З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Київ, Льва Толстого 63
 • (063) 308-35-35

Toyota

Сервіс Toyota (Тойота) СТО Elcars у Києві

Дешевше ніж у дилера на 51%

Виберіть модель

Виберіть послугу

Комплексне техобслуговування Toyota на СТО «Елькарс»

Автомобілі цієї японської марки популярні за рахунок високої якості складання, надійності та стійкості до навантажень, що дозволяє вдаватися до капремонту досить рідко. Незважаючи на це, рекомендується регулярно відвідувати спеціалізований сервіс, щоб підтримувати машину у справному стані. На СТО Тойота виконується весь спектр профілактичних та авторемонтних робіт. До них входить:

 • Кузовний ремонт та відновлення ЛКП.
 • Поточний, післягарантійний, капремонт двигуна.
 • Усунення несправності трансмісії.
 • Відновлення КПП – механіки, автомат.
 • Обслуговування пасивної та активної системи безпеки.
 • Технічне обслуговування всіх видів.
 • Комп’ютерна діагностика, інструментальне обстеження.
 • Додаткові послуги.

Обов’язковим етапом обслуговування є діагностика, оскільки результат ремонту Toyota багато в чому залежить від точності встановлення причин, що спричинили поломку. У нашій компанії процедура проводиться на стендовому комплексі із застосуванням спеціального програмного забезпечення.

При необхідності проводиться тест-драйв та інструментальне обстеження, що дозволяє зібрати максимум інформації та підібрати найефективніший спосіб усунення проблеми.

Клієнт може бути присутнім під час перевірки та ремонту або почекати у комфортному залі з Wi-Fi та смачною кавою. Усі плани, способи та кошториси обов’язково передаються автовласнику для узгодження.

Основні напрямки сервісу

В автосервісі Toyota можна отримати повний комплекс послуг, у тому числі перевірити машину, підібрати оригінальні запчастини та усунути будь-яку технічну проблему. Наявність в одному місці постів та цехів, що виконують вузькоспеціалізовану роботу, дозволяє клієнту заощадити час та отримати якісний результат.

Діагностика, інструментальна перевірка

Дотримання вимог автовиробника, використання масла та рідин рекомендованої марки та регулярне технічне обслуговування забезпечують безпечну та тривалу експлуатацію автомобіля. Більшість поломок не трапляється раптово, вони виникають та розвиваються під впливом різних факторів. Виявити поломки на ранній стадії та потенційні проблеми допоможе комплексна діагностика, яку слід проходити через 10000 км пробігу.

Сканування та застосування спеціального ПЗ дозволяє виявити несправності у вузлах та системах, що контролюються електронікою. Для отримання додаткової інформації проводиться інструментальна перевірка із застосуванням мотор-тестерів, мультиметрів та інших приладів. На основі отриманих результатів складається план ремонту, підбираються комплектуючі.

Технічне обслуговування

Транспортний засіб повинен проходити ТО протягом усього періоду експлуатації. Терміни та перелік процедур встановлює автовиробником. Також враховується вік авто та особливості його експлуатації. У нашому сервісному центрі можна пройти ТО:

 • нульове;
 • перше та наступні;
 • сезонне;
 • передпродажне.

Послуга включає проведення діагностики, заміну технологічних рідин, фільтрів та інших зношених елементів, балансування, усунення несправностей. Під час підготовки до зими проводиться антикорозійна обробка, чистка радіатора пічки, заміна олії, шиномонтаж.

На нашому сайті можна переглянути ціни на ТО Тойота та отримати консультацію за телефоном.

Перевірка та ремонт ДВЗ

Капремонт двигуна проводиться приблизно через 200 000 км. Якщо автомобіль експлуатувався в складних умовах і за підвищених навантажень, то такі роботи виконуються раніше. На першому етапі проводиться діагностика та інструментальна перевірка. За підсумками складаються списки необхідних комплектуючих та виконується капремонт:

 • зняття та повне розбирання агрегату;
 • промивання, видалення забруднень;
 • заміна сальників, насоса, кілець, генератора, інших запчастин;
 • заміна мастила з урахуванням рекомендації виробника;
 • перевірка працездатності двигуна.

На нашій станції технічного обслуговування такі роботи виконуються на спеціальній ділянці, оснащеній сучасним обладнанням та спецінструментом. На складі є необхідні комплектуючі, що дає змогу завершити складний капремонт протягом мінімально можливого терміну.

Усунення несправностей АКПП, МКПП.

