Пн-Пт:
9:00-18:00
Сб:
9:00-14:00
БЕЗКОШТОВНО
063 345 34 34
Доставка з США:
063 345 34 34
098 345 34 34

З пробігом по США

1350 900 b412c7b22b4ad65cabaa933d 1110x577.jpg.pagespeed.ce .N6VDWgYrn8 - З пробігом по США

В цьому році українці законно купили нові та вживані легкові автомобілі віком до 10 років в 3 рази менше «тимчасово» завезених з Європи без сплати податків.

Про це говорять статистика сервіс-центру МВС, де реєструють власників транспорту, і дані Госфіскальной служби. Серед легковиків з пробігом у покупців найбільш затребувані машини віком 7-10 років, а серед брендів найпопулярніші – німецькі і французькі.

З пробігом

Як повідомили нам в сервіс-центрі МВС, з початку року ними перереєстровано майже 287 тис. Машин з пробігом, які змінили власника. Найбільш затребувані 10-річні автомобілі, новими господарями яких стали 90,3 тис. Чол. Удвічі менше – 40,26 тис. І 38,75 тис. Шт. – було перепродано семи- і шестирічних легковиків. Ще 31,77 тис. Чол. придбали автомобіль віком 5 років. Тих, хто купив з рук «стареньку», проїзд 8-9 років з моменту випуску, більше 39 тис. Власників. Нарешті, серед одно-, дво- і трирічних змінили хазяїна приблизно по 10 тис. Машин, і всього 2924 машини перейшли в нові руки, не проїздів і року. Найпопулярніші по продажам марки: Volkswagen і Renault, відповідно 16% і 14%, далі йде Skoda – 9%. Найрідше міняли господарів Mercedes (4%) і Peugeot (3%)

bu rejting - З пробігом по США

І нові

За останніми даними порталу Auto-Consulting, за 10 місяців українці купили 65 тис. Автомобілів з салону, що всього на 1,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Трійка лідерів серед брендів другий рік традиційна: Toyota – 8,1 тис., Renault – 7 тис., Volkswagen – 5,4 тис. Останній бренд наростив продажі більше інших – + 12% з початку року проти 5,3% у Toyota і 3,7% у Renault. З типів машин покупці воліють кросовери (паркетники) і справжні позашляховики з повним приводом (середня ціна близько 650 тис. Грн). Серед проданих автомобілів таких майже 30%. А найменше купили машин представницького класу – 1,4% (ціна 1,5 млн грн).

Screenshot 2 Rejting - З пробігом по США

Експерт: «Вибирають надійність, економічність і прохідність»

Як роз’яснив нам гендиректор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко, масовий продаж машин старше 5-6 років – європейська тенденція.

«У цьому випадку все влаштовує і продавця, і покупця: перший позбавляється від машини, вже вимагає регулярних вкладень в її ремонт, другий за невеликі гроші – 30-40% вартості такого ж нового автомобіля – отримує непоганий засіб пересування, яке після заміни деяких деталей, перш за все це ходова і трансмісія, і при правильному догляді і експлуатації може прослужити ще десяток років », – каже Назаренко.

Що стосується трендів на ринку нових автомобілів, то Назаренко говорить, що тут покупець за свої чималі гроші може вибирати, виходячи зі співвідношення «ціна – якість». Основні критерії – надійність і економічність при однаковій ціні. І все більше цінується прохідність.

Рекомендуємо подивитися

Автомобили Volkswagen из США

Автомобили Mercedes из США

Автомобили Audi из США

Автомобили Toyota из США

Автомобили Lexus из США

Автомобілі Kia із США

Автомобили Nissan из США

Автомобили BMW из США

Автомобили Chevrolet из США

Автомобили Honda из США

Автомобиль Infininti из США

Автомобили Chrysler из США

Автомобили Dodge из США

Автомобили Land Rover из США

Автомобили Mazda из США

Автомобили Lincoln из США

Автомобили Hyundai из США

Автомобили Mitsubishi из США

Автомобили Jeep из США

Автомобили Bentley из США

Автомобили Ferrari из США

Автомобили Jaguar из США

Автомобили Mini из США

Автомобили Porsche из США

Автомобили Smart из США

Автомобили Subaru из США

Автомобили Suzuki из США

Автомобили Tesla из США

Автомобили Volvo из США

Автомобили Ford из США

Автомобили Fiat из США

Автомобили GMC из США

Автомобили Lamborghini из США

Автомобили Maserati из США

Автомобили McLaren из США

Автомобили Audi A4 из США

Автомобили Audi Q7 из США

Автомобили Audi Q5 из США

Автомобили Audi A3 из США

Автомобили Audi A6 из США

Автомобили Audi TT из США

Электромобили из США

Гибридные авто из США

Внедорожники и кроссоверы из США

Пикапы из США

Toyota Camry из США

Toyota Rav4 из США

Toyota Tundra из США

Volkswagen Jetta из США