З якого ви міста?

КиївХарків
  • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
  • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
  • (073) 331-34-34

Замена ремня генератора

Заміна ременя генератора у Харкові

Ціна заміни ременя генератора

Назва послугиЦіна
Заміна ременя генераторавід 350 грн
Заміна ременя генератора з роликамивід 600 грн

Інші послуги сервіса

Заміна ременя генератора авто

Ремінна передача передає енергію обертання з колінвала на генератор та інші вузли. З огляду на конструктивні особливості цього елемента термін його служби досить обмежений, тому постійно потрібно контролювати його стан. У разі несправності деякі автовласники намагаються усунути її самотужки. Але правильним рішенням буде звернутися за професійною допомогою. У нашому автосервісі проводиться заміна ременя генератора за ціною, яка знаходиться на доступному рівні. На встановлені запчастини надається офіційна гарантія, термін гарантійних зобов’язань становить 12 місяців.

Щоб вчасно виявити дефекти та ознаки зношування, рекомендується проводити діагностику через кожні 10000 кілометрів пробігу при заміні олії.

Чому важлива своєчасна заміна ременя генератора

У процесі експлуатації автомобіля цей елемент піддається підвищеним навантаженням, що призводить до зношування. Це супроводжується зниженням сили тертя, слабшає ступінь натягу. Своєчасна заміна поліклінового ременя дозволяє уникнути серйозних проблем. Одна з них – порив під час руху.

У такій ситуації відмовляє насос гідропідсилювача, щоб повернути кермо, знадобляться значні зусилля. Якщо авто їде з високою швидкістю, то водій може не впоратися з керуванням, що часто призводить до ДТП.

Небезпечна ситуація виникає і у разі обертання водяної помпи. Це негативно впливає на систему охолодження, що, у свою чергу, погіршує поведінку двигуна.

Призначення натяжного ролика

Ремінна передача пов’язує колінвал з іншими вузлами та агрегатами, насосом системи охолодження, гідропідсилювачем керма, пристроєм, що виробляє електрострум. Функціонування генераторного пристрою залежить від двигуна внутрішнього згоряння. У цьому важливе значення має сила натягу. Якщо вона буде недостатньою або надмірною, це призведе до зниження ефективності роботи залежних механізмів, або створить для них наднавантаження з руйнівними наслідками. Натяжний ролик забезпечує необхідні параметри безперебійного функціонування механізмів.

На практиці використовують різні модифікації цієї запчастини, але слід регулярно перевіряти її стан та працездатність. При необхідності виконують регулювання ступеня натягу. Якщо цей момент ігнорувати, автомобіль у будь-який момент може вийти з ладу.

На нашій СТО можна перевірити стан ремінної передачі, ролика, ціна заміни приводних ременів наведена у прайс-листі. Процедура займає від 10 до 40 хвилин. Важливо, щоб було встановлено якісний елемент, тому краще зупинити вибір на оригінальній продукції відомих виробників. Ми гарантуємо високу якість автозапчастин, які використовуємо для встановлення, що підтверджується гарантією.

Як зрозуміти, що потрібна заміна ременя

Візуальний огляд – основний спосіб визначення стану ремінної передачі та визначення необхідності встановлення нового виробу. На високий ступінь зношування елементів та пошкодження вказують головні ознаки:

  • потертості, дефекти, розшарування, нитки, що вибилися – розшарування виникає через порушення геометрії конструкції;
  • зниження заряду акумулятора – у такому разі генератор повертається повільно і загоряється спеціальний індикатор – лампочка;
  • сторонні звуки – це може бути свист, який збільшується при підвищенні навантаження, зміні обертів, включенні печі, світла.

Ці симптоми практично завжди вказують на те, що потрібен ремонт, а саме – встановлення нового виробу.

Обов’язково проводиться заміна ременя приводу генератора, якщо пробіг автотранспорту становить 40 – 50 тисяч кілометрів. У деяких моделях авто про проблему сигналізує спеціальний індикатор. Він автоматично визначає, наскільки зношений або пошкоджений компонент.

Потрібно враховувати, що ознаки неполадки можуть відрізнятися у автомобілів різної марки та технічних характеристик. Тому, найкраще, записатися на обслуговування та ремонт у сервісний центр. Загальна вартість робіт із заміни ременя генератора залежить від розміру, форми та конструкції виробу, а також від марки та моделі транспортного засобу.

Переваги ремонту на СТО Елькарс

Наша компанія надає широкий спектр послуг з діагностики, обслуговування та ремонту та гарантує відмінний результат. Все це можливо завдяки таким нашим плюсам:

  • технічній базі, яка регулярно оновлюється;
  • штату персоналу, який постійно підвищує свій професійний рівень;
  • продуманому менеджменту – кожен чітко знає та виконує свої обов’язки, що дозволяє максимально швидко вирішувати навіть найскладніші завдання.

Ми обслуговуємо бензинові, дизельні автомобілі, електрокари та гібриди. У нас можна замовити заміну ременя кондиціонера, інші види робіт. Вартість послуг розраховується чесно та прозоро.

Онлайн запис на сервіс