З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт ЭБУ

Ремонт ЕБУ у Харкові

Ремонт ЕБУ

Назва послугиЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 780 грн
Ремонт ЕБУвід 3640 грн

Інші послуги сервіса

Робота багатьох механізмів та вузлів у сучасних автомобілях керується електронікою. Від її справності залежить комфорт водія, безпека та навіть сама можливість експлуатації транспортного засобу. Тому дуже важливо своєчасно виконувати профілактику та ремонт електронних блоків керування. А для гарантії того, що роботи будуть виконані якісно, ​​слід звертатись до професіоналів.

Автосервіс Елькарс спеціалізується на технічному обслуговуванні автомобілів понад 12 років. За минулі роки ми створили добре оснащений центр, який виконує весь спектр сервісних та ремонтних робіт. Через руки наших майстрів пройшли тисячі машин, що дозволило нагромадити унікальний досвід відновлення будь-яких агрегатів та систем, включаючи електроніку. Тому ми виконуємо будь-який за складністю ремонт ЕБУ в Харкові та справляємось навіть із тими завданнями, які виявилися не під силу нашим конкурентам.

Діагностика ЕБУ автомобіля

Раніше роботу електронних систем у транспортних засобах забезпечував аналоговий зв’язок. Датчики та виконавчі пристрої підключалися до блоку керування проводами. Поки електроніки в машинах було не так багато, проблема розгортання та обслуговування провідного зв’язку стояла не так гостро. Але сучасні авто буквально “напхані” електронними системами, між якими необхідно передавати великий обсяг даних. Це викликало необхідність заміни аналогових мереж продуктивнішими CAN-шинами цифрового зв’язку, в яких електронні блоки управління є одними з основних елементів.

При виході з ладу цих комплектуючих в експлуатації авто виникають різні проблеми – від неможливості включити клімат-контроль до збоїв у системі запалення або трансмісії. Тому дуже важливо не пропустити момент, коли необхідно відвідати автоцентр, пройти діагностику ЕБУ автомобіля та усунути виявлені дефекти.

Основними причинами появи несправностей є:

 • механічні пошкодження;
 • скачки напруги, спричинені несправністю в електропроводці;
 • корозія через попадання вологи на комплектуючі;
 • вироблення робочого ресурсу деталей;
 • помилки під час підключення АКБ.

Особливо хочеться виділити таку причину як наслідки некваліфікованого втручання. Багато автолюбителів приваблює низька ціна ремонту ЕБУ, яку пропонують деякі майстерні. Але при зверненні в подібні центри високим є ризик того, що роботи будуть виконані неякісно або з використанням дешевих китайських запчастин. Все це неминуче призведе до повторних збоїв та додаткових витрат.

Навіть наявність на СТО діагностичного обладнання не є гарантією, що причину поломки буде виявлено зі 100 % точністю. Комп’ютерна діагностика – лише перший етап інспекції мікропроцесорного пристрою, під час якого визначається його загальний стан. Але визначити цілісність плати та справність кожної її складової неможливо без розбирання. І тут найважливішою умовою якісного ремонту стає професіоналізм та досвід майстра.

Ремонт електронних блоків керування двигуном

Дефектування та відновлення ЕБУ – робота, що вимагає практично ювелірної точності. Більшість блоків випускається в нерозбірному корпусі. Щоб отримати доступ всередину, необхідно розрізати його і зробити це максимально акуратно. Ще однією перешкодою для майстра стає еластичний гель, що заповнює корпус та забезпечує захист внутрішнього простору від вологи. Основна складність полягає в тому, що в товщі цього прошарку можуть розташовуватись тонкі проводки, які легко пошкодити при необережних маніпуляціях. Для виконання робіт необхідно вміти поводитися з паяльною станцією, осцилографом, мікроскопом та іншим спеціальним обладнанням.

Найчастіше автовласникам рекомендують купувати новий блок. Але ціна діагностики ЕБУ та його відновлення істотно нижча за вартість нового пристрою. Вибір на користь ремонту стоїть і тому, що вихід мікропроцесорів з ладу практично завжди викликається проблемами в інших вузлах і системах автомобіля. Таким чином, у ході відновлення електроніки попутно буде виявлено та усунуто інші приховані поломки.

Переваги ремонту електронних блоків керування автомобіля на СТО Елькарс

 1. Професіоналізм. Великий досвід допомагає майстрам автосервісу Elcars безпомилково визначати “слабкі місця” машини та відновлювати працездатність механізмів. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що про ваш автомобіль потурбуються справжні професіонали.
 2. Гарантія якості. Для заміни ми використовуємо оригінальні комплектуючі чи сертифіковані аналоги, рекомендовані виробником. На запчастини надається 1 рік гарантії. Гарантія на надані послуги – довічна, і це якнайкраще демонструє впевненість у компетентності наших майстрів.
 3. Оперативність. Щоб мінімізувати нашим клієнтам дискомфорт від неможливості використовувати машину, ми виконуємо роботи в стислий термін. Ремонт електронних блоків управління займає від 3 годин до 2 днів. Для оперативності на нашому складі підтримується запас всіх необхідних деталей.
 4. Комфорт. Кожного клієнта техцентру супроводжує персональний менеджер, на станції створено комфортні умови для очікування. Якщо відвідувач не хоче чекати на СТО під час сервісу машини, ми пропонуємо безкоштовний трансфер по Харкові.

Для запису на обслуговування заповнюйте заявку онлайн або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Онлайн запис на сервіс