Автоматична КПП є надійним механізмом. Але при порушенні правил експлуатації та сторонньому втручанні вона може вийти з ладу. Це супроводжується сторонніми звуками, проблемами із перемиканням. У разі виникнення неполадок потрібна кваліфікована допомога, яку можна отримати на нашій СТО.

Майстер оцінить стан вузла, виявить проблемні ділянки. Придатні деталі відновлюються, повністю зношені та пошкоджені – замінюються. Також можна повністю замінити вузол.

Кузовні та малярські роботи

Кузовний ремонт машин Toyota проводиться у спеціально обладнаному цеху. Тут відновлюють геометричні параметри кузова, видаляють невеликі деформації безбарвним способом, виконують стапельні роботи, замінюють та тонують скло.

Проводиться фарбування локальних ділянок та повне відновлення лакофарбового покриття. Тон фарби підбирає колорист із використанням цифрових технологій. Товщина покриття витримується відповідно до заводського показника. Результат відновлення геометрії кузовних елементів перевіряється за допомогою спеціальної програми, яка обробляє показники об’ємних вимірів.

Заміна олії та технологічних рідин

Своєчасна заміна мастила – обов’язкова процедура для кожного автомобіля. Якісна олія захищає двигун, КПП та інші вузли від перегріву та прискореного зносу.

У нашому автосервісі є великий вибір оригінальних мастильних матеріалів різних марок. Для конкретного авто ми використовуємо лише рекомендовані виробником олії та рідини.

Замінювати масло в ДВЗ рекомендується через 10000 км пробігу. Процедура займає від 30 хвилин до 1:00. В АКПП – через 50000 – 60000 км, заміна проводиться протягом 1 – 2:00. У редукторі – через 30000 км процес займає 30 хвилин.

Регулювання розвал/схід

Регулярна перевірка кута установки коліс та його коригування забезпечують відмінну керованість авто, запобігають прискореному зносу автошин та інших елементів.

У нашому автосервісі коригування виконуються на спеціальному стенді останнього покоління, що гарантує точність вимірювань та результатів балансування.

Головні переваги наших послуг

Преміальна СТО Тойота у Києві займає провідні позиції на ринку авторемонтних послуг та має численні позитивні відгуки експертів та клієнтів. Ми постійно підвищуємо рівень сервісу та пропонуємо такі переваги:

 • Виконання робіт на адаптованому обладнанні та спеціальних стендах, рекомендованих автовиробником. Сучасна матеріально-технічна база СТО дозволяє виконувати будь-які процедури – від заміни мастила в КПП до капремонту ходової частини, ДВЗ.
 • Всі операції документуються, тому автовласник завжди може переглянути докладну історію обслуговування на нашій СТО.
 • Для установки використовуються оригінальні запасні частини з урахуванням моделі, віку та комплектації машини. Заливаємо якісні оригінальні олії Mobil, Toyota, Castrol, які рекомендує завод-виробник.
 • У нас працюють інженери, автомеханіки, електрики, маляри з досвідом від 10 років, тому всі роботи виконуються на найвищому рівні.
 • Розрахунок вартості технічного обслуговування Toyota проводиться у кошторисі після діагностики, підготовки плану ремонту. Сума узгоджується з клієнтом та не змінюється.
 • Увага до деталей та відповідальність – наші правила. Якість результату підтверджується офіційною гарантією.

Запис на сервісне техобслуговування

Якщо вам потрібно постгарантійне обслуговування Toyota, ремонт будь-якої складності або інші послуги, надішліть онлайн-заявку або зателефонуйте менеджеру. Ви зможете поставити запитання та записатися на відповідний час. У призначену годину вас зустріне персональний менеджер, який контролюватиме процес, погоджуватиме всі моменти.

Протягом мінімально можливого терміну ви отримаєте ідеально відремонтований автомобіль, який забезпечить безпечні та комфортні поїздки по місту та на далекі відстані.

Технічне обслуговування

Назва послугиЦіна
Заміна моторного масла та масляного фільтра300 грн
Заміна повітряного фільтра100 грн
Заміна антифриза600 грн
Заміна свічок розжарюваннявід 300 грн за шт

Діагностика

Назва послугиЦіна
Діагностика кондиціонера600 грн
Діагностика ДВЗвід 300 грн
Комп’ютерна діагностика600 грн

