Електромобіль Hyundai / Хюндай купити за найкращою ціною в Україні, Харкові, Києві, Одесі - Elcars


Електромобілі Hyundai

 hyundai - kona-encino
Комплектація
 • hyundai - kona-encino 27 900 USD
 hyundai - lafesta-ev
Комплектація
 • hyundai - lafesta-ev 26 500 USD

Китайські електромобілі Hyundai

Китайський автопром випускає величезну кількість автомобілів із електричним двигуном. Також виробництвом займаються закордонні концерни. Великою популярністю користуються електрокар Hyundai, які можна замовити в нашій компанії. Автовиробник активно працює над створенням нових моделей та розширенням лінійки авто, які використовують екологічну електроенергію та не шкодять навколишньому середовищу.

Моделі електромобіля Хюндай

Зараз у продажу представлені седани та кросовери, які відрізняються технічними характеристиками, ціною та дизайном. Тому, перш ніж купити електрокар, рекомендуємо ознайомитися з найпопулярнішими моделями бренду:

 1. Mistra EV. Електроверсія Хюндай Містра оснащена двигуном на 135 кВт і батареєю на 56,5 кВт/год, що дозволяє долати відстань у 520 км без підзарядки. Швидка зарядка від 30 до 80% займає лише 40 хвилин. Модель оснащена люком з панорамним оглядом, має цілий набір опцій для допомоги автомобілісту – круїз-контроль, функція запобігання лобовим зіткненням, попередження про перехресні переміщення позаду.
 2. Encino EV. Оснащена зносостійкою батареєю, яка при повному заряді забезпечує запас ходу до 500 км. Є два роз'єм для швидкої та повільної зарядки. Електродвигун на 203 л. с. розганяє авто до 170 км/год.
 3. Lafesta EV. Спортивний седан з електродвигуном на 150 кВт та акумулятором 56,5 кВт/год. Може розігнатися до 150 км/година. Запас ходу становить 490 км. Серед фішок варто відзначити панорамний дах, що управляється голосом, кольоровий дисплей, електронний важіль з дистанційним керуванням, зарядний пристрій для смартфона.

Переваги електрокарів Хюндай

Демократична ціна електромобілів Хюндай є одним з основних переваг та важливим критерієм вибору автомобілів з електродвигуном. Серед інших переваг варто відзначити:

 • Реалізація під час виробництва прогресивних технологій, покращені техніко-експлуатаційні характеристики. Електрокари створені за дотримання чинних стандартів якості.
 • Комплектація потужним електродвигуном та ємним акумулятором дозволяє здійснювати поїздки на тривалі відстані без необхідності заряджання. Електрокар підходить для щоденних поїздок містом та невеликих подорожей.
 • Екологічна безпека, відповідність сучасним вимогам. При роботі двигуна абсолютно відсутній вихлоп і практично не створюється шуму.
 • Наявність сучасних опцій, що забезпечують безпечне та комфортне водіння.
 • Економічна експлуатація. Відсутність зчеплення і зубчастої передачі, механізмів і деталей, що труться, значно скорочує кількість ремонтів і витрат на них.
 • Моментальний момент, що крутить, забезпечує швидкий старт з місця і плавне прискорення. Машина практично миттєво відгукується на керування.

Як оформити замовлення в компанії Elcars

Швидко та вигідно купити електромобіль Hyundai допоможе наша компанія. Ми пропонуємо клієнтам величезний вибір моделей – для сім'ї, міських поїздок, подорожей. Для замовлення потрібно підготувати перелік критеріїв та вказати бюджет, вказати це у заявці.

Менеджер нашої компанії після узгодження деталей найближчим часом підбере відповідний варіант. Професійні послуги при купівлі електротранспорту гарантують захист від різних ризиків, забезпечують економію часу та фінансових ресурсів.

Елькарс забезпечує доставку автомобілів Хюндай до Києва, Харкова, Дніпра та інших міст України. Отримати консультацію можна телефоном або в нашому офісі.

00:00