Але це не так. Він не має регламентних термінів заміни, тому на кожному техобслуговуванні її також доведеться перевіряти (це недорого). Хороший майстер відразу визначить, що її пора замінити за декількома ознаками:

 1. При запуску холодного двигуна чути характерні звуки, схожі на постукування металу об метал.
 2. Розташування розподільного та колінчастого валу. Якщо вона не відповідає нормі, то швидше за все ланцюг зношений.

Огляд стану автозапчастин проводиться за допомогою ендоскопу. Камера занурюється в двигун, що дозволяє уважно вивчити ступінь зносу ланок. У деяких автомобілях є невелике віконце, через яке також можна оглянути запчастини на предмет зносу. У деяких випадках майстер рекомендує провести заміну водяної помпи, щоб забезпечити якісне охолодження всієї системи.

Заміна відбувається у такий спосіб:

 • знімається захист двигуна та все навісне обладнання;
 • знімається передня кришка або кожух;
 • проводиться заміна ланцюга та ролика.
 • перевіряються всі мітки та збирається все назад.

На практиці описаний процес складніше, він займає багато часу, під час розбирання можуть виявитися й інші неполадки. Розбирати, налаштовувати та збирати механізм повинен досвідчений майстер, не варто довіряти такий трудомісткий процес самопроголошеним майстрам та Інтернету. У СТО заміну ланцюга ГРМ проведуть відповідно до норм та стандартів ТО та ТР.

Заміна приводу ГРМ в автосервісі Елькарс

Наш сервіс обслуговує авто різного класу та “віку”. До кожного клієнта маємо окремий підхід, ми не працюємо за шаблоном. Плюси СТО Elcars:

 1. Наявність необхідного обладнання та запчастин.
 2. Спеціально обладнані бокси та стенди для більш точної роботи ремонтників.
 3. Можливість швидкої діагностики та усунення несправності. Для цього ми маємо сканери, ендоскоп, програмне забезпечення, спецінструмент.
 4. Автовласник може спостерігати весь процес обслуговування на моніторі.

Вартість заміни ременя ГРМ включає повний пакет послуг, Elcars сам протестує автомобіль перед здаванням. Підтримуйте своє авто у ідеальному стані разом з нами. На всі види робіт надається офіційна гарантія.

Онлайн запис на сервіс