Купити Китайський електромобіль XPeng - основні характеристики та ціна електрокарів XPeng.
 xpeng - p7
Комплектація
 • xpeng - p7 39 900 USD
 xpeng - g3
Комплектація
 • xpeng - g3 31 600 USD

Компанія XPeng Motors лідирує серед інших автовиробників Китаю з випуску «розумних» електрокарів. Зараз в Україні можна купити XPeng, який був створений на основі останніх досягнень у галузі інтелектуальних автомобілів, які працюють на чистій електричній енергії.

Автовиробник самостійно виконує повний комплекс робіт, що включають розробку проекту, виробництво та постачання на ринок готових електромобілів, в яких реалізовано прогресивні технології, використано повний набір інтелектуальних помічників, що забезпечують комфортність та безпеку експлуатації.

Переваги електрокарів XPeng

Китайські електромобілі XPeng, що надходять у продаж, відрізняються технічними параметрами і ціною. Вартість залежить від моделі, комплектації та стану електрокара. Наприклад, модель G3 2021 випуску з невеликим пробігом буде коштувати порівняно недорого. Електромобіль представницького класу в кузові седан з дверима, що відкриваються вгору, коштуватиме дорожче.

Але, в будь-якому випадку, купити сучасний автомобіль китайського бренду можна набагато вигідніше, порівняно з електрокарами із США або Європи. Цінова доступність є важливою перевагою та основним критерієм при виборі машини.

До інших переважних характеристик відноситься:

 • Екологічна чистота, відсутність небезпечних навколишнього середовища викидів.
 • Мінімальні витрати на обслуговування літій-іонної батареї та електродвигуна порівняно з ДВЗ.
 • Запасні частини зношуються повільно та не потребують частого ремонту чи заміни. Технічне обслуговування включає контроль стану батареї, шин, видалення забруднень.
 • Максимальний момент, що крутить, виникає навіть на малих оборотах, що забезпечує плавне прискорення.
 • Безшумна робота електромотора, комфортні умови в салоні навіть за умови тривалої подорожі.

Технології XPeng

У електрокарах Ікспенг застосовується автоматизована система Navigation Guided Pilot (NGP). Причому вартість датчиків для безпілотних авто була значно знижена, а зараз вони легко підключаються до карт Alibaba Group. На відміну від Тесла, китайський бренд використовує:

 • комбінацію радарів та камер;
 • системи локалізації;
 • 3D картографію.

Сенсори, об’єднані за допомогою технології 5G, забезпечують паркування електрокара, зміну смуги руху, заїзд або виїзд з магістралі, безпечний обгін та ухилення від зіткнення.

Зараз автовиробник впроваджує лідери останнього покоління та автопілот 4-го рівня в електроседані P5.

Які електромобілі XPeng представлені у нас

Модельний ряд електрокарів XPeng досить широкий і включає різні за ціною та характеристиками варіанти:

 • G3;
 • G3i;
 • G9;
 • P5;
 • P7;
 • P7 Wing.

Найбільш затребуваними та популярними є електрокари моделей P7 та G3.

Повністю електричний седан Р7 має середні розміри та подовжений кузов. У салоні комфортно розміщується п’ять осіб. Місткість акумуляторної батареї забезпечує запас ходу до 706 кілометрів, що дозволяє використовувати авто навіть для далеких подорожей. Максимальний розгін складає 170 км/годину.

Ця модель є першою, в якій було реалізовано концепцію цифрової автентифікації IFAA. Рівень напівавтономного водіння, який підтримується Р7, становить L3.

У салоні встановлені сенсорний екран 2K на 14,96 дюйми та рідкокристалічна HD панель приладів. Об’єм багажного відсіку становить 440 літрів. Щоб зарядити акумулятор постійним струмом в межах 30 – 80%, потрібно приблизно півгодини. У Китаї електромобіль XPeng продається у двох комплектаціях – Смарт та Преміум.

Електрокросовер на п’ять місць G3 має три модифікації. Для запуску електродвигуна використовується цифровий дистанційний ключ. Потужність двигуна – від 145 кВт. Час розгону до позначки 100 км-година становить 8,6 секунди, максимальний показник швидкості – 170 км/год.

Залежно від модифікації запас ходу становить 460 – 520 км. Об’єм багажного відсіку – 380 – 760 літрів. Для підзарядки батареї постійним електрострумом потрібно 38 хвилин.

Компанія Elcars пропонує великий вибір електромобілів XPeng за оптимальною ціною.