Покриття авто рідким склом
  • 1 день

Вартість покриття авто рідким склом

Назва послугиЦіна
Покриття авто рідким скломвід 4100 грн

Покриття машини рідким склом в детейлінг центрі Elcars

Для захисту лакофарбового покриття автомобіля застосовують різні технології. Одним з популярних способів є покриття авто рідким склом – матеріалом на силіконовій основі, до складу якого також входить діоксид кремнію, оксид титану і алюмінію, ПАР. Кожен компонент надає йому певні властивості – видаляє забруднення, створює термозахисний шар, попереджає окислення і створює гарний блиск.

Після нанесення матеріал виконує наступні функції:

  • Зберігає ЛКП шляхом утворення захисної плівки, яка не пропускає ультрафіолет і служить бар’єром для температурних факторів.
  • Відновлення первинного кольору. У процесі полірування заповнюються мікротріщини, невеликі вм’ятини і подряпини. За рахунок збільшення товщини лакофарбового покриття посилюється глибина і насиченість відтінку.
  • Захист кузова від розвитку корозії. Метал отримує захист від води, бруду, піску і хімічних реагентів.
  • Гідрофобний ефект і грязеотталкивающие властивості. Поверхня набуває глянець, до неї не прилипає бруд.

Після полірування кузова автомобіля рідким склом він стає чистим, яскравим, блискучим, на ньому не утворюється статичну електрику. Значно спрощується мийка, обробка полиролем і інші доглядають процедури. Кузов автомобіля надовго зберігає новий стан.

Процес займає від 1 до 2 годин. Після обробки не рекомендується мити машину протягом 2 – 3 тижнів.

Етапи покриття рідким склом в детейлінг Елькарс

У нашому детейлінг центрі – персональний підхід, найкраща ціна на покриття кузова рідким склом і гарантія якості на виконані роботи. Процедура складається з підготовчих і основні етапи:

  • Ретельна мийка машини.
  • Видалення бітуму, нальоту від вихлопних газів, плям бензину та масла.
  • Глибоке очищення спеціальним засобом.
  • Полировочная обробка – відновлювальна або коригувальна, знежирення.
  • Безпосередньо полірування машини рідким склом Krytex, полімеризація протягом 12 годин.

Всі роботи проводяться в спеціальному чистому приміщенні, без пилу, з оптимальним температурним режимом і рівнем вологості. Це дозволяє домогтися максимально якісного результату, який зберігається в середньому до одного року.

Як замовити послугу

Замовляти послугу можна будь-яким зручним способом – по телефону або з допомогою онлайн-додатки. Ви можете вибрати конкретний час, наш детейлінг і працює з понеділка по суботу.

При розрахунку вартості покриття рідким склом автомобіля враховується його марка і клас, стан – новий або з пробігом, наявність дефектів. Розцінки на стандартні процедури можна подивитися на нашому сайті.

Наверх