З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт, диагностика и замена сцепления в Харькове

Ремонт, діагностика та заміна зчеплення у Харкові

Ремонт зчеплення

Назва послуги Ціна
Заміна зчеплення у зборі від 1630 грн
Заміна лівого сальника приводу від 650 грн
Заміна правого сальника приводу від 650 грн

Інші послуги Elcars автосервіса

Зчеплення – це елемент трансмісії в автомобілі з ручною та роботизованою коробкою передач. Воно передає крутний момент від маховика колінвала двигуна до первинного валу коробки передач. За рахунок нього автомобіль може плавно рушати з місця і також акуратно гальмувати. Ціна заміни зчеплення в Харкові на СТО Елькарс вас приємно порадує. Ми працюємо на результат, тому виконуємо свою роботу якісно та з гарантією.

Натискаючи або відпускаючи педаль зчеплення, водій з’єднує коробку передач із двигуном або навпаки роз’єднує їх. Принцип роботи механізму здається простим, але за фактом у ньому багато різних компонентів:

 • вижимний підшипник;
 • маховик двигуна або провідний диск;
 • натискний диск із пружинами;
 • відомий диск із зносостійкими накладками.

Маховик передає крутний момент на ведений диск. Коли педаль знаходиться у вільному положенні, диск щільно затиснутий між маховиком і натискним диском. За рахунок сили тертя весь механізм обертається, машина починає їхати. Коли водій натискає на педаль, зв’язок деталей переривається. Крутний момент не передається на колеса. Тут також задіяний вичавний підшипник.

Зміна зчеплення в автосервісі Елькарс

Якщо ви помітили неточності в роботі зчеплення, рекомендуємо відправитися на діагностику в Elcars. Наші майстри знайдуть та виправлять будь-яку несправність. Частими ознаками поломки механізму зчеплення вважаються:

 • педаль як би провалюється всередину, її хід став більшим;
 • відчуваються удари в трансмісії, коли ви намагаєтеся повільно рушити з місця;
 • чути шум при натисканні або відтисканні педалі;
 • педаль не повертається до свого вихідного положення, а залишається “лежати” на підлозі;
 • випливає рідина з гідроприводу;
 • машина не може заїхати на гірку;
 • з’явився неприємний запах гару.

Точних термінів, коли час змінювати зчеплення, немає. Ми рекомендуємо проводити огляд через кожні 50 000 кілометрів пробігу. Причинами несправності можуть стати важкі умови експлуатації, спочатку неправильне встановлення якогось елемента або запчастини низької якості.

Етапи заміни зчеплення на СТО Елькарс:

 1. Майстер знімає КПП. У передньо- та задньопривідних моделей це робиться по-різному і займає відповідно різну кількість часу.
 2. З маховика знімаються елементи зчеплення. Якщо на них будуть виявлені сліди олії, майстер може замінити сальники. Всі автозапчастини оглядаються на предмет тріщин, потертостей та інших слідів зношування. Може знадобитися ремонт або заміна маховика.
 3. КПП встановлюється на місце.
 4. Зчеплення регулюється та перевіряється з урахуванням нових встановлених запчастин. Налаштовується й сама педаль.
 5. У машинах старого зразка з тросовим механізмом нерідко потрібна заміна троса зчеплення, що також входить до комплексу робіт майстра.

Усю процедуру потрібно проводити у спеціалізованому сервісному центрі, де є необхідне обладнання та якісні запчастини.

Заміна зчеплення DSG (S-Tronic) у Харкові

Коробка передач типу S-Tronic встановлюється у низці моделей VAG групи. За своєю конструкцією вона досить складна, зате керування машиною спрощує до мінімуму. Вона поєднує “механіку” та “автоматику”, передачі перемикаються на частку секунди при натисканні на педаль. Також є важелі для ручного керування.

Проводити заміну DSG у кустарних умовах категорично не рекомендується. Неправильне перебирання, ремонт та налаштування негативно позначаться на якості їзди та на вашій безпеці на дорозі. Для роботи такого рівня складності потрібен добре обладнаний бокс та інструменти різного калібру.

Заміна S-Tronic проходить приблизно так:

 1. Діагностика стану на дилерських сканерах.
 2. За допомогою гідравліки знімається коробка передач.
 3. Від’єднується багатодискова муфта. Для цього потрібний оригінальний інструмент, звичайний не підійде.
 4. Перевірка олії, її стану, рівня. Також майстер дивиться, чи є підтік.
 5. Огляд маховика.
 6. Зміна зчеплення або маховика.
 7. Монтаж трансмісії на колишнє місце.
 8. Встановлення базових налаштувань КПП.

Вартість заміни зчеплення залежить від кількості нових деталей у механізмі, і навіть від масштабу робіт. Діагностика стану займає приблизно півгодини. Ремонт несправностей триває від двох до восьми годин. Водії, які регулярно приїжджають на плановий техогляд, витрачають набагато менше часу та грошей на ремонт несправностей.

Ремонт зчеплення

Капітальний ремонт зчеплення може знадобитися навіть досвідченому водієві. Ця частина автомобіля щодня витримує великі навантаження, вона передає силу кручення колесам і постійно перебуває в русі. Велике значення має і те, як водій поводиться з машиною – їздить акуратно або навпаки любить полихачить.

Як відбувається ремонт:

 • мотор фіксується за допомогою спеціальної траверси;
 • з КПП знімаються датчики та дротяні колодки;
 • потім з КПП зливається масло;
 • від’єднуються кульові, рульові та інші наконечники, тобто здійснюється розмикання з’єднань ходової;
 • знімаються передні колеса, гальмівні диски та супорти;
 • демонтується ШРКШ;
 • демонтується КПП.

На цьому етапі можна визначити, що потребує ремонту і вийшло з ладу. Поширена послуга – заміна головного циліндра зчеплення. Все залежить від ступеня його зношування. Як видно, провести таку трудомістку процедуру в гаражі або на не призначеному для ремонту майданчику практично неможливо. Тому не звертайтеся до самопроголошених майстрів, сподіваючись заощадити. Приїжджайте в сервіс Елькарс і будьте певні в якості послуги та надійністі свого авто.

Діагностика зчеплення

Коли необхідно робити діагностику зчеплення:

 • при включенні нейтральної передачі чути шум і скрегіт;
 • передача заїдає або не включається;
 • виникає неприємний запах паленого пластику;
 • відбувається зіскакування з передачі;
 • на панелі приладів світиться індикатор Check Engine.

Перевірка механізму визначення поломки займає трохи більше 30 хвилин. Проте сама процедура ремонту може виявитися досить тривалою. Перевірка машини у сервісі Елькарс має свої вагомі плюси:

 1. Характер поломки визначається з першого разу.
 2. Є все необхідне обладнання, також у нас є бокс із витягом для забезпечення більш точної роботи майстра.
 3. Всі автозапчастини є в наявності. Якщо ж ні, ми привеземо їх за 1-2 дні.

Ціна діагностики зчеплення Elcars починається від 600 гривень. Ця сума включає офіційну гарантію та весь перелік робіт, виконані на совість. Залишайте заявку на сайті або зателефонуйте нам. Також ви можете приїхати до нас в автосервіс у Харкові в разі потреби екстреного ремонту.

Чим дорожче авто, тим більше нюансів в обслуговуванні необхідно дотримуватися. Довірте це нам, а ми подбаємо, щоб ваш автомобіль ніколи не підвів у критичний момент.

Онлайн запис на сервіс