Ремонт двигуна

Назва послугиЦіна
З/в двигунавід 3000 грн
Ремонт ГБЦвід 3000 грн
Капітальний ремонт двигунавід10000 грн
Заміна опор (подушок) двигунавід 300 грн
Заміна переднього сальника колінвалувід 600 грн
Заміна заднього сальника колінвала (при знятій КПП)від 300 грн
Зняття/установка/заміна форсунок високого тискувід 300 за шт
Діагностика паливних форсунок високого тиску на стенді (за 1 шт. без з/в)400 грн
Зняття/установка/заміна ПНВТвід 750 грн
Діагностика ПНВТ на стенді (без з/в)від 1000 грн
Заміна водяного насоса (помпи) (при знятому ремені ГРМ)від 300 грн

Ремонт підвіски

Назва послугиЦіна
Заміна переднього амортизаторавід 600 грн
Заміна опори/поворотного підшипника/тарілки переднього амортизаторавід 600 грн
Заміна пружини переднього амортизаторавід 600 грн
Заміна стійок переднього стабілізатора (за пару)600 грн
Заміна втулок переднього стабілізатора (за пару)від 300 грн
Заміна переднього важеляот 300 грн
Заміна сайлентблоків переднього важеля (зі зняттям)от 600 грн
Заміна кульової опориот 300 грн
Заміна заднього амортизатораот 300 грн
Заміна сайлентблоків ресорот 600 грн

Ремонт зчеплення

Назва послугиЦіна
Заміна зчеплення у зборівід 1800 грн
Заміна лівого сальника приводуавід 600 грн
Заміна правого сальника приводувід 600 грн

Заміна ГРМ

Назва послугиЦіна
Заміна ременя ГРМ для автомобілів без кондиціонеравід 1000 грн
Заміна ременя ГРМ для автомобілів з кондиціонеромвід 1800 грн
Заміна приводного ременя та роликіввід 600 грн

Ремонт генератора

Назва послугиЦіна
Заміна генераторавід 600 грн
Ремонт генераторавід 1000 грн

Ремонт ГПР

Назва послугиЦіна
Заміна масла ГПРвід 600 грн
Заміна насоса гідропідсилювача кермавід 750 грн

Ремонт КПП

Назва послугиЦіна
Заміна мастила коробки передачвід 600 грн
Зняття та встановлення коробки передачвід 1000 грн
Ремонт коробки передачвід 3000 грн

Ремонт стартера

Назва послугиЦіна
Заміна стартеравід 600 грн
Ремонт стартеравід 1000 грн

Ремонт гальмівної системи

Назва послугиЦіна
Заміна гальмівної рідини (з прокачуванням)від 300 грн
Заміна передніх гальмівних колодоквід 300 грн
Заміна передніх гальмівних дисківвід 600 грн
Заміна переднього гальмівного супортавід 600 грн
Заміна головного гальмівного циліндравід 600 грн
Заміна задніх гальмівних колодок (барабани)від 750 грн
Заміна задніх гальмівних колодоквід 300 грн
Заміна задніх гальмівних барабаніввід 600 грн
Заміна задніх гальмівних дисківвід 600 грн
Заміна заднього гальмівного циліндравід 300 грн
Заміна заднього гальмівного супортавід 600 грн
Заміна троса ручного гальмавід 300 грн
Профілактика передніх гальмівних супортів (з/в, заміна пильовиків та мастило напрямних)від 300 грн
Профілактика задніх гальмівних супортів (з/в, заміна пильовиків та мастило напрямних)від 300 грн

Ремонт ходової

Назва послугиЦіна
Заміна підшипника передньої маточинивід 600 грн
Заміна підшипника задньої маточинивід 600 грн
Заміна лівого зовнішнього ШРКШ (або пильника)від 600 грн
Заміна правого зовнішнього ШРКШ (або пильника)від 600 грн
Заміна лівого внутрішнього ШРКШ (або пильника)від 600 грн
Заміна правого внутрішнього ШРКШ (або пильника)от 600 грн
Заміна кермового наконечникаот 300 грн
Заміна кермової тягиот 300 грн
Заміна пильника кермової тягиот 300 грн
Заміна кермової рейкиот 1000 грн

Електрика

Назва послугиЦіна
Заміна лампочки у фарівід 100 грн
Заміна лампочки у ліхтарівід 100 грн
Заміна лампочки ПТФ (за 2шт.)від 300 грн
Заміна лампочки підсвічування номерного знакавід 50 грн

Інше

Назва послугиЦіна
Заміна термостатувід 600 грн
Заміна радіатора системи охолодженнявід 600 грн
Заміна вентилятора системи охолодженнявід 600 грн
Заміна трапеції склоочисникавід 300 грн
Заміна переднього моторчика склоочисникавід 300 грн

Онлайн запис на сервіс