З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Замена и ремонт стартера в Харькове

Заміна та ремонт стартера в Харкові

Ремонт стартера

Назва послуги Ціна
Заміна стартера від 650 грн
Ремонт стартера від 1090 грн

Інші послуги Elcars автосервіса

Двигуни сучасних автомобілів запускаються спеціальними електромеханічними пристроями. Якісні пускові модулі мають солідний робочий ресурс, але якщо нехтувати сервісним обслуговуванням, вони можуть вийти з ладу. Щоб уникнути проблем з машиною в невідповідний момент, потрібно своєчасно проводити діагностику стартера на автомобілі. Щоб ця робота була виконана на високому професійному рівні, доручіть її фахівцям автосервісу Elcars.

Ремонт стартера: капітальний та дрібний

Автолюбителям не завжди вдається виявити несправність пускового пристрою самостійно, тому що симптоми поломки можуть бути схожі на ознаки пошкодження інших робочих вузлів і механізмів. Але досвідчений фахівець одразу побачить різницю та визначить необхідність сервісу. Приводом для звернення на СТО є клацання реле без обертання якоря, складності із запуском двигуна при зарядженому акумуляторі, поява скрипу, скреготу та інших сторонніх шумів.

Ціна ремонту стартера визначається обсягом виконуваних маніпуляцій та вартістю запасних частин, що замінюються. Розрізняють два види послуг:

 1. Усунення несправностей. Полягає у тестуванні пристрою та заміні зношених комплектуючих: втулок, щіток, реле, тримачів.
 2. Капітальний ремонт. Багато автовласників не звертають уваги на початкові ознаки поломки та пропускають момент, коли можна вирішити проблему за допомогою однієї-двох запчастин. Через це пусковий пристрій остаточно виходить з ладу, а вартість заміни стартера зростає багаторазово.

У межах цих послуг виконують:

 • відновлення якоря: демонтаж з корпусу, усунення деформацій, проточка колектора, зварювання;
 • усунення несправностей реле, що втягує: дефектних п’ятаків, болтів, кришок;
 • переізоляція, заміна обмотки статора;
 • встановлення нових втулок та підшипників.

Переваги діагностики та ремонту стартера на СТО Elcars

 1. Тестування та дефектування проводять досвідчені майстри, добре знайомі з конструктивними особливостями пристроїв різних модифікацій. Під час візуального огляду та перевірки на сучасному стенді фахівці зі 100 % точністю виявляють проблемні місця, оцінюють ступінь пошкодження деталей, визначають обсяг необхідних робіт.
 2. На складі сервісного автоцентру підтримується запас оригінальних та рекомендованих виробниками комплектуючих. Це дозволяє відновлювати працездатність вузлів та механізмів у стислий термін. Як правило, маніпуляції займають від 4 до 2 днів, залежно від складності поломки.
 3. Роботи ведуться у чіткій відповідності з інструкціями виробників, на надані послуги надається довічна гарантія.
 4. При проведенні ремонту стартера в Харкові ми даємо можливість власникам автомобілів чекати закінчення робіт у комфортних умовах. За потреби клієнтам забезпечується трансфер по місту.

Етапи ремонту стартерів у Харкові в автосервісі Елькарс

Фахівці автоцентру точно дотримуються інструкцій виробників і не пропускають жодного важливого етапу. Маніпуляції здійснюються у такому порядку:

 1. Демонтаж та розбирання, очищення від забруднень, оксидів, нагару.
 2. Перевірка контактних болтів, обмотки та реле на предмет прогорання.
 3. Проточка колектора та заміна щіток.
 4. Огляд якоря для виявлення корозії, обгорання обмотки, спікання ламелей та інших несправностей.
 5. Перемотування та балансування якоря, заливка обмотки спеціальним матеріалом та подальша ізоляція.
 6. Заміна корпусу та магнітів, підшипників, втулок.
 7. Відновлення електричних контактів зварюванням.

Звертайтеся до сервісного автоцентру Elcars та отримайте впевненість у справності вашого автомобіля!

Онлайн запис на сервіс