Джерело безперебійного живлення

2500 USD У наяві
Ціна вказана за умови самовивозу, м.Київ, вул. Льва Толстого, 63
Інші комплектації:
 • СПБ 5 кВт (АКБ) / 3 кВт (інв) 2500
 • СПБ 10 кВт (АКБ) / 3 кВт (інв) 3700
 • СПБ 15 кВт (АКБ) / 3 кВт (інв) 4500
 • СПБ 10 кВт (АКБ) / 5 кВт (інв) 4200
 • СПБ 20 кВт (АКБ) / 5 кВт (інв) 5900
Замовити консультацію
Система бесперебойного питания 10 кВт

Система состоит из:

 • Гібридний інвертор потужністю 3, 5 або 10 кВт, чиста синусоїда
 • Набір акумуляторних літій-іонних (Li-ion) батарей ємністю від 5 до 50 кВт/год.
 • Стабілізована напруга 50Hz (при роботі від батарей)
 • Максимальна потужність 5000 Ватт, з короткочасним навантаженням в 6000 Ватт
 • BMS (Battery Managment System) – це набір підсистем за допомогою яких забеспечуеться керування, моніторинг та безпечна експлуатація
 • Корпус на колесах
 • Вага в залежності від моделі

Разрахунок можливостей експлуатації СПБ 20 кВт (АКБ) / 5 кВт (інв)
Система забезпечує безперебійну роботу електромережі, по 1-3 фазах, в автоматичному режимі від 3х до 20ти годин в залежності від споживання.

Автоматично переходить у режим розряду/заряду.

Приклад квартири 120м.кв., середнє споживання 1.5 кВт на годину. Холодильник, освітлення у всіх кімнатах (енергозберігаючі лампи), ТБ, роутер, інверторний кондиціонер, електрочайник (періодичне використання), зарядка телефонів 2шт., ноутбук 2 шт.

 • Середнє споживання складає 1.8 кВт/год.
 • Час автономної роботи складає 10 годин.
 • Час повного заряджання станції безперебійного живлення становить 8-10 годин.
Назва Потужність АКБ Робоча
Потужність АКБ
Інвертор,
max навантаження
Швидкість повного
разяджання
Автономність
при 1 кВт спож.
Автономність
при 2.5 кВт спож.
Вартість
СПБ 5 / 3 кВт 5 кВт 4,25 кВт 3 кВт 6 год до 4 год до 1,5 год 2 500 USD
СПБ 10/ 3 кВт 10 кВт 8,5 кВт 3 кВт 12 год до 8 год до 3 год 3 700 USD
СПБ 15 / 3 кВт 15 кВт 12,75 кВт 3 кВт 18 год до 12 год до 5 год 4 200 USD
СПБ 10 / 5 кВт 10 кВт 9 кВт 5 кВт 3,5 год до 9 год до 3,5 год 4 500 USD
СПБ 20 / 5 кВт 20 кВт 18 кВт 5 кВт 7 год до 18 год до 7 год 5 900 USD

Для чого потрібен ДБЖ (Джерело безперебійного живлення)

Стрибки напруги в мережі, нестабільне електропостачання негативно позначається на роботі електроніки та побутової техніки, може стати причиною поломок, повного виходу з ладу та інших негативних наслідків. Якщо встановити вдома або в офісі джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором, можна отримати повний захист від таких проблем. Використання обладнання з правильно підібраною потужністю та функціоналом забезпечує:

 • Автономний режим роботи технічних засобів, у яких є критична потреба. При відключенні електрики на тривалий час резервне живлення потребує система опалення, освітлення. Наприклад, якщо купити джерело безперебійного живлення для котла, можна підтримувати тепло в будинку взимку. Крім того, незамінним є джерело безперебійного живлення для медичного обладнання у клініках.
 • Захист чутливих приладів та електроніки. Нестабільна подача електроенергії з різкими перепадами напруги може призвести до серйозних поломок дорогої офісної та домашньої техніки. У такому разі джерело безперебійного живлення для модему, комп’ютера захистить електроніку від високовольтних імпульсів та інших проблем електромережі.
 • Збереження інформації. Щоб зберегти важливі дані при відключенні енергії, достатньо купити джерело безперебійного живлення для ПК, яке запобігає такій ситуації.

Виробники випускають широкий асортимент джерел безперебійного живлення для заміського будинку, офісу, окремих видів техніки та обладнання. Щодо їх застосування практично немає обмежень.

Тому зараз можна легко придбати потужне джерело безперебійного живлення для котеджу або компактну модель ДБЖ для сервера чи іншої комп’ютерної техніки.

Експерти компанії «Елькарс» завжди готові проконсультувати, розповісти про технічні нюанси та допомогти з вибором відповідного джерела безперебійного живлення для сигналізації, ПК, котла чи інших цілей.

Як вибрати Джерело безперебійного живлення для дому

При виборі джерела безперебійного живлення для котеджу, приватного будинку потрібно враховувати наступні моменти:

 • Які пристрої повинні працювати безперебійно. Наприклад, за високої виділеної потужності для всього будинку використовують трифазні джерела безперебійного живлення з номіналом від 30 кВт. Для окремих предметів побутової техніки ДБЖ підбирають потужністю до 900 Вт.
 • Час автономної роботи. Цей показник необхідний розрахунку ємності акумуляторної батареї.
 • Особливості вхідної напруги. Якщо спостерігаються часті перепади, краще використовувати моделі типу on-line – вхід на 3 фази, вихід на 1 фазу. Такий ДБЖ рівномірно розподіляє навантаження по фазах та забезпечує стабільну роботу електротехніки при виділеній потужності до 15 кВт.

