Tesla / Тесла електромобіль купити за найкращою ціною в Україні, Харкові, Києві, Одесі - Elcars


Електромобілі Tesla

 tesla - model-s-plaid
Комплектація
  • tesla - model-s-plaid 130 000 USD

Електромобілі Тесла

Компанію, яка на сьогоднішній день виробляє найвідоміші електрокари, було створено майже 20 років тому. Завдяки високим техніко-експлуатаційним характеристикам електромобілі Тесла швидко зайняли лідируючі позиції в рейтингу продажів, обігнавши в деяких країнах навіть автомобілі з ДВС. Бренд періодично випускає нові моделі з унікальними функціями та оновленим дизайном.

У перспективі автовиробника – нарощування серійного виробництва, збільшення запасу ходу, покращення параметрів безпеки авто та швидкісних характеристик.

Моделі електромобілів Tesla

Швидко та без ризику купити електромобіль Tesla в Україні можна, замовивши його в нашій компанії з Китаю. Найчастіше набувають наступних моделей:

  1. Model S. Седан бізнес-класу, який є на ринку вже 10 років. Має максимальний серед електрокарів запас ходу, що становить 426 км. Для заряджання акумуляторної батареї достатньо 30 хвилин. Заміна старого акумулятора на новий проводиться лише за три хвилини. Швидкість 100 км/год набирає за 3,1 секунди.
  2. Model X. Повнорозмірний електрокросовер, який поєднує потужність спорткара та ходові характеристики позашляховика. У топової комплектації розгін до сотні займає лише 3,2 секунди, максимальна швидкість обмежена електронною системою та становить 250 км/год. Без заряджання може проїхати до 410 км. Характерною особливістю є конструкції дверей, що відкриваються у вертикальній площині під кутом, відкриваючи доступ до сидінь для пасажирів.
  3. Model 3. Електрокар бізнес-класу, виконаний у кузові седан з футуристичними контурами. Двигун оснащений спеціальною системою охолодження, що дозволило дизайнерам прибрати радіаторну решітку. Основною перевагою є найкращий показник динамічного опору, що становить 0,21. Швидкість 100 км/год досягається за 5,9 секунди, максимальний показник становить 200 км/год. При використанні спеціальної зарядки акумулятор набирає ємність за півгодини. Машина оснащена сучасним автопілотом, який забезпечує безпечне керування без участі водія на швидкості до 80 км/год.

Переваги електрокарів Тесла

Якщо купити електрокар Тесла, можна особисто переконатись у його переважних особливостях. Серед головних «плюсів» варто зазначити:

  • Максимальний серед еко-авто запас ходу, який в залежності від моделі становить 150 – 426 км.
  • Спеціальна зарядка забезпечує заряд акумулятора за 30 – 45 хвилин.
  • Високі технічні параметри. За швидкісними параметрами, маневреності авто з електродвигуном не поступаються бензиновим, а за деякими показниками – перевершують їх.
  • Абсолютна безпека для навколишнього середовища за рахунок роботи на чистій електричній енергії та відсутності вихлопу.
  • Робочий ресурс батареї розрахований щонайменше на 8 років і 250 тис. км пробігу, що підтверджується гарантією виробника.
  • Мінімальні витрати на експлуатацію. Витрати на енергію в 15 разів нижчі порівняно з автомобілем такого ж класу з бензиновим мотором. Зарядити акумулятор на офіційній станції можна абсолютно безкоштовно. Крім того, виходить значна економія на обслуговування, купівлі олії та комплектуючих. У будь-якому випадку ціна електромобіля Тесла навіть при покупці в салоні окупається.

Як оформити замовлення в компанії Elcars

Щоб придбати електрокар необхідної моделі, залиште заявку на нашому сайті. З вами оперативно зв'яжеться менеджер, який розповість про умови замовлення, ціни та відповість на запитання. Підбір здійснюється за узгодженими з клієнтом параметрами.

Елькарс забезпечує доставку електромобілів Тесла з Китаю до Києва, Харкова, Дніпра та інших міст України.

00:00