Електромобілі Faw

Китайський електромобіль Faw

Автомобілі китайського виробництва мають попит у всьому світі. Враховуючи сучасні тенденції, найстаріший автовиробник Китаю налагодив випуск електромобілів Faw, які відповідають екологічним та іншим стандартам. Як основу перших електрокарів виробник обрав популярний варіант седан. Надалі завод випустив ефектний кросовер. Зараз лінійка електричних автомобілів Фав представлена ​​такими моделями:

  1. B30 EV. Бюджетний седан із двигуном на 80 кВт та можливістю розгону до 140 км/год. При русі зі швидкістю 60 км/год може проїхати без підзарядки 200 км. Оснащений системою клімат-контролю
  2. B50 EV. Потужність електромотора становить 90 кВт, витрата енергії на 100 км – 15 кВт/год. Щоб зарядити літій-іонну батарею до 80%, потрібно лише 30 хвилин. На одному заряді машина може проїхати щонайменше 155 км.
  3. V5 EV. За технічними параметрами нагадує попередню модель, але є економічнішим. На 100 км пробігу витрачається 106 кВт/год. Для підзарядки також достатньо півгодини. Автомобіль може рухатися з максимальною швидкістю 140 км/год.
  4. Besturn X40 EV400. Потужність електродвигуна складає 190 л. с. Запас ходу – 400 км. Модель займала рейтингову позицію 2019 року серед електрокарів різних брендів.
  5. Besturn X80. Електрокросовер з третім рівнем автономного руху, двигуном на 82 л. с. та запасом ходу на 450 км. Має цифрову панель приладів та планшет з роздільною здатністю високої якості.

У компанії Elcars можна купити новий Faw електромобіль за ціною, яка є доступною. При цьому якість та техніко-експлуатаційні параметри електрокарів знаходяться на високому рівні.

Переваги покупки електрокара Faw у компанії Elcars

Компанія Елькарс пропонує купити електромобіль Faw на вигідних умовах та за привабливою вартістю. Перевагами нашої пропозиції є:

  • Персональний підбір електромобіля на замовлення – за технічними параметрами та ціною, яку заявить клієнт.
  • Продаж авто на гнучких умовах. Детальну інформацію про кожен варіант наведено в каталозі. Додаткову інформацію та професійну консультацію можна отримати у менеджера.
  • Швидкий вибір моделі за заявленими технічними характеристиками, вартістю та іншими параметрами.

Елькарс забезпечує доставку автомобілів Фав до Києва, Харкова, Дніпро та інших міст України.