Електромобіль Chery / Чері купити за найкращою ціною в Україні, Харкові, Києві, Одесі - Elcars


Електромобілі Chery

 chery - eq5
Комплектація
 • chery - eq5 28 900 USD
 chery - tiggo-3xe
Комплектація
 • chery - tiggo-3xe 17 900 USD
 chery - little-ant
Комплектація
 • chery - little-ant 13 500 USD
 chery - new-energy-qq
Комплектація
 • chery - new-energy-qq 11 500 USD
 chery - tiggo-e
Комплектація
 • chery - tiggo-e 21 000 USD

Китайські електромобілі Chery

Китайська компанія Chery має багаторічний досвід у сфері нових енергетичних розробок та впевнено займає лідируючі позиції у рейтингу. Одним із ключових напрямків діяльності є виробництво сучасних електромобілів Chery, модельний ряд яких на сьогоднішній день налічує сім варіантів. Лінійка включає сімейні мінівени, комфортні хетчбеки, практичні кросовери.

Випуск електрокарів здійснюється на заводах та лініях, розташованих у Китаї та інших країнах, продаж – в автосалонах по всьому світу. Незмінним пріоритетом під час створення нових концепцій є забезпечення максимальної безпеки експлуатації транспортного засобу.

Тест-перевірка нових моделей проводиться разом із компанією MTS Systems (США), яка є провідним світовим постачальником систем для випробувань та датчиків положення. Крім того, концерн співпрацює з італійськими дизайнерами, що створювали інтер’єри для Ferrari, Maserati, Lamborghini.

Застосування останніх інновацій та вдалі колаборації дозволяють створювати комфортабельні та безпечні електричні автомобілі з високими технічними характеристиками та ультрасучасним дизайном.

Моделі електромобіля Чері

Залежно від особистих переваг, вимог до технічних параметрів та наявного бюджету можна купити електромобіль Chery, який повністю відповідатиме заявленим критеріям. Найбільш популярними моделями цього бренду є:

 • EQ1. Компактний та маневрений хетчбек, який лідирує серед міні BEV. Батареї у стандартній комплектації вистачає на 150 км пробігу, максимальної – на 200 км. Цього цілком вистачає як для повсякденних міських поїздок, так і для невеликих подорожей за місто. Щоб зарядитись від побутової електромережі, потрібно від 6 до 8 годин. У авто з більш високим статусом комплектації передбачено додатковий ряд сидінь, що робить його чотиримісним.
 • Tiggo 3XE. Електрокросовер, який може комплектуватись акумулятором на 350 або 400 км пробігу. Електродвигун на 90 кВт дозволяє розвивати швидкість до 150 км/годину. Оновлення отримала панель приладів, замість важеля КПП – круглий селектор.
 • Jetour X70S E. Кросовер першого покоління з переднім приводом. У машині може бути встановлений від 5 до 7 сидінь. Інтелектуальні функції – доступ без ключа за допомогою смартфона, датчики сліпих зон, круговий огляд, парктроніки. Комфортні умови в салоні забезпечує кліматичне обладнання, сидіння з підігрівом, електричний привід багажника.

Переваги електрокарів Чері

Серед головних переваг електромобілів бренду є:

 1. Підвищений рівень безпеки, що досягається шляхом багатоетапного тестування.
 2. Комфортабельний, стильно оформлений салон, який за цими параметрами перевершує деякі світові бренди.
 3. Відмінні технічні параметри – запас ходу на 150 – 400 км, прискорена зарядка, наявність додаткових опцій та функцій.
 4. Доступна ціна, яка є вигіднішою порівняно з машинами американського та європейського виробництва.

Як оформити замовлення в компанії Elcars

Щоб купити електромобіль в Україні, скористайтесь сервісом нашої компанії. Сформулюйте критерії підбору та надішліть нам заявку. Менеджер оперативно підбере та запропонує кілька варіантів під заявлені вимоги та бюджет.

Елькарс забезпечує доставку автомобілів Чері в Київ, Харків, Дніпро та інші міста України. За додатковою інформацією звертайтесь до наших консультантів!

00:00