З якого ви міста?

КиївХарків
 • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
 • м. Київ, Льва Толстого 63
 • (063) 308-35-35

razval-shozhdeniye

Регулювання розвал-сходження у Києві

Інші послуги Elcars автосервісу

Назва послугиЦіна
Розвал-сходженнявід 780 грн

Онлайн запис на сервіс

Коли необхідно робити розвал-сходження в авто

Безпека руху багато в чому залежить від швидкої та правильної реакції систем автомобіля на команди. Якщо транспортний засіб некоректно реагує на них, під час руху відхиляється від заданої траєкторії, а для повороту керма потрібно докласти сили, слід перевірити розвал-сходження та зробити необхідні регулювання. Своєчасна професійна допомога допоможе запобігти серйозним несправностям у дорозі та пов'язаним з ними ризикам ДТП.

Схід та розвал – це кут розташування коліс по відношенню до поверхні автотраси та один до одного. Якщо цей параметр відповідає нормативним значенням, автомобіль добре «слухається» водія, коректно реагує на команди, що забезпечує необхідну безпеку руху. Крім того, правильний кут розміщення коліс попереджає прискорене зношування шин і підвищену витрату палива.

Перевірити та відрегулювати розвал-сходження у Києві за оптимальною вартістю можна на нашій спеціалізованій СТО. Якщо фактичне значення не відповідає встановленим нормативам, проводиться налагодження на спеціальному устаткуванні. У більшості легкових авто кут нахилу коліс до лінії автотраси позитивний. У спортивних моделей - негативний, що робить їх більш стійкими.

Періодичність діагностики та коригування вказуються в інструкціях та технічній документації автовиробника.

Такі роботи входять до переліку планового технічного обслуговування, проводяться кожні 6 місяців або через 10 000 – 15 000 км пробігу. Якщо автомобіль експлуатувався при підвищених навантаженнях або в складних дорожніх умовах, регулювання може виконуватися раніше.

Автомобіліст може самостійно припустити наявність проблем і вирушити до найближчого автосервісу в таких випадках:

 • При ремонті ходової із заміною комплектуючих.
 • При пошкодженні диска внаслідок надмірного навантаження.
 • У разі зміни розміру дорожнього просвіту.
 • Якщо погіршилася стійкість та керованість.
 • У разі відхилення авто під час руху від заданого курсу.
 • Якщо на автошинах з'явилися сліди нерівномірного зносу.
 • У разі підготовки до літнього або зимового сезону, заміни гуми.
 • При різному значенні радіусу розвороту.
 • Якщо при повороті керма арки зачіпають колеса.

Професійна діагностика розвалу-сходження та регулювальні роботи в нашому сервісі виконуються на сучасному обладнанні, що забезпечує якість та точність результату.

Також у нас діють найкращі в Києві ціни на розвал-сходження та надається офіційна гарантія якості.

Як проводиться регулювання розвал-сходження

Причиною порушення кута сход-розвалу часто є експлуатація авто в незадовільних умовах, недотримання термінів та повноти регламентного ТО, несправності елементів ходової частини, фізичне зношування пружин та інших елементів.

Автовласник може припустити про неполадки щодо «поведінки» автомобіля та інших характерних ознак. Для точного виявлення несправностей, встановлення причин потрібна якісна діагностика. Тому на нашій СТО розвал-сходження перевіряється на стенді, після чого виконуються необхідні регулювання.

Роботи виконуються в наступному порядку:

 • Автомобіль оглядається, перевіряється тиск в автошинах, стан елементів ходової частини та кермового управління. Виявлені неполадки усуваються.
 • Виконується компенсація биття обода. Це дозволяє виключити недоліки форми диска під час проведення діагностики.
 • Проводиться діагностика на стенді. Якщо кути відхиляються від норми, виконують регулювання.
 • Після завершення перевірки та коригування клієнт отримує звіт, в якому вказуються значення кута установки автоколес, руху та інші параметри до та після коригувальних робіт.

На нашій СТО виконується якісний ремонт ходової частини, діють обґрунтовані ціни на розвал-сходження та інші роботи. Перевірка та коригування виконується на спеціальній дільниці, яка обладнана спеціальним стендом. Якість та стислий термін обслуговування – гарантуються!

Де зробити розвал сходження у Києві

Сучасні послуги розвал-сходження у Києві надає наш спеціалізований автосервіс. Роботи виконуються за попереднім записом, що позбавляє клієнтів тривалого очікування.

Записатися можна телефоном або шляхом оформлення онлайн-заявки на сайті. Наш консультант відповість на запитання, озвучить ціни на послуги. У призначений час вас зустріне персональний менеджер та вільний майстер.

Після перевірки авто розраховується ціна розвал-сходження та супутніх робіт. За бажанням клієнт може бути присутнім на ділянці під час роботи майстра або зачекати у комфортному VIP-залі.

Переваги регулювання розвал-сходження на СТО Elcars

Спеціалізований техцентр пропонує найсучасніший сервіс з обслуговування автомобілів всіх марок. Забезпечуємо оптимальне поєднання вартості розвал-сходження та якості, яка відповідає європейським стандартам. Нашим пріоритетом є максимальне задоволення запитів клієнтів та надання високоякісних послуг.

Тому у роботі застосовуємо сучасні технології. Ми пропонуємо 3d розвал-сходження на високотехнологічному стенді останнього покоління. Порівняно з іншими методами З-Д обладнання дає максимально точний результат. Замість габаритних датчиків використовують спеціальну оптику, яка з високою точністю визначає положення коліс. Перевірка на стенді займає до п'яти хвилин, для регулювання потрібно 20 – 40 хвилин.

Крім того, до переваг наших послуг належить:

 • Виконання роботи атестованими майстрами, які регулярно беруть участь у тренінгах.
 • Оптимальна ціна розвал-сходження, розцінки на послуги наведені в прайс-листі.
 • Супутній ремонт, оригінальні комплектуючі на своєму складі. Усуваємо будь-які несправності ходової, гальм, рульового управління, інших систем та агрегатів.
 • Офіційні гарантійні зобов'язання на виконані роботи та на встановлені автозапчастини. Ми завжди відповідаємо за результат.
 • Мінімальні витрати часу на обслуговування за рахунок попереднього запису та ефективної організації робочого процесу.
 • Зручна зона відпочинку, де можна випити кави або прохолодного напою.
 • Професійна консультаційна допомога по телефону та у сервісі.

Для консультацій та додаткової інформації – звертайтесь до менеджера. Ми з нетерпінням чекаємо на нових і постійних клієнтів!