Компактні ДБЖ з правильною синусоїдою є оптимальним варіантом для дому та невеликого офісу, оскільки поєднують високу якість та конкурентну ціну. До їх особливостей належить:

 • правильна синусоїда;
 • стійка до зносу АКБ;
 • прискорений заряд батареї;
 • захист від перегріву та наднавантажень;
 • безшумність;
 • зручний дисплей.

Для приватних будинків та котеджів актуальним є питання опалення за тривалої відсутності електроживлення. Вирішити його допоможе джерело безперебійного живлення для циркуляційного насоса або твердопаливного котлу типу он-лайн потужністю 1000 Вт.

При стабільній напрузі в електромережі та невеликому бюджеті можна вибрати лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення для опалювального котла, який можна підключити через вилку (розетку).

Використання ДБЖ із зовнішньої АКБ для системи опалення повністю себе виправдовує, оскільки не лише підтримує комфортний мікроклімат, а й захищає обладнання від поломки та виходу з ладу.

Як вибрати Джерело безперебійного живлення для квартири

На відміну від приватних будинків та котеджів, більшість квартир мають централізоване опалення. Тому в цьому випадку практично немає потреби в джерелі безперебійного живлення для насоса опалення або котла.

При виборі джерела безперебійного живлення можна використовувати ті ж критерії, що і для будинку. Слід враховувати якість напруги в електромережі, кількість та потужність побутової техніки, пріоритетність щодо стабільної роботи.

Також слід орієнтуватися на типи, можливості пристроїв, зіставляючи їх із конкретними умовами експлуатації та запитами:

 • ДБЖ on-line перетворює постійний струм АКБ на змінний. Підключення резервного живлення займає 0,6 мс. Підходять такі пристрої безперебійного живлення для телевізора, комп’ютерної та дрібної побутової техніки у квартирах, де електропостачання вимикається рідко.
 • Лінійно-інтерактивні моделі. Досить потужні пристрої, які швидко перемикаються на АКБ, стабілізують напругу і витримують стрибки в діапазоні від 149 до 290 В. Оптимальний варіант для живлення ПК, побутової техніки у квартирах з нестабільним електропостачання та перепадами напруги.
 • З правильною синусоїдою. Сучасні джерела безперебійного живлення з чистою синусоїдою витримують підвищені навантаження та різкі стрибки напруги. Ефективно захищають чутливу електроніку, побутову техніку, аварійні системи.
 • Гібрид МРРТ із правильною синусоїдою. Мультифункціональний пристрій, який працює в діапазоні 1-6 кВт, забезпечує надійне автономне живлення домашньої техніки протягом тривалого часу.

Застосування ДБЖ для побутової техніки і не тільки

Для організації стабільної роботи побутової та офісної техніки використовують джерела безперебійного живлення 220 В, які мають компактний розмір, інтелектуальне керування, енергоефективну, стійку до зношування батарею. Вони підходять для харчування будь-яких споживачів, які мають номінальну напругу 220 В, тому широко застосовуються не тільки в будинках та квартирах, а й у різних компаніях для електроживлення.

 • комп’ютерної техніки;
 • засобів комунікації;
 • обчислювальних мереж.

При організації охорони об’єктів важливо забезпечити стабільну роботу охоронних систем та обладнання. Залежно від вимог до потужності та часу автономної роботи, можна використовувати джерело безперебійного живлення для охоронної сигналізації онлайн або лінійно-інтерактивного типу.

Резервний тип має невелику ємність АКБ і щодо повільно переходить на резервний режим, тому такі пристрої слід використовуватиме інших цілей.

Часті питання

Який термін служби?

Залежно від типу пристрою та умов експлуатації термін служби становить від 3 до 10 років.

Як правильно зробити вибір?

Щоб вибрати відповідне джерело безперебійного живлення для відеоспостереження, домашньої техніки або великого офісу, потрібно враховувати особливості напруги в мережі, загальну потужність обладнання та час його автономної роботи.

Яка вартість?

Вартість ДБЖ залежить від призначення, типу, виробника та може становити від 6,0 тис. грн. (для ПК, котла) до 242,0 тис. грн. (Для квартири, будинку).

Чому варто купити ДБЖ у компанії Elcars

Компанія «Елькарс» ефективно вирішує питання з організацією безперебійного електропостачання офісних центрів, будинків та квартир. У нас можна замовити однофазні джерела безперебійного живлення для побутової техніки, трифазні потужні пристрої для великих споживачів. Повний асортимент представлений у каталозі.

Клієнтам ми забезпечуємо:

 • великий вибір ДБЖ для різних завдань;
 • широкий діапазон цін на джерела безперебійного харчування, без зайвих націнок;
 • офіційну гарантію на всі види пристроїв;
 • консультації та допомога експертів компанії.

Організуємо доставку придбаного товару у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів та інші міста України.

Залышились питання? Ми допоможемо

00:00