З якого ви міста?

КиївХарків
  • Пн - Пт 9.00 - 18.00 | Сб 9.00 - 14.00
  • м. Харьков, ул. Шатілова дача 4
  • (073) 331-34-34

Ремонт ГУР

Ремонт гідропідсилювачів керма у Харкові

Ремонт ГПР

Назва послугиЦіна
Заміна масла ГПРвід 650 грн
Заміна насоса гідропідсилювачів кермавід 980 грн

Інші послуги сервіса

Гідравлічний підсилювач керма (ГПК) є у більшості легкових та вантажних автомобілів. Він помітно спрощує керування транспортним засобом на малій чи великій швидкості. У разі несправності затягувати не варто, розумніше відразу звертатися до сервісного центру, щоб уникнути супутніх поломок. Проводити самостійний ремонт категорично не рекомендується через складність та необхідність мати спеціалізоване обладнання.

Як зрозуміти, що потрібний ремонт ГПК?

Механізм гідропідсилювача досить складний, зате будь-яка його несправність відразу помітна і відбивається на якості управління авто. Типовими ознаками поломок ГПК вважаються:

  • при наборі швидкості виникають сильні поштовхи на рульовому колесі;
  • кермо повертається з великими труднощами або навпаки занадто легко;
  • відчуваються вібрації керма, він повільно повертається у вихідне положення;
  • кермо повертається мимовільно.

Кожна несправність може спричинити аварію на дорозі. Тож не варто відкладати огляд на СТО. В автосервісі «Елькарс» діагностика займає не більше півгодини, а навіть складна заміна запчастин триває до двох днів. Вартість ремонту гідропідсилювача керма визначається з кожним клієнтом окремо.

Ремонт ГПК у Харкові в СТО

Конструкція гідропідсилювача складається з насоса, рульової рейки та шлангів. Наші майстри працюють за техкартами, розбираються в особливостях іномарок економ, середнього та престиж класу, знають їх конструктивні особливості. Ці моменти дуже важливі, коли йдеться про ГПК.

Етапи послуги:

ЧисткаПеред подальшим оглядом система та її механізми ретельно очищаються від бруду та мазуту. Під час розбирання бруд або частинки піску жодним чином не повинні потрапити всередину.
РозбіркаВся система розбирається та оглядається до виявлення несправності. Майстер складає список того, що потрібно замінити та погоджує витрати з клієнтом.
Ремонтні роботиМоже знадобитися заміна або ремонт рейки, шлангів або гідропідсилювача.

Завершальний етап – заміна рідини та перевірка після встановлення. Ціна ремонту ГПК залежить від кількості деталей, які замінить майстер. Послуги оплачуються за фактом виконання, коли автомобіль повністю відновлено та готовий повернутися до законного власника.

Ремонт та заміна гідропідсилювача керма в компанії Елькарс

Ремонт насоса ГПК у Харкові можна зробити у спеціалізованому сервісному центрі Елькарс. Діагностика ГПК може зайняти до 30 хв, ремонт – до 2 днів. У разі неправильного ремонту ви ризикуєте своєю безпекою на дорозі. Ми використовуємо професійне обладнання для діагностики несправностей, а наші співробітники – це майстри з великим досвідом.

Ми працюємо на результат і завжди робимо так, щоб клієнти йшли з піднятим настроєм і приїжджали тільки на плановий огляд. Даємо гарантію на всі послуги. Вибираючи сервіс Elcars, ви віддаєте перевагу якості та професіоналізму!

Онлайн запис на сервіс