Renault / Рено електрокар купити за найкращою ціною в Україні, Харкові, Києві, Одесі - Elcars


Електромобілі Renault

 renault - city-k-ze
Комплектація
  • renault - city-k-ze 13 500 USD

Електромобіль Рено в автосалоні Елькарс

Концерн Рено заявив про наміри виробництва екологічних автомобілів ще у 2007 році. Крім використання чистої електричної енергії, компанія планувала покращити аеродинамічні параметри, використовувати автошини зі зниженим коефіцієнтом тертя. Серійне виробництво електромобілів Renault (Рено) було налагоджено у 2011 році. Наступного року у продаж надійшов розроблений з нуля електрокар ZOE, у якому було реалізовано прогресивні технології, що впливають на економічність. 

Моделі електромобіля Renault

Модельний ряд електрокарів Renault включає такі популярні варіанти:

  1. ZOE Z.E. 50. Хетчбек з електромотором на вибір на 80 та 100 кВт, розрахований на щоденні поїздки в міських умовах. Розганяється максимум до 140 км/година. Акумулятор складається з 12 елементів, має ємність 52 кВт і забезпечує запас ходу до 400 км. Модель в основному зберегла звичний для марки силует кузова. Змінилася передня частина авто, отримавши більш агресивний вигляд, а також передні оптичні елементи, нижні радіаторні грати та повітрозабірники. Видимі зміни торкнулися салону. Він став більш ергономічним і зручним, з'явилася нова передня панель з великим сенсорним дисплеєм, а також електронне гальмо. Система безпеки включає екстрене гальмування, розпізнавання знаків, автопарковник та інші функції.
  2. Kangoo Z.E. Повний електромобіль з чудовими перспективами. Випускається у двох варіантах, за рахунок ваги АКБ вантажопідйомність обох версій становить 640 кг. Рульове управління добре відгукується на команди, забезпечуючи маневреність на невеликій площі та легке паркування. Електромотор на 44 кВт забезпечує не дуже стрімкий розгін, тому машина підходить для подорожей у міських умовах. Підвіска добре нейтралізує вибоїни та інші нерівності дороги. Ззаду – двері, що відчиняються на 180 градусів, і дверцята для доступу до багажника. З просторої кабіни добре видно навколишній простір, що зводить до мінімуму наявність сліпих зон.
  3. Master Z.E. Фургон вантажопідйомністю до 2000 кг оснащений електродвигуном, який розганяє його до 115 км/год. Ємність батареї 33 кВт дозволяє проїхати 200 км без підзарядки, тому модель відмінно підходить для комерційних цілей. АКБ заряджається повністю за 6 годин. Випускається у трьох варіантах кузова та даху. Безпека пасажирів забезпечується цілим набором інноваційних функцій.
  4. Twizy. Двомісний компактний електрокар для експлуатації за умов міста. Двигун на 11 л. с. забезпечує розгін до 80 км/годину. Запас ходу складає 100 км.

Переваги електрокара Рено

За відносно короткий час після надходження в автосалони Європи ця марка набула великої популярності. На це вплинула прийнятна ціна електромобілів Рено та гідні технічні характеристики. До основних переваг марки належить:

  • Економія, невелика вартість експлуатації та технічного обслуговування.
  • Якісне складання.
  • Продуманий алгоритм керування, взаємодії між машиною та водієм.
  • Безпечні та комфортні умови для поїздок, плавний рух.
  • Можливість долати відстань 200 км без підзарядки.

Як оформити замовлення в компанії Elcars

Щоб купити електромобіль Рено з вигодою та економією часу, довірте підбір менеджеру нашої компанії. Зателефонуйте та розкажіть про конкретні критерії, яким повинен відповідати автомобіль, запланований бюджет на покупку. Він проаналізує параметри та ціни моделей з каталогу та запропонує найбільш вдалий варіант.

Елькарс забезпечує доставку автомобілів Рено до Києва, Харкова, Дніпро та інших міст України.

00:00