З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
 • (073) 331-34-34

Ремонт блоков SRS Airbag

Ремонт та відновлення подушок безпеки SRS Airbag у Харкові

Ремонт блоків SRS Airbag

Назва послугиЦіна
Відновлення подушкивід 1560 грн
Відновлення ременявід 1560 грн
Видалення КРАШвід 3640 грн

Інші послуги сервіса

Система SRS Airbag є складовим елементом пасивного захисту водія та пасажирів у сучасних автомобілях. У зв’язці з ременями вона захищає водія від ударів об тверді поверхні та знижує ймовірність травм від уламків скла. Після спрацювання пристрій можна відновити та використати повторно. Щоб скористатися цією можливістю, звертайтесь до автосервісу Elcars. На нашому сайті ви знайдете докладну інформацію про послугу та ціну заміни подушки безпеки. Зверніть увагу, що зазначена в прайс-листі сума може змінюватись залежно від обсягу та складності робіт у кожному конкретному випадку.

Пристрій Airbag

Блоки, які встановлюються в машинах різних марок та моделей можуть мати конструктивні відмінності. Але в кожній моделі є такі елементи:

 1. Датчики, що реєструють зіткнення. Ці електронні елементи встановлюються в салоні, передній або бічних частинах кузова. Їхнє завдання полягає в тому, щоб зафіксувати удар та передати відповідний імпульс до БО. Датчики настроюють певним чином, щоб вони реагували на певну силу зіткнення і не спрацьовували при різкому гальмуванні.
 2. Електронний блок. У критичній ситуації він запускає викид подушок, а в штатному режимі контролює працездатність обладнання та повідомляє власника про виникнення несправностей.
 3. Подушка. Являє собою мішок, виготовлений із міцного матеріалу. При аварії він моментально наповнюється газом і створює пружний бар’єр, який не дозволяє людині вдаритися об кермо, торпеду або бічні стінки салону.

Коли необхідний ремонт блоків SRS Airbag?

Як правило, ремонт Airbag у Харкові замовляють після дорожньо-транспортних пригод. Після спрацьовування система блокується, а для її подальшої експлуатації потрібно виконати ряд спеціальних маніпуляцій. Але допомога фахівців може бути потрібна і в інших випадках. Приводом для звернення на СТО є:

 • індикатор помилки, що постійно горить;
 • заблоковані ремені;
 • експлуатація транспортного засобу протягом 10-15 років без обслуговування системи.

Фахівці нашого автоцентру проведуть діагностику пристрою та його комплектуючих, виконають ремонт ременя безпеки, розблокують електроніку. Усі роботи будуть виконані на найвищому професійному рівні.

Навіщо перепрошивають блок?

Електронний елемент керується програмою, яка змінюється під час “пострілу” подушок. Навіть якщо замінити всі комплектуючі системи, але залишити старий блок, у критичній ситуації захист не спрацює. Про програмну помилку буде свідчити індикатор, що постійно горить.

Якщо спрацював хоча б один піропатрон, то в електронному елементі фіксується crash (краш). Тому відновлення блоків SRS Airbag роблять перепрошивку. Це завдання слід довіряти професіоналам, оскільки без справної електроніки робота всієї системи стає неможливою. Майстри компанії Елькарс мають великий досвід переналаштування БУ різних виробників, мають у своєму розпорядженні все необхідне обладнання.

Ремонт блоків SRS у Харкові

У момент удару машини об перешкоду з посадкових місць Airbag вилітають мішки, наповнені газом. Відповідно, після цього на обшивці салону залишаються сліди механічних пошкоджень. Для відновлення обладнання необхідно виконати такі процедури:

 • перепрограмувати блок Airbag;
 • замінити або відреставрувати “підірвані” подушки;
 • замінити або відреставрувати ремені;
 • перевірити та за необхідності замінити датчики, що вийшли з ладу;
 • провести ремонт панелі після спрацювання подушок безпеки.

Навіть за наявності вільного часу виконати ці завдання самостійно вкрай складно. Спроби зробити все своїми руками нерідко призводять до нових пошкоджень комплектуючих та електроніки та обертаються додатковими витратами. Для передбачуваного результату звертайтесь до спеціалістів автосервісу Elcars.

Наші клієнти отримують такі переваги:

 1. Гарантії. Для заміни ми використовуємо лише оригінальні та сертифіковані запасні частини, встановлюємо їх відповідно до рекомендацій виробника. На деталі діє гарантія 1 рік, на надані послуги – довічна.
 2. Оперативність. Наші спеціалісти мають більш ніж 12 років досвіду в обслуговуванні систем безпеки автомобілів. Тому вони швидко і точно визначають “проблемні місця”, витрачають мінімум часу на демонтаж та встановлення комплектуючих. Для оперативного ремонту шлейфа подушки безпеки та інших механізмів на нашому складі підтримується запас “ходових” запчастин. Маніпуляції відновлення SRS Airbag займають від 1 до 7 днів.
 3. Прозоре ціноутворення. Після діагностики та дефектування авто менеджери озвучують клієнтам обсяг та вартість необхідних робіт, наводять перелік комплектуючих, які потребують заміни. Майстри приступають до роботи лише після погодження кошторису, а замовники можуть бути впевнені в тому, що сума не зміниться в процесі сервісу.

Щоб записатися на ремонт системи безпеки автомобіля, використовуйте онлайн-форму або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Онлайн запис на сервіс