$32 500

Електромобіль BYD SONG PLUS NEW ENERGY

Кузов
Количество дверей/мест5


Кузов
Количество дверей/мест5


Електромобіль BYD Song Plus
Продукція китайського автопрому стрімко набирає популярності у різних країнах світу. Електричний кросовер BYD Song Plus випускає компанія, що займає лідируючі позиції щодо виробництва сучасних електромобілів. Новий автомобіль, що працює на чистій енергії, за технічними параметрами практично не поступається Tesla.
Електрокар є покращеною версією «паркетника» Song EV. Він набув більш респектабельного вигляду, удосконалені техніко-експлуатаційні характеристики. Виглядає він стильно і привертає увагу дизайном, який розробив відомий майстер, який створив вигляд багатьох моделей Audi та Alfa Romeo.
У салоні комфортно розміщується 5 людей. Інтер’єр оформлений у лаконічному стилі з використанням якісної екологічної шкіри та замші, контрастних ниток у рядку. Глянцеві деталі та вставки з алюмінію є холодним і суворим акцентом на загальному тлі.
Привабливим елементом є дах із панорамним оглядом, комфортні передні сидіння, оснащені електричним приводом, круїз-контроль, що забезпечує комфорт у далеких поїздках.
Особливості авто BYD Song Plus
У новому BYD Song Plus 2021 з’явилися оригінальні деталі, інноваційні функції та параметри. Серед основних особливостей варто зазначити:
Поворотний центральний екран 12,8 дюймів. Водій може встановити його у горизонтальне або вертикальне положення, розгорнути на 90 градусів.
Управління мультимедіасистемою, автокондиціонером, GPS за допомогою сенсорного дисплея.
Акумуляторна батарея Blade Battery розрахована на 1200 тис. км пробігу або на 3 тисячі циклів заряду. Від джерела постійного струму 110 кВт акумулятор заряджається до 80% всього за півгодини.
Переваги електромобіля BYD Song Plus
Якщо ви вирішили замовити просунутий електрокросовер з Китаю, то отримаєте надійну та екологічну машину, яка має наступні плюси:
За технічними параметрами перевершує електрокар світових автовиробників.
Оснащений передньою підвіскою MacPherson, задньою – багатоважелевою, задні гальма мають функцію рекуперації.
Базова комплектація включає ABS, IPB, RMI та цілий ряд інших асистентів, що забезпечують безпеку та комфортність експлуатації.
За вартістю обійдеться на 60 – 70% дешевше ніж Тесла.
Чому вигідно працювати з нами
Якщо вам потрібний сучасний електромобіль, в якому реалізовані передові технології, замовте його в компанії ElCars. Ви можете самостійно сформулювати критерії та оформити заявку онлайн чи відвідати наш офіс для особистого спілкування з менеджером. Зі свого боку ми забезпечуємо:
оперативне виконання заявки;
підбір електрокара на заявленим клієнтом параметром;
доступний рівень цін.
Ми надаємо повний комплекс послуг, який включає консультації, організацію купівлі та доставки, технічний супровід. У нас можна відремонтувати авто та замовити сучасні дітилінг-послуги для захисту та ефектного блиску.