Цей автовиробник по праву вважається одним із лідерів галузі. Окрім автомобілів з бензиновими двигунами, компанія випускає Пежо електромобілі, застосовуючи сучасні технології та останні досягнення у галузі виробництва екологічних транспортних засобів.

Комерційний фургон e-EXPERT та універсал e-BOXER – електрокари нового покоління, що швидко завоювали популярність. Електрофургони широко використовуються у будівництві, а також у медицині та соціальній сфері.

Переваги електромобілів Пежо

Сучасний Peugeot електромобіль має численні переваги, серед яких варто відзначити:

 • Екологічна безпека, відсутність токсичних вихлопів, що забруднюють довкілля.
 • Фактично відсутні механічні поломки. У електрокара немає двигуна внутрішнього згоряння і КПП зі зчепленням, деталей, що труться, які швидко зношуються і виходять з ладу.
 • Мінімальні витрати коштів та часу на обслуговування. Не потрібна заміна фільтрів, мастила та інших розхідників.
 • Рекуперативна система гальмування. Енергія, що виділяється при гальмуванні, заряджає батарею.

Найкращі відчуття при водінні

Пежо з електродвигуном відкриває нові можливості для водіння. Відсутність вібрації, тиха робота електродвигуна робить їзду максимально комфортною та приємною. Мотор швидко запускається, а швидка реакція моменту, що крутить, забезпечує стрімке прискорення без необхідності перемикання передачі.

За рахунок особливостей функціонування електрокар не виділяє СО2, а заряду акумуляторної батареї вистачає на пробіг 340 км.

Економія коштів та часу

Витрати на обслуговування електромобіля включають вартість електроенергії, страхування і технічного обслуговування. У порівнянні з автомобілями, оснащеними ДВЗ, Пежо електрокар є більш економічним в експлуатації та ТО. Розмір економії на пально-мастильних матеріалах становить до 40%, на техобслуговуванні – до 30%.

Чому варто переходити на електромобілі Peugeot

Зараз багато хто вибирає транспортні засоби, що працюють на екологічно чистій електричній енергії. Це визначається наступними позитивними моментами:

 • Екологічністю та безпекою для навколишнього середовища.
 • Підвищеною комфортністю. Практично безшумна робота електродвигуна, відсутність елементів, які теруться, робить поїздки максимально приємними. Авто швидко та плавно, без ривків, набирає швидкість.
 • Просте техобслуговування, що включає перевірку шин та пилових фільтрів.
 • Можливість зарядити батарею вдома або на спеціальних станціях, які розташовані в громадських місцях.

Різні способи заряджання батарей електромобілів Peugeot

Заряджати новий електромобіль Пежо можна двома способами:

 • Від побутової електромережі.
 • На спеціальній зарядній станції.

У першому випадку зарядити АКБ можна вдома чи на роботі. Для цього можна використовувати вилку стандартного типу, ЗУ на 3,3 кВт, 8,0 А. Підвищену потужність має вилка посиленого типу на 3,3 кВт, 14,0 А. Можливе підключення до трифазної розетки з напругою 380В, що дозволяє в 3 рази прискорити процес.

Використовуючи Wallbox, можна зарядити в прискореному режимі за 8 годин. Якщо підключити спеціальний кабель, час для повного заряджання скорочується до 5 годин. Такий спосіб є зручним та практичним, зарядити електрокар можна, займаючись домашніми справами чи роботою.

Враховуючи зростання популярності електромобілів, зараз стрімко розширюється мережа міських зарядних станцій, за допомогою яких можна зарядити батарею до 80% лише за півгодини. Для прискореного процесу можна вибрати станцію, яка підходить для електрокарів вашої моделі.

Станцію можна встановити і вдома, довіривши установку професійному електрику.

Поради для економного керування електромобілями

Незважаючи на те, що ціна електромобіля Пежо вища порівняно з бензиновим авто, така інвестиція швидко окупається. Низьковитратне водіння, плавний рух без частого прискорення та гальмування дозволяє збільшити пробіг електромобіля.

Використання спеціальних режимів і прийомів дозволяє досягти найбільш економного водіння електрокара:

 • Експлуатація у режимі Brake. Замість стандартного гальмування педаллю можна використовувати двигун. Система рекуперації дозволяє використовувати енергію, що утворюється під час гальмування для підзарядки батареї.
 • Режим “Еко”. Підходить для експлуатації електромобіля у міських умовах, коли не потрібна висока потужність. Економить енергію шляхом раціонального зниження потужності.
 • Система термоконтролю. Забезпечує обмеження енергії на опалення та охолодження транспортного засобу під час руху.
 • Обслуговування автошин. Стосується автомобілів з будь-яким типом двигуна. Відповідні та оптимально накачані шини забезпечують безпеку руху та економічність експлуатації.

Придбати сучасний кросовер або універсал із електричним двигуном можна в компанії Elcars.