З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Замена амортизаторов

Заміна амортизаторів у Харкові

Заміна амортизаторів

Назва послугиЦіна
Заміна амортизатора первід 910 грн
Заміна амортизатора заднвід 520 грн

Інші послуги сервіса

Рух автотрасами з хорошим покриттям приносить задоволення, але ситуація різко змінюється, коли автомобіль виїжджає на розбиту ділянку або путівець. У цьому випадку зробити поїздку приємнішою може лише якісна амортизація. Справна робота цієї системи забезпечує комфорт людей, що знаходяться в салоні, і підвищує керованість машини. Тому діагностика амортизаторів одна із обов’язкових пунктів планового технічного обслуговування. Якщо з’являються ознаки, що свідчать про несправність, відвідати СТО слід негайно.

Заміна передніх та задніх амортизаторів

Кузов автомобіля з’єднується із колесами за допомогою стійок. Ці елементи сприяють стійкості та плавному руху авто. У процесі експлуатації вони витримують інтенсивні механічні впливи, оскільки приймають не тільки статичні навантаження (вага транспортного засобу), а й динамічні. Для компенсації останніх передбачено наявність амортизаторів. Вони можуть бути елементом системи або встановлюватися окремо.

Про несправність механізмів свідчать такі ознаки:

 • зниження стійкості машини, розгойдування з боку в бік;
 • “просідання” переда при наборі швидкості або задньої частини при гальмуванні;
 • збільшення гальмівного шляху;
 • занесення при маневрах;
 • швидкий та нерівномірний знос покришок.

Інтенсивному зносу більше схильні передні вузли. Частково це обумовлено тим, що під капотом розташовується двигун і деякі складові інших системи. Термін служби деталей також зменшує агресивний стиль водіння, поїздки нерівними покриттями, неакуратне подолання перешкод.

Заміна амортизаторів: ціна та гарантії від компанії Елькарс у Харкові

Щоб гарантувати якісне відновлення механізму автосервіс Elcars забезпечує комплексний підхід до надання послуг. В рамках сервісу пропонуються такі послуги:

 • діагностування амортизаторів;
 • заміна передніх комплектуючих;
 • заміна задніх комплектуючих.
Терміни та якість виконання робітАвтосервіс Елькарс оснащений усім необхідним обладнанням, що дозволяє проводити повну інспекцію системи та виявляти дефекти навіть на ранніх стадіях їх виникнення. Якісному ремонту сприяє і те, що наші майстри мають великий досвід сервісу машин, добре знайомі з “проблемними місцями” авто різних марок та моделей. Усунення несправностей займає від 30 хвилин до 2 годин.
Допомога у підборі запчастинМи встановлюємо на автомобілі, що обслуговуються у нас, оригінальні або якісні аналогові запчастини. У разі потреби фахівці сервісного техцентру допомагають автовласникам підібрати оптимальні за параметрами комплектуючі.
Прозоре ціноутворенняЦіна заміни амортизаторів залежить від складності та обсягу маніпуляцій, вартості частин, що замінюються. Бувають ситуації, коли при обслуговуванні цих механізмів виявляються інші дефекти ходової та підвіски. Фахівці автосервісу надають клієнтам повну інформацію щодо стану транспортного засобу та розцінок на всі необхідні процедури, роботи починаються лише після погодження кошторису.

Етапи зміни передніх амортизаторів

 1. Встановлення опори під колесо, механізм якого необхідно відремонтувати.
 2. Зняття рульового наконечника та стійки.
 3. Від’єднання гальмівного шланга, верхньої подушки амортизатора.
 4. Демонтаж пружини стійки із опорної чаші.
 5. Зняття центральної гайки, стійки, пильовика, відбійника.
 6. Огляд та дефектування вузла.

Етапи зміни задніх амортизаторів

 1. Від’єднання амортизатора від мосту та кузова автомобіля.
 2. Встановлення нового механізму.

Переваги заміни стійок амортизатора на СТО Елькарс

 1. Висока якість комплектуючих. Наші фахівці використовують найкращі запчастини від провідних виробників та відповідальних постачальників. Найчастіше ми пропонуємо клієнтам встановлення оригінальних деталей. Якщо необхідно оптимізувати вартість заміни стійок амортизатора, можемо рекомендувати аналоги, рекомендовані виробником автомобіля. На запасні частини надається гарантія 1 рік.
 2. Професійне виконання робіт. Усі маніпуляції проводяться відповідно до заводських інструкцій, з використанням спеціального обладнання та інструменту. Про високу кваліфікацію наших майстрів без слів говорить той факт, що на надані послуги надається довічна гарантія.
 3. Комфортний сервіс. На СТО створено всі умови для комфортного перебування: затишна кімната очікування, частування для клієнтів. Якщо власник авто не хоче чекати на завершення ТО на станції, ми безкоштовно доставляємо його в будь-який район Харкова.
 4. Оперативність. Неможливість використовувати транспортний засіб у звичайному режимі порушує багато планів та завдає великих незручностей. Розуміючи це, ми прагнемо максимально скоротити час проведення робіт. Для цього на складі підтримується запас “ходових” комплектуючих, а кожного клієнта супроводжує персональний менеджер для швидкого вирішення всіх питань.

Компанія Elcars має почесне звання фіналіста всеукраїнського рейтингу VIP-сервісів. Наш техцентр оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє якісно виконувати найважчі та точні маніпуляції. Майстри СТО мають понад 12 років досвіду та очолюють списки провідних спеціалістів Харкова. Все це дозволяє нам гарантувати, що будь-яку несправність вашого автомобіля буде усунуто. При цьому ми підтримуємо конкурентні ціни на ремонт амортизаторів у Харкові та дбаємо про комфорт наших клієнтів.

Щоб скористатися цими перевагами, записуйтесь на ТО онлайн або за вказаними на сайті телефонами.

Онлайн запис на сервіс