Електромобілі JMS - ціни та характеристики, купити електрокари JMS
 jmc - l500-ev
Комплектація
  • jmc - l500-ev 20 900 USD

Один із найбільших автовиробників Китаю – підприємство Jiangling Motors Co випускає вантажівки, легкові моделі, комерційні фургони, мікроавтобуси, позашляховики. Зараз можна придбати електромобіль JMS в Україні та на інших європейських ринках. Вантажівки цієї марки мають підвищений попит, серед їх переважних особливостей варто відзначити:

  • високоякісну зборку;
  • наявність гідропідсилювача керма;
  • протитуманні регульовані фари.

Історія компанії починається у 1952 році. Вона була створена на базі авторемонтного заводу Nanchang Motors Repair Factory. Через 30 років підприємство почало випускати кабіни та запасні частини для вантажних автомобілів, а також у співпраці з японськими брендами – здійснювати повну зборку машин.

Починаючи з 2003 року, компанія JMC стабільно утримує позиції у рейтингу ТОП 100 найкращих китайських автовиробників. Вже через три роки її було визнано «найконкурентнішим китайським автовиробником».

У 2006 році у Парижі виробник представив новий модельний ряд транспортних засобів. Найбільш затребуваними є малотоннажні вантажні машини 1032 та 1051, які широко використовуються у комерційній сфері.

Компанія Elcars пропонує великий вибір автомобілів китайського виробництва JMC. Вони зарекомендували себе як надійні та практичні. Залежно від завдань та цілей можна придбати авто у кузові універсал, пікап для транспортування вантажів, позашляховик.

Для замовлення підготуйте список критеріїв – модель, тип кузова, потужність двигуна та інші технічні параметри, за якими менеджер компанії підбере відповідний варіант. Заявки, що надходять, оперативно виконуються. Також ми проводимо повне технічне обслуговування та виконуємо всі види ремонту.

Які авто виробляють JMS

Китайська автовиробник спеціалізується з виробництва автомобілів різного типу. У лінійку електромобілів JMS входять такі представники:

  • Пікапи – 3, 5, 7, 9. Лідируюче положення на авторинку займає модель Baodian.
  • Фургони – Teshun, мінівен Jiangling CV9, BaoWei;
  • Компактні вантажівки – Qingka, що нагадує легковантажну Toyota, Kairu, Kaiwei, Kaiyun, Shunda.
  • Комерційний фургон Yunba.

При розробці та виробництві автомобілів як основа використовуються платформи Ford Everest, Landwind X7, які вважаються найкращими у своєму класі.

Параметри електрокарів JMS

Основною перевагою електрокарів JMS є надійність, практичність, економічність експлуатації та обслуговування, лаконічний зовнішній вигляд. Для зручності кермовий механізм оснащується гідропідсилювачем, що знижує зусилля при повороті керма.

На європейському ринку користується популярністю модель Х6. Автомобіль оснащений приводом, що підключається, має бензиновий мотор потужністю 125 л. с. та об’ємом 2,4 літра. При змішаному режимі експлуатації витрата палива на 100 км шляху складає 9 літрів. В Україні затребувані легкі комерційні фургони моделей 1032 і 105.