$23 500

Електромобіль BYD YUAN PRO

Кузов
Количество дверей/мест5


Кузов
Количество дверей/мест5


Електромобіль BYD Yuan Pro
Відомий китайський виробник нещодавно представив своє нове дітище. Субкомпактний кросовер BYD Yuan Pro призначений для сімейних поїздок. Він є удосконаленою версією моделі EV 360, яка отримала оновлену світлодіодну оптику та якісне оздоблення салону.
Покращені технічні характеристики в оптимальному співвідношенні з доступною ціною дають змогу успішно конкурувати з електричними автомобілями автогігантів інших країн. Еко автомобілі проходять обов’язкове тестування C-NCAP та EuroNCAP. При цьому оцінюється реакція на різні види навантажень, коротке замикання проводки та вплив на батарею високої температури.
Власне проектне бюро та підприємство з виробництва акумуляторних батарей дозволяє реалізувати в нових моделях передові досягнення та інноваційні технології.
У новому BYD велика увага приділена створенню максимально надійної системи безпеки. Для оформлення салону використано екологічну штучну шкіру. Повітряні дефлектори нагадують фірмовий дизайн Mersedes.
Особливості авто BYD Yuan Pro
Особливістю моделі Yuan Pro є наявність на дзеркалі заднього виду, розташованого зліва, спеціальної мітки NFC. Завдяки інноваційній технології, власник може відкрити електромобіль за допомогою смартфона чи картки. Передати ключ доступу можна на мобільний пристрій, щоб інша людина також змогла відкрити машину.
Крім того, варто зазначити:
Акумуляторну батарею з функцією підігріву та охолодження, створену на основі технології Blade. Місткість складає 50,1 кВт/год. Однієї зарядки вистачає на пробіг 401 кілометр.
Електродвигун на постійних магнітах потужністю 100 кВт, який розганяє електрокар до позначки 50 км/год за 3,9 секунди.
Переваги електромобіля BYD Yuan Pro
До переважних характеристик BYD Yuan Pro відноситься:
Високий рівень безпеки. Електрокар оснащений системою антиблокування гальм із розподілом зусиль, контролю тяги, динамічного керування та іншими. Максимальна комплектація включає бічні та фронтальні подушки.
Комфортне керування. Доступ без ключа, мультируль, дзеркала, що регулюються, та інші фішки.
Операційна система ANDROID. Можна встановлювати будь-які програми.
Чому вигідно працювати з нами
Щоб замовити електромобіль моделі Yuan Pro, зателефонуйте та обговоріть з менеджером замовлення. Співпрацюючи з нами, ви заощаджуєте час, уникаєте ризиків та отримуєте такі переваги:
Персональний підбір електрокара під заявлені критерії та бюджет.
Супровід угоди – від підбору до доставки з Китаю до України та техобслуговування.
Доступна ціна на BYD Yuan Pro, обґрунтована вартість послуг.
Також сервіс ElCars виконує діагностику, всі види ремонтних робіт, встановлює додаткове обладнання та надає повний спектр дітей-сервісів.