Toyota / Тойота електромобіль купити за найкращою ціною в Україні, Харкові, Києві, Одесі - Elcars


Електромобілі Toyota

 toyota - c-hr-ev
Комплектація
  • toyota - c-hr-ev 29 000 USD
 toyota - bz4x
Комплектація
  • toyota - bz4x 31 200 USD

Електромобіль Toyota

Корпорація Toyota стоїть біля витоків виробництва автомобілів, що працюють на екологічно чистій електричній енергії. Зараз електромобілі Toyota представлені різними моделями, які користуються високим попитом у різних країнах. Перспективи компанії представлені в плані, який передбачає, що до 2025 року щонайменше 25% авто випускатиметься з електродвигуном.

Моделі електрокарів Toyota

Щоб купити електромобіль Тойота в Україні без фінансових та інших ризиків, замовте його у нашій компанії. Ми підберемо електрокар, який за характеристиками та бюджетом повністю відповідатиме вашим запитам. Наразі доступні для замовлення такі моделі:

  1. C-HR EV. Кросовер з широким набором функцій, оснащений задньою підвіскою багатоважеля і посиленими компонентами шасі. Базова комплектація включає всі елементи, які необхідні для безпечної експлуатації – системи контролю тяги, стійкості, тиску в автошинах, а також надійні системи безпеки. У салоні – панель приладів у вигляді екрану на 7 дюймів, мультимедійна система, кермо з можливістю регулювання положення. Комфортний мікроклімат забезпечує клімат-контроль.
  2. GAC ix4 EV. Електрокросовер з батареєю, що забезпечує запас ходу до 270 км. Електромотор потужністю 180 л. с. дозволяє розганятися до 156 км/годину. Має задню незалежну підвіску, задні гальма із можливістю рекуперації енергії.
  3. GAC iA5. Електрокар седан з ефектним дизайном, здатний проїхати без заряджання до 510 км і розігнатися до 156 км/год. Задня підвіска виконана у вигляді незалежної торсійної балки. Задні гальма мають функцію рекуперації.
  4. C-HR izoa. Новий серійний паркетник оснащений компактним двигуном. Зовнішньо виділяється рельєфним бампером і невеликим повітрозабірником. Усередині встановлено цифрові прилади та оновлений селектор перемикання швидкостей.

Переваги електромобілів Toyota

Японські електрокари Toyota – високотехнологічні, зручні в управлінні, вони практично миттєво передають крутний момент і мають інші численні переваги:

  • Не забруднюють атмосферу шкідливими викидами.
  • Зарядити акумуляторну батарею можна вдома або на спеціальній станції, яка прискорює процес у 2-5 разів.
  • Акумулятор працює протягом тривалого часу. При цьому виробник пропонує щорічне технічне обслуговування авто, що включає догляд за батареєю.
  • Відсутність вібрацій значно знижує потребу у ремонті. Крім того, можна заощадити і на покупці мастил. Але максимальну економію дає використання недорогої, екологічно чистої електроенергії, яка коштує дещо дешевше за бензин.

Як оформити замовлення в компанії Elcars

Вибір та купівля сучасного високотехнологічного електрокара потребує серйозної підготовки. Тому правильним рішенням буде доручити цей відповідальний захід професіоналам.

Щоб придбати еко-автомобіль з економією часу та за вигідною ціною, замовте його у нашій компанії. Для цього потрібно підготувати перелік критеріїв – вказати модель, технічні та інші параметри. Після погодження умов та деталей, менеджер приступає до пошуку та підбору відповідних варіантів.

Протягом мінімального терміну ви отримаєте пропозицію у вигляді електромобіля Тойота з ціною та характеристиками, які повністю відповідатимуть вашим пріоритетам та запланованому бюджету.

Елькарс забезпечує доставку електромобілів Toyota в Київ, Харків, Дніпро та інші міста України.

00:00