Nissan / Ніссан електрокар купити за найкращою ціною в Україні, Харкові, Києві, Одесі - Elcars


Електромобілі Nissan

 nissan - sylphy-s
Комплектація
 • nissan - sylphy-s 20 000 USD
 nissan - dongfeng-ev6-rich-pickup
Комплектація
 • nissan - dongfeng-ev6-rich-pickup 39 900 USD
 nissan - ariya
Комплектація
 • nissan - ariya 36 500 USD

Електрокар Ніссан – лідер продажів

Концерн Ніссан одним із перших став випускати екологічно чисті автомобілі з електричним двигуном. Через два роки після випуску гібрида, у продаж надійшов електрокар Nissan Leaf, який вважається за доступний за ціною сімейним автомобілем. Надалі компанія продовжила працювати над електрокарами з нульовим вихлопом, пропонуючи покупцям нові моделі з покращеними технічними та експлуатаційними характеристиками.

Моделі електромобіля Nissan

Модельний ряд машин з еко-двигуном представлений такими варіантами:

 1. Leaf 2018. Втілення прогресивних технологій, динамічні лінії кузова та максимальний комфорт поїздок. Оснащений автономним приводом та мотором зі збільшеною потужністю, що дозволяє з легкістю долати значні відстані. Аеродинамічні лінії кузова та бампера знизили показник опору до 0,28. Функція інтелектуального керування дозволяє автомобілю самостійно дотримуватися дистанції з транспортом, який їде попереду. Спеціальні датчики забезпечують швидке та точне паркування. Дизайн виконаний у спортивному динамічному стилі, що демонструє високі технології. Кожен елемент кузова поєднує практичність із естетичністю. У салоні переважає холодний синій колір, кермо має шкіряне оздоблення з блискучими хромованими вставками.
 2. Leaf e+. Помітно оновлена ​​попередня версія. Головною відмінністю кросовера є акумуляторна батарея, ємність якої була збільшена на 55% і становить 64 кВт. Але це відбилося на габаритах і просторі салону. Відстань, яку можна подолати без заряджання, становить 364 км. Крім того, на 45% підвищилася потужність двигуна, що забезпечило збільшення максимальної швидкості на 10%. Інтелектуальне начиння включає збільшений дисплей, оновлену систему навігації, прогресивні технології безпеки та енергообміну.
 3. e-NV200. Модифікований електричний фургон зі збільшеним запасом ходу та вантажопідйомністю. Пасажирський варіант розрахований на 5 місць. АКБ на 40 кВт дозволяє проїхати однією заряді до 200 км. При цьому вона може повертати надмірну електроенергію до мережі. Електрокар цієї моделі мало шумить і створює вібрацій. Також він відрізняється відмінною курсовою стійкістю та маневреністю. Комплектація передбачає багато корисних функцій – задню камеру, можливість дистанційного з'єднання, інтегровану систему навігації.

Переваги електромобіля Ніссан

Наша компанія допоможе купити в Україні електромобіль Ніссан Leaf, який є найбільш популярною моделлю. На думку експертів і власників, вона має цілий набір переваг:

 • Стійкість на трасі та відмінні маневрені здібності.
 • Підвищена комфортабельність, низький рівень шуму.
 • Можливість розігнатися до 100 км/год за 9 секунд і їхати зі швидкістю 160 км/год.
 • Високий рівень безпеки для пасажирів та пішоходів, підтверджений випробуваннями.
 • Незважаючи на ціну електрокарів Ніссан, витрати на заправку, техобслуговування та ремонт значно нижчі в порівнянні з бензиновим авто.

Також у нас можна купити й інші моделі – e-NV200 Evalia, e-NV200 Combi.

Як оформити замовлення в компанії Elcars

Щоб замовити сучасний електрокар, зателефонуйте нам або заповніть онлайн-заявку. Після обговорення деталей з менеджером протягом мінімально можливого часу ми підберемо варіант під ваші персональні критерії та бюджет.

Елькарс забезпечує доставку автомобілів Ніссан до Києва, Харкова, Дніпро та інших міст України.

00:00